« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Awanse piłkarskich sędziów z regionu

Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej po zakończonym sezonie postanowił wynagrodzić najlepszych sędziów piłkarskich. W nowych rozgrywkach jedenastu arbitrów poprowadzi mecze w wyższych ligach niż dotychczas. Kto wypadł najlepiej?


Uprawnionym do sędziowania meczów III-ligowych będzie Paweł Gwiazda z Łysych.

Reklama

 

Zarząd wydziału sędziowskiego C-OOZPN podjął decyzję, że kandydatami do gwizdania meczów o stawkę w IV lidze będą ostrołęczanie - Piotr Pałaszewski i Kamil Ślesiński.

 

Awans do sędziowania rozgrywek ligi okręgowej wywalczyli Wojciech Gwiazda z Łysych i Jakub Mikołajewski. Z kolei w A klasie na boiskach piłkarskich zobaczymy Norberta Brzezińskiego, Mariusza Choromańskiego, Dawida Klimowskiego, Adriana Pydyna, Huberta Rutkowskiego i Piotra Zająca.Warunkiem otrzymania uprawnień do sędziowania wyżej wymienionych lig jest pozytywnie zaliczenie egzaminów. Testy dla arbitrów zaplanowano pod koniec lipca i na początku sierpnia.

 

(mp)

Odsłon: 8702
Komentarzy: 3
07:35, 07.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Sosnowa II mistrzem Czarnowca (zdjęcia)

Pięć zespołów wzięło udział w I mistrzostwach Czarnowca o puchar sołtysa Marka Karczewskiego w piłce nożnej. W dziesięciu spotkaniach padły 72 bramki. Zwyciężyła reprezentacja Sosnowa II. Drugą lokatę wywalczyli gracze Turkusowej, zaś najniższe miejsce na podium Sosnowa I.

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Klasa A zacznie w pierwszy weekend sierpnia

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz rozgrywek Klasy A. W stawce są trzy nasze drużyny: Rzekunianka Rzekuń, Bartnik Myszyniec oraz beniaminek Kurpik Kadzidło. Zmagania rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Zespoły będą miały do rozegrania 15 kolejek. Zakończenie rundy planowany jest na 14 i 15 listopada.

 

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Narew przegrała z Wissą (zdjęcia, wideo)

Za piłkarzami z Ostrołęki pierwsza gra kontrolna. Zespół Andrzeja Sieradzkiego zmierzył się z ekipą ze Szczuczyna. Przegrał 1:2. Wynik został ustalony w pierwszych 45 minutach. Jedynego gola dla naszych zdobył Kevin Karwowski.

Pięć sparingów Narwi

Pięć sparingów Narwi

Znamy dokładne daty oraz rywali naszego zespołu w okresie przygotowawczym. Piłkarze Narwi pięciokrotnie wybiegną na boisko, by szlifować formę przed startem rozgrywek.

Świt Baranowo dla Zosi

Świt Baranowo dla Zosi

Piłkarze Świtu Baranowo dołączyli do akcji #gaszynchallenge. 41 osób związanych z klubem występującym w Klasie B robili pompki i przysiady w słusznej sprawie.

» Wasze komentarze

Aaaa @ 18:28, 07.07.2019r. IP: *

Pałaszyński to do prowadzenia staruszek do kościoła a nie do 4 ligi ,prima aprilis juz było

78 @ 12:50, 08.07.2019r. IP: *

Gwiazda prosił blagal i można to drogą.

Znajoma twarz @ 09:26, 11.07.2019r. IP: *.*.192.188

Gwiazda to akurat już w tamtym sezonie zasługiwał na 3 ligę, teraz tylko pokazał swoimi występami, że jak nikt zasługuje na to.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo