« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siostry Dobkowskie na obozie w Sierakowie

(fot. Tomasz Mateusiak)

Na obozie w Sierakowie, w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego", przebywają podopieczne Katarzyny Szuster. Aleksandra i Daria Dobkowskie szlifują formę pod czujnym okiem trenera Bartosza Witkowskiego. Treningi odbywają się w dobrych warunkach.


Zawodniczki, uczestniczące regularnie w zajęciach "Lekkoatletyka dla każdego", w Sierakowie będą przebywać do wtorku 6 sierpnia.

Reklama

 

W sześciu turnusach "Wakacje z LDK" organizowanych w okresie wakacyjnym weźmie udział łącznie blisko 600 młodych lekkoatletów. Oprócz zajęć sportowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską zaplanowano organizację lekcji żywieniowych, w myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch". Na jednym z turnusów w Sierakowie przebywają zawodniczki Katarzyny Szuster - Aleksandra i Daria Dobkowskie.

 

Aleksandra Dobkowska to piąta zawodniczka ostatnich Ogólnopolskich Finałów Czwartków Lekkoatletycznych w skoku wzwyż. Uczennica SP1 Ostrołęka skoczyła na wysokość 150 cm. Jej młodsza o dwa lata siostra Daria legitymuje się rekordem w skoku w dal 4,31 m. Obie dziewczynki uczestniczą również w zajęciach Akademii Siatkówki ćwicząc z trenerami Urszulą Kosek i Mirosławem Górką.Więcej o reprezentantach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 3501
Komentarzy: 2
07:55, 31.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

UKS Siódemka na 'czwartkach lekkoatletycznych'

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Dobre wyniki UKS Siódemka w Łomży

Kolejne zawody "czwartków lekkoatletycznych" mają za sobą młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem lekkoatleci wrócili do domów z pięcioma złotymi, trzema srebrnymi i trzema brązowymi medalami.

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Biegacze sprawdzili swoją kondycję (zdjęcia)

Mieszkańcy miasta i regionu wzięli udział w Teście Coopera. Uczestnicy biegnąc przez 12 minut na bieżni stadionu miejskiego przy ulicy Witosa sprawdzili swoją kondycję fizyczną. Pierwsza grupa biegaczy wystartowała punktualnie o godz. 10.00.

» Wasze komentarze

Artur @ 17:17, 31.07.2019r. IP: *.*.53.147

Dobry trener dobre wyniki

Ania @ 17:21, 31.07.2019r. IP: *.*.53.147

Gratuluję siostrom oraz panu Bartkowi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo