« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Awanse piłkarskich sędziów z regionu

Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej po zakończonym sezonie postanowił wynagrodzić najlepszych sędziów piłkarskich. W nowych rozgrywkach jedenastu arbitrów poprowadzi mecze w wyższych ligach niż dotychczas. Kto wypadł najlepiej?


Uprawnionym do sędziowania meczów III-ligowych będzie Paweł Gwiazda z Łysych.

Reklama

 

Zarząd wydziału sędziowskiego C-OOZPN podjął decyzję, że kandydatami do gwizdania meczów o stawkę w IV lidze będą ostrołęczanie - Piotr Pałaszewski i Kamil Ślesiński.

 

Awans do sędziowania rozgrywek ligi okręgowej wywalczyli Wojciech Gwiazda z Łysych i Jakub Mikołajewski. Z kolei w A klasie na boiskach piłkarskich zobaczymy Norberta Brzezińskiego, Mariusza Choromańskiego, Dawida Klimowskiego, Adriana Pydyna, Huberta Rutkowskiego i Piotra Zająca.Warunkiem otrzymania uprawnień do sędziowania wyżej wymienionych lig jest pozytywnie zaliczenie egzaminów. Testy dla arbitrów zaplanowano pod koniec lipca i na początku sierpnia.

 

(mp)

Odsłon: 5069
Komentarzy: 3
07:35, 07.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

Emocje w piłkarskiej B klasie

Emocje w piłkarskiej B klasie

W niedzielę na boiska wybiegną piłkarze występujący w ostrołęckiej B klasie. Najciekawiej dla kibiców z regionu zapowiada się spotkanie Orza Goworowo ze Świtem Baranowo. Derby powiatu ostrołęckiego przysporzą na pewno wielu emocji. Jak wyglądają pozostałe mecze?

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce z beniaminkiem. Makowianka Maków Mazowiecki pokazała jednak, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Czy ostrołęcką Koronę stać na odniesienie zwycięstwa?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

KS CK Troszyn w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka będzie rywalizował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego są murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

» Wasze komentarze

Aaaa @ 18:28, 07.07.2019r. IP: *

Pałaszyński to do prowadzenia staruszek do kościoła a nie do 4 ligi ,prima aprilis juz było

78 @ 12:50, 08.07.2019r. IP: *

Gwiazda prosił blagal i można to drogą.

Znajoma twarz @ 09:26, 11.07.2019r. IP: *.*.192.188

Gwiazda to akurat już w tamtym sezonie zasługiwał na 3 ligę, teraz tylko pokazał swoimi występami, że jak nikt zasługuje na to.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo