« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siostry Dobkowskie na obozie w Sierakowie

(fot. Tomasz Mateusiak)

Na obozie w Sierakowie, w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego", przebywają podopieczne Katarzyny Szuster. Aleksandra i Daria Dobkowskie szlifują formę pod czujnym okiem trenera Bartosza Witkowskiego. Treningi odbywają się w dobrych warunkach.


Zawodniczki, uczestniczące regularnie w zajęciach "Lekkoatletyka dla każdego", w Sierakowie będą przebywać do wtorku 6 sierpnia.

Reklama

 

W sześciu turnusach "Wakacje z LDK" organizowanych w okresie wakacyjnym weźmie udział łącznie blisko 600 młodych lekkoatletów. Oprócz zajęć sportowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską zaplanowano organizację lekcji żywieniowych, w myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch". Na jednym z turnusów w Sierakowie przebywają zawodniczki Katarzyny Szuster - Aleksandra i Daria Dobkowskie.

 

Aleksandra Dobkowska to piąta zawodniczka ostatnich Ogólnopolskich Finałów Czwartków Lekkoatletycznych w skoku wzwyż. Uczennica SP1 Ostrołęka skoczyła na wysokość 150 cm. Jej młodsza o dwa lata siostra Daria legitymuje się rekordem w skoku w dal 4,31 m. Obie dziewczynki uczestniczą również w zajęciach Akademii Siatkówki ćwicząc z trenerami Urszulą Kosek i Mirosławem Górką.


JBB

Więcej o reprezentantach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 2471
Komentarzy: 2
07:55, 31.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

Biegacze oddali hołd powstańcom

Biegacze oddali hołd powstańcom

Blisko 13 tys. osób wystartowało w biegu w stolicy kraju, by uczcić pamięć uczestników zrywu z 1 sierpnia 1944 roku. W wydarzeniu wzięli udział również członkowie grupy Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Impreza odbyła się, w sobotni wieczór 27 lipca, w świetlne płonących zniczy.

» Wasze komentarze

Artur @ 17:17, 31.07.2019r. IP: *.*.53.147

Dobry trener dobre wyniki

Ania @ 17:21, 31.07.2019r. IP: *.*.53.147

Gratuluję siostrom oraz panu Bartkowi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo