« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kiedy początek piłkarskich rozgrywek w regionie?

Kluby piłkarskie z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu przygotowują się do nowego sezonu ligowego. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opracował już ramowy terminarz rozgrywek na rundę jesienną sezonu 2019/2020. Kiedy początek rywalizacji?


W środę 14 sierpnia wystartuje Puchar Polski w okręgu. Zagrają w niej drużyny z B klasy i A klasy. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 17.30.

Reklama

 

W pierwszej rundzie wystąpią dwie drużyny z powiatu ostrołęckiego. Orz Goworowo przed własną publicznością zagra z Wymakraczem Długosiodło, z kolei Bartnik Myszyniec uda się na wyjazdowe starcie do Zarąb Kościelnych, gdzie zmierzy się z miejscową Iskrą. Druga runda z udziałem KS CK Troszyn, Narwi Ostrołęka, Świtu Baranowo i Rzekunianki Rzekuń odbędzie się tydzień później - 21 sierpnia.

 

Korona Ostrołęka zmagania w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej rozpocznie w czwartek 15 sierpnia. Rywalem podopiecznych trenera Tomasza Staniórskiego na stadionie przy ulicy Witosa będzie Mazovia Mińsk Mazowiecki.

 

Rozgrywki ligi okręgowej również wystartują w czwartek 15 sierpnia. Narew Ostrołęka rozpocznie sezon przed własną publicznością. Na boisko przy ulicy Partyzantów przyjedzie Żbik Nasielsk. KS CK Troszyn z kolei zainauguruje nowy sezon w Płońsku z PAF.

 

Zespoły z A klasy do rywalizacji ligowej przystąpią w weekend 17-18 sierpnia. Z kolei sezon w B klasie wystartuje w dniach 31 sierpnia-1 września.

 

Rywalizacja w III lidze kobiet z udziałem Jantaru Ostrołęka rozpocznie się w dniach 31 sierpnia-1 września. Podopieczne trenera Rafała Koska sezon zainaugurują wyjazdowym starciem z Vulcanem Wólka Mlądzka.Jak przebiegają przygotowania do sezonu w drużynach z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego? Przeczytaj w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 10688
Komentarzy: 3
07:05, 25.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

Kapsel @ 07:24, 25.07.2019r. IP: *

Nie ma takie druzyny z którą ma grac Korona Mazovia Grodzisk Mazowiecka tylko Mazovia Minsk Mazowiecki.

Ten @ 10:45, 25.07.2019r. IP: *.*.35.137

I w terminarzu jest ze grają w środę 17:30 bo kolejkę można rozegrać 14 lub 15 sierpnia

Kibic @ 11:59, 25.07.2019r. IP: *.*.170.32

15 beda grać

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo