« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Awanse piłkarskich sędziów z regionu

Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej po zakończonym sezonie postanowił wynagrodzić najlepszych sędziów piłkarskich. W nowych rozgrywkach jedenastu arbitrów poprowadzi mecze w wyższych ligach niż dotychczas. Kto wypadł najlepiej?


Uprawnionym do sędziowania meczów III-ligowych będzie Paweł Gwiazda z Łysych.

Reklama

 

Zarząd wydziału sędziowskiego C-OOZPN podjął decyzję, że kandydatami do gwizdania meczów o stawkę w IV lidze będą ostrołęczanie - Piotr Pałaszewski i Kamil Ślesiński.

 

Awans do sędziowania rozgrywek ligi okręgowej wywalczyli Wojciech Gwiazda z Łysych i Jakub Mikołajewski. Z kolei w A klasie na boiskach piłkarskich zobaczymy Norberta Brzezińskiego, Mariusza Choromańskiego, Dawida Klimowskiego, Adriana Pydyna, Huberta Rutkowskiego i Piotra Zająca.Warunkiem otrzymania uprawnień do sędziowania wyżej wymienionych lig jest pozytywnie zaliczenie egzaminów. Testy dla arbitrów zaplanowano pod koniec lipca i na początku sierpnia.

 

(mp)

Odsłon: 2837
Komentarzy: 3
07:35, 07.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

» Wasze komentarze

Aaaa @ 18:28, 07.07.2019r. IP: *

Pałaszyński to do prowadzenia staruszek do kościoła a nie do 4 ligi ,prima aprilis juz było

78 @ 12:50, 08.07.2019r. IP: *

Gwiazda prosił blagal i można to drogą.

Znajoma twarz @ 09:26, 11.07.2019r. IP: *.*.192.188

Gwiazda to akurat już w tamtym sezonie zasługiwał na 3 ligę, teraz tylko pokazał swoimi występami, że jak nikt zasługuje na to.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo