Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Love'Las Run w Przystani (zdjęcia, wideo)

W sobotnie popołudnie biegacze z całego regionu wzięli udział w rywalizacji w Przystani. Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zorganizowało dwa biegi, na 5 i 10 km. Poznaj zwycięzców w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

W biegu na 5 kilometrów wśród kobiet zwyciężyła Paulina Kojtek z Baranowa. Druga na metę wbiegła Monika Konopka z Nowosiedlin, a trzecia była Olga Figura z Ostrołęki.

Z panów, na tym dystansie, najlepiej zaprezentował się Tomasz Polewaczyk z Łysych. Drugim miejscem może pochwalić się Michał Tutas z Nowej Wsi, a podium uzupełnił Michał Chojnowski z Łomży.

Na dystansie 10 km w kategorii kobiet wygrała Barbara Wojnar z Kruków. Podium uzupełniły Anna Napiórkowska i Małgorzata Tworkowska - obie z Ostrołęki.

Damian Świerdziewski z Dzbenina nie miał sobie równych na dłuższym dystansie wśród mężczyzn. Drugie miejsce zajął Krzysztof Krukowski z Nowej Wsi, a trzeci na metę wbiegł Bartłomiej Kulawik z Ostrołęki.

Na zakończenie nie zabrakło wspólnej zabawy przy grillu. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w grach i zabawach specjalnie przygotowanych na tę okazję.

Wydarzenie Love'Las Run odbyło się w sobotę 15 czerwca w Przystani. Na każdego uczestnika biegu na mecie będzie czekał wyjątkowy medal i lody.