« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzicy OKLA szlifują formę w Olecku

(fot. OKLA)

Grupa młodzików Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki szlifuje formę w Olecku. Lekkoatleci pod okiem trenera Bartosza Witkowskiego przygotowują się do startów w drugiej części sezonu. Niebawem przed nimi zawody międzywojewódzkie oraz mistrzostwa Polski.


Na obozie w stolicy Mazur Garbatych trenują Kornelia Zbiczyńska, Klaudia Głażewska, Kornela Szymczyk, Sebastian Moszczyński, Eliasz Napiórkowski, Dariusz Łoniewski, Tobiasz Wojciechowski i Dominik Kowalczyk.

Reklama

 

Podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego, Dominik Kowalczyk ma już na swoim koncie wynik kwalifikujący go do biegu na 1000 metrów na mistrzostwach Polski. Reszta zawodników wciąż musi powalczyć o kwalifikację na prestiżowe zawody.

 

Reprezentanci OKLA Ostrołęka szlifują formę przed zawodami, które odbędą się 7 września w Olecku i w dniach 21-22 września w Tarnowie. W pierwszym terminie zaplanowano międzywojewódzkie mistrzostwa U-16, a w drugim mistrzostwa Polski U-16.

 

- W Olecku trenuje ze mną grupa młodzików przygotowująca się do startów w drugiej części sezonu - wyjaśnia trener Bartosz Witkowski.

 

W przygotowaniach zawodników OKLA pomagają trenerzy Wiktor Gryniewicz z KS Podlasie Białystok oraz Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża.


Esprit

Zawodnicy OKLA w Olecku przebywać będą do 30 sierpnia. Obóz zostanie zakończony mistrzostwami województwa podlaskiego U-16.

Odsłon: 2160
Komentarzy: 0
06:50, 28.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Wielu młodych lekkoatletów wzięło udział w mityngu młodzików. Zawody, zorganizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, przeprowadzono na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Nie brakowało wartościowych wyników i nowych rekordów życiowych.

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano, w sobotę 14 września, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W rywalizacji najlepiej wypadła Karolina Grzeszczyk.

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.

Pięć medali OKLA w Olecku

Pięć medali OKLA w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo