« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszyła A klasa! Bartnik szósty, Rzekunianka trzynasta (wyniki, tabela)

Pierwsza kolejka rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka przeszła do historii. Z pewnością nie będą jej miło wspominać piłkarze Rzekunianki Rzekuń, którzy przed własną publicznością przegrali z KS Wąsewo 1:4. Z kolei ALDO Bartnik Myszyniec zremisował swój mecz 1:1.


Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego podzielili się punktami w Długosiodle z miejscowym Wymakraczem. Więcej o meczach przeczytacie w artykułach "Remis Bartnika z beniaminkiem A klasy", "Rzekunianka przegrywa z Wąsewem (zdjęcia, wideo)".

Reklama

 

W pozostałych meczach padło również wiele bramek. Najwięcej ujrzeli kibice w Karniewie, gdzie Pełta wygrała z Koroną Karolinowo 4:2. Przed własną publicznością punktowali również GUKS Krasnosielc i Orzeł Sypniewo. Wyjazdowe zwycięstwa zanotowali Konopianki Konopki i wspomniane wyżej KS Wąsewo. Remisem z kolei zakończyło się spotkanie Wkry Radzanów z Błękitnymi Raciąż.

 

Liderem A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka, po pierwszej odsłonie gier, jest KS Wąsewo. Drugie miejsce ma Orzeł Sypniewo, a trzecie Pełta Karniewo. Tabelę zamyka Wkra Sochocin. Poznaj komplet wyników i aktualną klasyfikację.Wyniki 1 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka
Wymakracz Długosiodło - Bartnik Myszyniec 1:1
Wkra Radzanów - Błękitni Raciąż 1:1
GUKS Krasnosielc - Boruta Kuczbork 3:1
Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo 1:4
Pełta Karniewo - Korona Karolinowo 4:2
Orzyc Chorzele - Konopianka Konopki 0:2
Orzeł Sypniewo - Wkra Sochocin 3:0

 

1  KS Wąsewo 1 3 4 1
2  Orzeł Sypniewo 1 3 3 0
3  Pełta Karniewo 1 3 4 2
4  GUKS Krasnosielc 1 3 3 1
5  Konopianka Konopki 1 3 2 0
6  Błękitni Raciąż 1 1 1 1
   Bartnik Myszyniec 1 1 1 1
8  Wymakracz Długosiodło 1 1 1 1
   Wkra Radzanów 1 1 1 1
10  Korona Karolinowo 1 0 2 4
11  Boruta Kuczbork 1 0 1 3
12  Orzyc Chorzele 1 0 0 2
13  Rzekunianka Rzekuń 1 0 1 4
14  Wkra Sochocin 1 0 0 3
Odsłon: 5983
Komentarzy: 0
06:55, 19.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przedostatnia seria gier Nocnej Ligi Futsalu

Przedostatnia seria gier Nocnej Ligi Futsalu

Przed nami dziesiąta, przedostatnia, odsłona gier Nocnej Ligi Futsalu. O końcowe zwycięstwo walczą już tylko, praktycznie, dwie drużyny - Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Matematyczne szanse ma również Stacja Paliw Deptuła Kadzidło.

Oldboje rywalizowali w Chudku (zdjęcia)

Oldboje rywalizowali w Chudku (zdjęcia)

Weterani piłki nożnej rozpoczęli rok zmaganiami w hali sportowej w Chudku (gm. Kadzidło). Siedem drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla oldbojów. Ostatecznie rywalizację wygrała drużyna LZS Łęg Przedmiejski. Zobacz pełną klasyfikację.

KS Raszyn zdominował Jantar Cup (zdjęcia, wideo)

KS Raszyn zdominował Jantar Cup (zdjęcia, wideo)

Dwie drużyny piłkarskie KS Raszyn zdominowały tegoroczny Jantar Cup. W hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce obie ekipy z Raszyna spotkały się w wielkim finale. Niestety żaden z zespołów Jantaru Ostrołęka nie zdołał wejść nawet do półfinału.

Porozumienie stało się faktem. APN, Korona i Narew grają razem

Porozumienie stało się faktem. APN, Korona i Narew grają razem

Akademia Piłki Nożnej, Korona i Narew chcą wspólnie popularyzować piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży oraz dążyć do lepszego poziomu piłkarskiego drużyn młodzieżowych i seniorów. W tej sprawie ostrołęckie kluby podpisały wczoraj porozumienie.

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

Bez niespodzianek w dziewiątej odsłonie NLF (zdjęcia, wideo)

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu nie brakowało emocji. Po ostateczny triumf kroczą dwie drużyny Revo Cosmetics Olszewo-Borki i Rzekunianka Rzekuń. Oba zespoły nie zawodzą i w każdej kolejnej odsłonie zgarniają komplet punktów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo