« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Magdalena Żebrowska wicemistrzynią Polski

(fot. Marta Gorczyńska)

Magdalena Żebrowska zanotowała kolejny sukces na swoim koncie. Tym razem zawodniczka, stawiająca pierwsze sportowe kroki w Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki, zdobyła srebrny medal na mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 23-25 sierpnia.


O zwycięstwo w konkurencji skoku w dal rywalizowało dwanaście zawodniczek, a wśród nich Magdalena Żebrowska pochodząca z Lelisa.

Reklama

 

Na stadionie w Radomiu triumfowała halowa mistrzyni Polski - Joanna Kuryło. Zawodniczka KS AZS AWF Wrocław w swojej drugiej próbie skoczyła na odległość 6.29 m, co dało jej końcowy triumf. Magdalena Żebrowska reprezentująca KS Podlasie Białystok najlepszy wynik osiągnęła w pierwszym skoku. Podopieczna trenera Roberta Nazarkiewicza uzyskała odległość 6.23 m. Podium uzupełniła Karolina Młodawska z KKL Kielce, która uzyskała wynik 6.14 m.

 

Kolejne miejsca w stawce zajęły Gaja Wota (WKS Wawel Kraków), Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań), Katarzyna Wróbel (KS AZS AWF Wrocław), Sandra Sikorska (AZS-AWF Gorzów), Angelika Faka (WKS Wawel Kraków), Katarzyna Bargielska (KS AZS-AWF Biała Podlaska), Paulina Szablewska (RKS Łódź), Zuzanna Fijak (UKS Otrębusy) i Klaudia Nazarowicz (UKS Sokół Węgorzewo).


JBB

95 PZLA Mistrzostwa Polski odbyły się w dniach 23-25 sierpnia. Kolejna edycja została zaplanowana pod koniec czerwca 2020 roku we Włocławku. Zawody będą ostatnią szansą na zdobycie minimum wymaganego do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Odsłon: 5840
Komentarzy: 0
07:55, 28.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo