« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wartościowe starty lekkoatletek Siódemki

(fot. archiwum klubu)

Na przełomie sierpnia i września zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka startowali w kilku miejscach w Polsce. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie wygrała konkurs trójskoku.


Martyna Budziłek, w środę 28 sierpnia, wystartowała w Sopocie i z czasem 3:06.38 poprawiła swój rekord życiowy na 1 km. Trzy dni później zawodniczka Siódemki wzięła udział w biegu na 1,5 km w Rudzie Śląskiej. Wyścig ukończyła z czasem 4:53.51.

Reklama

 

Ośmioosobowa reprezentacja ostrołęckiego klubu wzięła udział, w piątek 30 sierpnia, w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51 m zajęła ósme miejsce w rywalizacji juniorek młodszych w skoku w dal. Na stadionie w Siedlcach zaprezentowały się również Izabela Marcińczyk, Maja Pajewska, Aleksandra Kuklińska, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Izabela Drężek i Klaudia Pażych.

 

Najwięcej lekkoatletek Siódemki wystartowało, w niedzielę 1 września, w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie. Tego dnia najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28 m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal była trzecia - 4,73 m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek - 9,84 m, a trzecie Wiktoria Pyskło - 9,75 m.W czołówce swoich konkurencji były także Maja Pajewska, Wiktoria Pyskło, Martyna Budziłek i Izabela Marcińczyk. W warszawskim memoriale wzięły udział również Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Izabela Drężek, Izabela Roicka i Klaudia Pażych.

Odsłon: 3539
Komentarzy: 0
07:35, 07.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Dąbrowski na podium rzeszowskiego maratonu!

Przemysław Dąbrowski wziął udział w kolejnym maratonie. Tym razem reprezentant gminy Rzekuń wystartował w Rzeszowie i ukończył bieg na drugiej pozycji, przegrywając ze zwycięzcą o zaledwie pięć sekund. Na metę dobiegło 422 z 434 zawodników.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo