« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siostry Dobkowskie na obozie w Sierakowie

(fot. Tomasz Mateusiak)

Na obozie w Sierakowie, w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego", przebywają podopieczne Katarzyny Szuster. Aleksandra i Daria Dobkowskie szlifują formę pod czujnym okiem trenera Bartosza Witkowskiego. Treningi odbywają się w dobrych warunkach.


Zawodniczki, uczestniczące regularnie w zajęciach "Lekkoatletyka dla każdego", w Sierakowie będą przebywać do wtorku 6 sierpnia.

Reklama

 

W sześciu turnusach "Wakacje z LDK" organizowanych w okresie wakacyjnym weźmie udział łącznie blisko 600 młodych lekkoatletów. Oprócz zajęć sportowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską zaplanowano organizację lekcji żywieniowych, w myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch". Na jednym z turnusów w Sierakowie przebywają zawodniczki Katarzyny Szuster - Aleksandra i Daria Dobkowskie.

 

Aleksandra Dobkowska to piąta zawodniczka ostatnich Ogólnopolskich Finałów Czwartków Lekkoatletycznych w skoku wzwyż. Uczennica SP1 Ostrołęka skoczyła na wysokość 150 cm. Jej młodsza o dwa lata siostra Daria legitymuje się rekordem w skoku w dal 4,31 m. Obie dziewczynki uczestniczą również w zajęciach Akademii Siatkówki ćwicząc z trenerami Urszulą Kosek i Mirosławem Górką.


JBB

Więcej o reprezentantach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 5409
Komentarzy: 2
07:55, 31.07.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Artur @ 17:17, 31.07.2019r. IP: *.*.53.147

Dobry trener dobre wyniki

Ania @ 17:21, 31.07.2019r. IP: *.*.53.147

Gratuluję siostrom oraz panu Bartkowi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo