« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Konkretna Liga Bowlingowa przeszła do historii. Wczoraj, późnym wieczorem, doszło do ostatecznych rozstrzygnięć. Indywidualnym mistrzem został Kamil Sienkiewicz, który ustanowił również nowy rekord w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. Poznaj wszystkich zwycięzców.


Finałowa ósemka zagrała systemem każdy z każdym, łącznie kręglarze rozegrali po siedem kolejek. Za zwycięstwo w pojedynczym meczu dopisywano 20 punktów do klasyfikacji generalnej. Rywalizacja stała na wysokim poziomie.

Reklama

 

Do ostatniej potyczki ważyły się losy zwycięstwa w klasyfikacji indywidualnej Konkretnej Ligi Bowlingowej. Ostatecznie najlepszym kręglarzem został Kamil Sienkiewicz, który w finałowej potyczce z Arkadiuszem Dłużniewskim zdobył 268 punktów! Uzyskany wynik jest nowym rekordem toru numer 3 oraz całej kręgielni Łubudu.

 

Drugie miejsce rzutem na taśmę zdobył Paweł Perczak, a trzecie Arkadiusz Dłużniewski, który świętował tego dnia swoje urodziny. Czwarty został sklasyfikowany Filip Terlik. Kolejne miejsca zajęli Paweł Staśkiewicz, Marcin Połatyński, Adam Skorupka i Marcin Wójcik.

 

Drużynowo nie mieli sobie równych Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna The Bowling Stones (9388 punktów), a trzecie Same Konkrety (9352). Na kolejnych pozycjach znaleźli się: Drużyna R (8893), Pin Busters (8800), DPD (8665), Lider (8437) i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis (6917).

 

Podczas wszystkich gier najlepszym pinfallem (łączna ilość zdobytych punktów z siedmiu kolejek) może pochwalić się reprezentant Konkretnych Ludzi - Kamil Sienkiewicz, który zdobył 3256 punktów. Drugi wynik zaliczył Filip Terlik (Same Konkrety - 3033 punkty), a trzeci Arkadiusz Dłużniewski (Konkretni Ludzie - 2976). Najwyższy wynik pojedynczej gry uzyskał, wspomniany wcześniej, Kamil Sienkiewicz, który w ostatniej grze zdobył 268 punktów. Najlepszą kobietą ligi została Sabina Piórkowska, zawodniczka Samych Konkretów.Najlepsi zawodnicy i drużyny otrzymali nagrody rzeczowe od sponsorów. Dekorowali ich Marcin Połatyński (Last Minute Service) i Marcin Śpiewak (Konkret marketpozyczkowy.pl).

 

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej odbył się w poniedziałek 24 czerwca i poprowadziła go Gosia Kurpiewska.

 

Zobacz zdjęcia:
Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej

 

 

(mp)

Odsłon: 9329
Komentarzy: 2
07:35, 25.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Znafca @ 19:34, 08.09.2019r. IP: *.*.36.2

Patrząc na grę niektórych osób, stwierdzam, że potrzebują prywatnych zajęć. Znam Olę którą ma pojęcie o tej dyscyplinie sportowej. Więcej na priv

Ola @ 19:42, 08.09.2019r. IP: *.*.166.128

Potwierdzam, mam pojęcie o tej dyscyplinie sportowej. Zapraszam serdecznie na prywatne lekcje. W ofercie nauka zarówno rzutu klasycznego jak i oburącz i z półobrotu. Więcej informacji priv

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo