« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Konkretna Liga Bowlingowa przeszła do historii. Wczoraj, późnym wieczorem, doszło do ostatecznych rozstrzygnięć. Indywidualnym mistrzem został Kamil Sienkiewicz, który ustanowił również nowy rekord w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. Poznaj wszystkich zwycięzców.


Finałowa ósemka zagrała systemem każdy z każdym, łącznie kręglarze rozegrali po siedem kolejek. Za zwycięstwo w pojedynczym meczu dopisywano 20 punktów do klasyfikacji generalnej. Rywalizacja stała na wysokim poziomie.

Reklama

 

Do ostatniej potyczki ważyły się losy zwycięstwa w klasyfikacji indywidualnej Konkretnej Ligi Bowlingowej. Ostatecznie najlepszym kręglarzem został Kamil Sienkiewicz, który w finałowej potyczce z Arkadiuszem Dłużniewskim zdobył 268 punktów! Uzyskany wynik jest nowym rekordem toru numer 3 oraz całej kręgielni Łubudu.

 

Drugie miejsce rzutem na taśmę zdobył Paweł Perczak, a trzecie Arkadiusz Dłużniewski, który świętował tego dnia swoje urodziny. Czwarty został sklasyfikowany Filip Terlik. Kolejne miejsca zajęli Paweł Staśkiewicz, Marcin Połatyński, Adam Skorupka i Marcin Wójcik.

 

Drużynowo nie mieli sobie równych Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna The Bowling Stones (9388 punktów), a trzecie Same Konkrety (9352). Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Drużyna R (8893), Pin Busters (8800), DPD (8665), Lider (8437) i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis (6917).

 

Podczas wszystkich gier najlepszym pinfallem (łączna ilość zdobytych punktów z siedmiu kolejek) może pochwalić się reprezentant Konkretnych Ludzi - Kamil Sienkiewicz, który zdobył 3256 punktów. Drugi wynik zaliczył Filip Terlik (Same Konkrety - 3033 punkty), a trzeci Arkadiusz Dłużniewski (Konkretni Ludzie - 2976). Najwyższy wynik pojedynczej gry uzyskał, wspomniany wcześniej, Kamil Sienkiewicz, który w ostatniej grze zdobył 268 punktów. Najlepszą kobietą ligi została Sabina Piórkowska, zawodniczka Samych Konkretów.Najlepsi zawodnicy i drużyny otrzymali nagrody rzeczowe od sponsorów. Dekorowali ich Marcin Połatyński (Last Minute Service) i Marcin Śpiewak (Konkret marketpozyczkowy.pl).

 

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej odbył się w poniedziałek 24 czerwca i poprowadziła go Gosia Kurpiewska.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej

 

 

(mp)

Odsłon: 10152
Komentarzy: 2
07:35, 25.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Rozpoczęły się rozgrywki Wiosennej Ligi Bowlingowej w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. W zawodach organizowanych przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział siedem ekip. Pierwszym liderem została drużyna Na Luzie Bowling Team.

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

» Wasze komentarze

Znafca @ 19:34, 08.09.2019r. IP: *.*.36.2

Patrząc na grę niektórych osób, stwierdzam, że potrzebują prywatnych zajęć. Znam Olę którą ma pojęcie o tej dyscyplinie sportowej. Więcej na priv

Ola @ 19:42, 08.09.2019r. IP: *.*.166.128

Potwierdzam, mam pojęcie o tej dyscyplinie sportowej. Zapraszam serdecznie na prywatne lekcje. W ofercie nauka zarówno rzutu klasycznego jak i oburącz i z półobrotu. Więcej informacji priv

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo