« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

A klasa: Bartnik wiceliderem, Rzekunianka z kolejną porażką (wyniki, tabela)

Za nami trzecia kolejka rozgrywek piłkarskiej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Konopianki Konopki została nowym liderem w stawce czternastu drużyn. Wiceliderem jest ALDO Bartnik Myszyniec, a Rzekunianka Rzekuń okupuje dziesiątą pozycję.


Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego wygrali w Radzanowie z miejscową Wkrą 5:1. Hat-tricka na swoim koncie zanotował Maciej Szymański, a po jednym trafieniu dołożyli Szymon Kulas i Arkadiusz Niksa.

Reklama

 

Drugi przedstawiciel powiatu ostrołęckiego uległ przed własną publicznością Błękitnym Raciąż 2:3. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego przegrywali już 0:3, ale w ostatnich 20 minutach zaczęli zdecydowanie przeważać. Czasu starczyło na strzelenie dwóch bramek i ostatecznie to goście cieszyli się z końcowego triumfu.

 

Do dużej niespodzianki doszło w Chorzelach. Orzyc pokonał dotychczasowego lidera KS Wąsewo 2:1. Potknięcie drużyny z Wąsewa wykorzystała Konopianka Konopki, która pokonała Wkrę Sochocin 4:1 i wskoczyła na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

 

W pozostałych meczach trzeciej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka, Pełta Karniewo pokonała Borutę Kuczbork 3:1, a GUKS Krasnosielc, Wymakracz Długosiodło, Orzeł Sypniewo i Korona Karolinowo zdobyli po jednym punkcie. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.Wyniki 3 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka
Wkra Radzanów - ALDO Bartnik Myszyniec 1:5
GUKS Krasnosielc - Wymakracz Długosiodło 1:1
Rzekunianka Rzekuń - Błękitni Raciąż 2:3
Pełta Karniewo - Boruta Kuczbork 3:1
Orzyc Chorzele - KS Wąsewo 2:1
Orzeł Sypniewo - Korona Karolinowo 1:1
Wkra Sochocin - Konopianka Konopki 1:4

 

1 Konopianka Konopki 3 9 8 2
2 Bartnik Myszyniec 3 7 9 2
3 Błękitni Raciąż 3 7 8 3
4 KS Wąsewo 3 6 7 4
5 Pełta Karniewo 3 6 8 5
6 Wymakracz Długosiodło 3 5 6 3
7 Korona Karolinowo 3 4 6 5
8 Orzeł Sypniewo 3 4 5 3
9 GUKS Krasnosielc 3 4 4 6
10 Rzekunianka Rzekuń 3 3 4 7
11 Orzyc Chorzele 3 3 2 6
12 Wkra Radzanów 3 1 3 10
13 Boruta Kuczbork 3 0 2 7
14 Wkra Sochocin 3 0 1 10
Odsłon: 4059
Komentarzy: 1
07:05, 02.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zwycięstwa Narwi i KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Zwycięstwa Narwi i KS CK Troszyn (wyniki, tabela)

Festiwal strzelecki w ostatniej kolejce urządziły sobie drużyny z naszego regionu występujące w rozgrywkach ligi okręgowej. KS CK Troszyn pokonał Tęczę Ojrzeń 7:1, a Narew Ostrołęka rozgromiła Sonę Nowe Miasto 15:1. Poznaj wszystkie wyniki i aktualną tabelę.

A klasa: Pierwsza porażka Bartnika, Rzekunianka wygrywa (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

A klasa: Pierwsza porażka Bartnika, Rzekunianka wygrywa (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego po raz pierwszy w obecnym sezonie ligowym schodzili z boiska pokonani. Receptę na Bartnika Myszyniec znalazła Korona Karolinowo. Z kolei Rzekunianka Rzekuń po dobrym spotkaniu pokonała GUKS Krasnosielc.

B klasa: Derby dla ULKS Ołdaki. Lider bez zmian (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

B klasa: Derby dla ULKS Ołdaki. Lider bez zmian (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Czwarta odsłona piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka obfitowała w wiele emocji. Najciekawiej było w Ołdakach, gdzie miejscowy ULKS grał w derbach powiatu ostrołęckiego ze Świtem Baranowo. Ciekawie było również w meczach Orza, GLKS i Kurpika.

Jantar wygrywa w Piasecznie (wyniki, tabela)

Jantar wygrywa w Piasecznie (wyniki, tabela)

Jantar Ostrołęka wygrał na wyjeździe, w meczu 5 kolejki rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej, z GOSiR Piaseczno 3:0. Dzięki zwycięstwu podopieczne trenera Rafała Koska utrzymały drugie miejsce w ligowej tabeli. Stawce przewodzą piłkarki Królewskich Płock.

Historyczny wynik Narwi (zdjęcia, wideo)

Historyczny wynik Narwi (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego urządzili sobie podczas dzisiejszego popołudnia istny trening strzelecki. Piłkarze ostrołęckiej Narwi rozgromili Sonę Nowe Miasto 15:1. Jest to największa wygrana w ponad 55-letniej historii klubu.

» Wasze komentarze

666 @ 12:24, 02.09.2019r. IP: *

Rzekuń cieniutko a bramki dla Raciąża to śmiech na sali. Bramkarz Rzekunia 2 świetne interwencje i 2 błędy jakich nie robią trampkarze.Brak środka pola i napastnik który gra tylko dla siebie i nie widzi lepiej ustawionych kolegów. Tak to w lidze się niewiele ugra.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo