« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzicy OKLA szlifują formę w Olecku

(fot. OKLA)

Grupa młodzików Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifuje formę w Olecku. Lekkoatleci pod okiem trenera Bartosza Witkowskiego przygotowują się do startów w drugiej części sezonu. Niebawem przed nimi zawody międzywojewódzkie oraz mistrzostwa Polski.


Na obozie w stolicy Mazur Garbatych trenują Kornelia Zbiczyńska, Klaudia Głażewska, Kornela Szymczyk, Sebastian Moszczyński, Eliasz Napiórkowski, Dariusz Łoniewski, Tobiasz Wojciechowski i Dominik Kowalczyk.

Reklama

 

Podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego, Dominik Kowalczyk ma już na swoim koncie wynik kwalifikujący go do biegu na 1000 metrów na mistrzostwach Polski. Reszta zawodników wciąż musi powalczyć o kwalifikację na prestiżowe zawody.

 

Reprezentanci OKLA Ostrołęka szlifują formę przed zawodami, które odbędą się 7 września w Olecku i w dniach 21-22 września w Tarnowie. W pierwszym terminie zaplanowano międzywojewódzkie mistrzostwa U-16, a w drugim mistrzostwa Polski U-16.

 

- W Olecku trenuje ze mną grupa młodzików przygotowująca się do startów w drugiej części sezonu - wyjaśnia trener Bartosz Witkowski.

 

W przygotowaniach zawodników OKLA pomagają trenerzy Wiktor Gryniewicz z KS Podlasie Białystok oraz Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża.Zawodnicy OKLA w Olecku przebywać będą do 30 sierpnia. Obóz zostanie zakończony mistrzostwami województwa podlaskiego U-16.

Odsłon: 3768
Komentarzy: 0
06:50, 28.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Tegoroczne walentynki na długo zapadną w pamięci Sebastiana Moszczyńskiego. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego, a obecnie podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza w piątkowe popołudnie został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż.

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo