« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 sierpnia 2019 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polska pokonała Serbię, grał Łomacz

Siatkarze reprezentacji Polski w pierwszym meczu XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pokonali Serbię 3:1. Podopieczni trenera Vitala Heynena rozegrali dobre spotkanie i zapisali na swoim koncie pierwszy komplet punktów w prestiżowym turnieju.


W pierwszych dwóch partiach biało-czerwoni byli skuteczni i odnieśli pewne zwycięstwa 25:22 i 25:18. W trzeciej partii nasi siatkarze nieco spuścili z tonu, popełnili sporo błędów i musieli uznać wyższość rywali 22:25. W czwartej partii nie było już niespodzianki, a piłka meczowa należała do Wilfredo Leona.

Reklama

 

W drugim spotkaniu Memoriału Wagnera Brazylijczycy bardzo pewnie pokonali Finlandię 3:0. W piątkowej konfrontacji - 2 sierpnia o godz. 17.30 rywalem reprezentacji Polski będzie właśnie Brazylia. O godz. 20.30 Finlandia zmierzy się z Serbią.

 

W sobotę 3 sierpnia o godz. 12.00 Serbia zagra z Brazylią, a meczem kończącym zmagania będzie pojedynek Polski z Finlandią.


Łubudu

Polska - Serbia 3:1 (25:22, 25:18, 22:25. 25:22)

Polska: Nowakowski (5), Konarski (17), Leon (20), Drzyzga (2), Kubiak (9), Bieniek (12), Zatorski (libero) oraz Muzaj (1), Szalpuk, Łomacz, Śliwka, Kwolek i Wojtaszek (libero)

Odsłon: 1448
Komentarzy: 0
10:12, 02.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzegorz Łomacz z kwalifikacją do Tokio

Grzegorz Łomacz z kwalifikacją do Tokio

Siatkarze reprezentacji Polski w świetnym stylu wywalczyli kwalifikację na igrzyska olimpijskie w 2020 roku. Podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali kolejno Tunezję 3:0, Francję 3:0 i Słowenię 3:1. Biało-czerwoni poznali już pierwszych rywali.

Polska lepsza od Tunezji, grał Łomacz

Polska lepsza od Tunezji, grał Łomacz

Siatkarze reprezentacji Polski zaprezentowali dobrą dyspozycję i pokonali w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Tokio Tunezję 3:0. Podopieczni trenera Vitala Heynena najważniejsze spotkania rozegrają jednak dopiero w sobotę i niedzielę.

Łomacz: Nie obawiamy się tego turnieju

Łomacz: Nie obawiamy się tego turnieju

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczynają walkę w turnieju w Gdańsku. Stawką będzie awans do igrzysk olimpijskich w Tokio. Dla Grzegorza Łomacza i kolegów to pierwsza szansa na wywalczenie przepustki do najważniejszej imprezy w karierze.

Dream Team najlepszy w siatkówce (zdjęcia)

Dream Team najlepszy w siatkówce (zdjęcia)

Pierwszego dnia sierpnia w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Traugutta w Ostrołęce rozegrano turniej dzikich drużyn w siatkówce. W zawodach wzięły udział trzy zespoły. Najlepsza okazała się drużyna Dream Team, która wygrała trzy z czterech rozegranych spotkań.

Łomacz powalczy o przepustkę do Tokio

Łomacz powalczy o przepustkę do Tokio

Siatkarzy reprezentacji Polski czeka niezwykle ważny turniej, w którym stawką będzie awans na igrzyska olimpijskie w Tokio. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena ważną rolę odgrywa ostrołęczanin Grzegorz Łomacz. Kiedy zagrają biało-czerwoni?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo