« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?


- Zapraszamy na singlowe mistrzostwa Kurpi. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 6 lipca o godz. 9.00 i prowadzone będą na kortach ceglastych w Ostrołęce przy ulicy Hallera - informuje Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Reklama

 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać do czwartku 4 lipca do godz. 21.00 do organizatorów pod numerem tel. 722-055-267 lub mailowo na adres

 

W ubiegłym sezonie do wspólnych zmagań przystąpiło 34 zawodników. Triumfatorem singlowych mistrzostw Kurpi został Bartłomiej Kowalski. W finałowym meczu pokonał w dwóch setach Krzysztofa Bułkowskiego 6:0 6:0.

 

Obecnym liderem rankingu open jest Mateusz Matyczak, który wyprzedza Jakuba Noska i Piotra Mrozka. Na pewno Ci zawodnicy, z ubiegłorocznym triumfatorem na czele, będą faworytami w walce o końcowe zwycięstwo w nadchodzących zawodach.


JBB

Singlowe mistrzostwa Kurpi odbędą się w dniach 6-7 lipca na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

 

(mp)

Odsłon: 8054
Komentarzy: 0
07:05, 01.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo