« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Konkretna Liga Bowlingowa przeszła do historii. Wczoraj, późnym wieczorem, doszło do ostatecznych rozstrzygnięć. Indywidualnym mistrzem został Kamil Sienkiewicz, który ustanowił również nowy rekord w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. Poznaj wszystkich zwycięzców.


Finałowa ósemka zagrała systemem każdy z każdym, łącznie kręglarze rozegrali po siedem kolejek. Za zwycięstwo w pojedynczym meczu dopisywano 20 punktów do klasyfikacji generalnej. Rywalizacja stała na wysokim poziomie.

Reklama

 

Do ostatniej potyczki ważyły się losy zwycięstwa w klasyfikacji indywidualnej Konkretnej Ligi Bowlingowej. Ostatecznie najlepszym kręglarzem został Kamil Sienkiewicz, który w finałowej potyczce z Arkadiuszem Dłużniewskim zdobył 268 punktów! Uzyskany wynik jest nowym rekordem toru numer 3 oraz całej kręgielni Łubudu.

 

Drugie miejsce rzutem na taśmę zdobył Paweł Perczak, a trzecie Arkadiusz Dłużniewski, który świętował tego dnia swoje urodziny. Czwarty został sklasyfikowany Filip Terlik. Kolejne miejsca zajęli Paweł Staśkiewicz, Marcin Połatyński, Adam Skorupka i Marcin Wójcik.

 

Drużynowo nie mieli sobie równych Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna The Bowling Stones (9388 punktów), a trzecie Same Konkrety (9352). Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Drużyna R (8893), Pin Busters (8800), DPD (8665), Lider (8437) i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis (6917).

 

Podczas wszystkich gier najlepszym pinfallem (łączna ilość zdobytych punktów z siedmiu kolejek) może pochwalić się reprezentant Konkretnych Ludzi - Kamil Sienkiewicz, który zdobył 3256 punktów. Drugi wynik zaliczył Filip Terlik (Same Konkrety - 3033 punkty), a trzeci Arkadiusz Dłużniewski (Konkretni Ludzie - 2976). Najwyższy wynik pojedynczej gry uzyskał, wspomniany wcześniej, Kamil Sienkiewicz, który w ostatniej grze zdobył 268 punktów. Najlepszą kobietą ligi została Sabina Piórkowska, zawodniczka Samych Konkretów.Najlepsi zawodnicy i drużyny otrzymali nagrody rzeczowe od sponsorów. Dekorowali ich Marcin Połatyński (Last Minute Service) i Marcin Śpiewak (Konkret marketpozyczkowy.pl).

 

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej odbył się w poniedziałek 24 czerwca i poprowadziła go Gosia Kurpiewska.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej

 

 

(mp)

Odsłon: 10698
Komentarzy: 2
07:35, 25.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

» Wasze komentarze

Znafca @ 19:34, 08.09.2019r. IP: *.*.36.2

Patrząc na grę niektórych osób, stwierdzam, że potrzebują prywatnych zajęć. Znam Olę którą ma pojęcie o tej dyscyplinie sportowej. Więcej na priv

Ola @ 19:42, 08.09.2019r. IP: *.*.166.128

Potwierdzam, mam pojęcie o tej dyscyplinie sportowej. Zapraszam serdecznie na prywatne lekcje. W ofercie nauka zarówno rzutu klasycznego jak i oburącz i z półobrotu. Więcej informacji priv

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo