« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

A klasa: Bartnik wiceliderem, Rzekunianka z kolejną porażką (wyniki, tabela)

Za nami trzecia kolejka rozgrywek piłkarskiej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Konopianki Konopki została nowym liderem w stawce czternastu drużyn. Wiceliderem jest ALDO Bartnik Myszyniec, a Rzekunianka Rzekuń okupuje dziesiątą pozycję.


Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego wygrali w Radzanowie z miejscową Wkrą 5:1. Hat-tricka na swoim koncie zanotował Maciej Szymański, a po jednym trafieniu dołożyli Szymon Kulas i Arkadiusz Niksa.

Reklama

 

Drugi przedstawiciel powiatu ostrołęckiego uległ przed własną publicznością Błękitnym Raciąż 2:3. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego przegrywali już 0:3, ale w ostatnich 20 minutach zaczęli zdecydowanie przeważać. Czasu starczyło na strzelenie dwóch bramek i ostatecznie to goście cieszyli się z końcowego triumfu.

 

Do dużej niespodzianki doszło w Chorzelach. Orzyc pokonał dotychczasowego lidera KS Wąsewo 2:1. Potknięcie drużyny z Wąsewa wykorzystała Konopianka Konopki, która pokonała Wkrę Sochocin 4:1 i wskoczyła na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

 

W pozostałych meczach trzeciej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka, Pełta Karniewo pokonała Borutę Kuczbork 3:1, a GUKS Krasnosielc, Wymakracz Długosiodło, Orzeł Sypniewo i Korona Karolinowo zdobyli po jednym punkcie. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.Wyniki 3 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka
Wkra Radzanów - ALDO Bartnik Myszyniec 1:5
GUKS Krasnosielc - Wymakracz Długosiodło 1:1
Rzekunianka Rzekuń - Błękitni Raciąż 2:3
Pełta Karniewo - Boruta Kuczbork 3:1
Orzyc Chorzele - KS Wąsewo 2:1
Orzeł Sypniewo - Korona Karolinowo 1:1
Wkra Sochocin - Konopianka Konopki 1:4

 

1 Konopianka Konopki 3 9 8 2
2 Bartnik Myszyniec 3 7 9 2
3 Błękitni Raciąż 3 7 8 3
4 KS Wąsewo 3 6 7 4
5 Pełta Karniewo 3 6 8 5
6 Wymakracz Długosiodło 3 5 6 3
7 Korona Karolinowo 3 4 6 5
8 Orzeł Sypniewo 3 4 5 3
9 GUKS Krasnosielc 3 4 4 6
10 Rzekunianka Rzekuń 3 3 4 7
11 Orzyc Chorzele 3 3 2 6
12 Wkra Radzanów 3 1 3 10
13 Boruta Kuczbork 3 0 2 7
14 Wkra Sochocin 3 0 1 10
Odsłon: 8449
Komentarzy: 1
07:05, 02.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

52 bramki KS CK Troszyn. Kto najskuteczniejszy?

Piłkarze KS CK Troszyn zakończyli rozgrywki ligi okręgowej na drugiej lokacie, tuż za Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego czekają na ostateczne decyzje Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, które rozstrzygną ich ewentualny awans.

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Narew walczy o swoje. Zarząd klubu wystosował komunikat

Jak informowaliśmy podczas dzisiejszego przedpołudnia, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o rozegraniu dodatkowych meczów w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Pomysł nie przypadł do gustu władzom ostrołęckiej Narwi.

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

» Wasze komentarze

666 @ 12:24, 02.09.2019r. IP: *

Rzekuń cieniutko a bramki dla Raciąża to śmiech na sali. Bramkarz Rzekunia 2 świetne interwencje i 2 błędy jakich nie robią trampkarze.Brak środka pola i napastnik który gra tylko dla siebie i nie widzi lepiej ustawionych kolegów. Tak to w lidze się niewiele ugra.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo