« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rafał Grabowski wzmacnia Koronę Ostrołęka

Korona Ostrołęka nie śpi na rynku transferowym. Drużynę prowadzoną przez trenera Tomasza Staniórskiego opuściło kilka znajomych twarzy, ale zarząd klubu dokonuje znaczących wzmocnień. Teraz kadrę żółto-niebieskich zasilił 22-letni Rafał Grabowski.


Zawodnik występujący na pozycji skrzydłowego jest drugim oficjalnym wzmocnieniem ostrołęckiego zespołu przed startem rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Wcześniej Korona podpisała umowę z Radosławem Krzewskim.

Reklama

 

Swoją przygodę z piłką Rafał Grabowski rozpoczął w zespołach juniorskich Hetmana Białystok. Później reprezentował barwy Hetmana Tykocin (IV liga) i ŁKS Łomża (III liga). Wiosną minionego sezonu występował w IV-ligowym Hutniku Warszawa. Do ostrołęckiej Korony trafia na zasadzie rocznego wypożyczenia.

 

W ostatniej grze kontrolnej podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego pokonali Bug Wyszków 4:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się właśnie Rafał Grabowski.

 

Zarząd klubu wciąż podejmuje ostateczne decyzje personalne. Żółto-niebiescy zostali znacząco osłabieni, z zespołem pożegnało się ponad dziesięciu zawodników. Czy luka po nich zostanie wypełniona na tyle, aby Korona mogła ze spokojem patrzeć w przyszłość? Przekonamy się już niebawem.Więcej o kolejnych ruchach transferowych w jedynym naszym przedstawicielu z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 7239
Komentarzy: 8
10:15, 08.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

ots @ 11:57, 08.08.2019r. IP: *.*.84.72

witamy.powodzenia

... @ 14:52, 08.08.2019r. IP: *.*.234.103

takiego dzia.....twa od dawna nie było w koronie
klub już z jakoś tradycją szkolenie młodzieży teraz ściąga się ogórków aby uzupełnić braki po odejsciu wielu piłkarzy ale ich nikt nie zastąpi......łyżwa i mara to ikony ....to zasługa obecnego zarządu i trenera od którego wszyscy uciekli

witek @ 16:31, 08.08.2019r. IP: *.*.88.146

Ikony powiadasz- hahaha. Zgadza się. Ich miejsce jest w muzeum a nie na boisku.

Kibic @ 23:06, 08.08.2019r. IP: *.*.49.232

Mara ma szacunek a łyżwa po tym co pokazal jak rozstał się z Narwią i co powtórzył przy odejściu z korony szacunek stracił .

P. K. @ 02:24, 09.08.2019r. IP: *

Bardzo dobrze ze porzegnano się z oszustami którzy w koronie wiecznie kontuzjowani nie mogli wrócić do treningu a w troszynie cudownie ozdrowieli, chyba za sprawą prezes a korony który na dejsie ciagle Częstochowa lichen itp. Szkoda tylko ze młodzi nie są tutejsi tylko spoza miasta. Ale ........

Barany @ 07:30, 09.08.2019r. IP: *

Łyżwa tak samo się pożegnał z Narwią co mara skorup czy dajmos co wy pier....cie wszyscy. Wy kibice obecnej Narwi nawet nie macie pojęcia jakie były przyczyny coś sobie ujeb...liscie w tej waszej pustej głowie na gościa który dawał zawsze 200% dla Narwi. Taka to właśnie jest ta wasza nowa Narew bez pojęcia oczym kolwiek

gość @ 07:56, 09.08.2019r. IP: *.*.68.241

popieram kibica

Szymek @ 09:24, 09.08.2019r. IP: *.*.130.3

do goscia, który podpisał się "Barany"
Człowieku przeczytaj co napisałeś i się zastanów, bo jesteś jedyną osobą, która wychodzi na barana. Spójrz na swój sposób wypowiedzi, na hejt, na wulgaryzmy, wreszcie na oczernianie innych ludzi. Może i w Twojej intencji prezes Korony pojedzie od Częstochowy i do Lichenia. Przydało by się

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo