« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 września 2019 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wartościowe starty lekkoatletek Siódemki

(fot. archiwum klubu)

Na przełomie sierpnia i września zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka startowali w kilku miejscach w Polsce. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie wygrała konkurs trójskoku.


Martyna Budziłek, w środę 28 sierpnia, wystartowała w Sopocie i z czasem 3:06.38 poprawiła swój rekord życiowy na 1 km. Trzy dni później zawodniczka Siódemki wzięła udział w biegu na 1,5 km w Rudzie Śląskiej. Wyścig ukończyła z czasem 4:53.51.

Reklama

 

Ośmioosobowa reprezentacja ostrołęckiego klubu wzięła udział, w piątek 30 sierpnia, w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51 m zajęła ósme miejsce w rywalizacji juniorek młodszych w skoku w dal. Na stadionie w Siedlcach zaprezentowały się również Izabela Marcińczyk, Maja Pajewska, Aleksandra Kuklińska, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Izabela Drężek i Klaudia Pażych.

 

Najwięcej lekkoatletek Siódemki wystartowało, w niedzielę 1 września, w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie. Tego dnia najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28 m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal była trzecia - 4,73 m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek - 9,84 m, a trzecie Wiktoria Pyskło - 9,75 m.


Łubudu

W czołówce swoich konkurencji były także Maja Pajewska, Wiktoria Pyskło, Martyna Budziłek i Izabela Marcińczyk. W warszawskim memoriale wzięły udział również Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Izabela Drężek, Izabela Roicka i Klaudia Pażych.

Odsłon: 2468
Komentarzy: 0
07:35, 07.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

UKS Siódemka w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka podczas minionego weekendu reprezentowali nasze miasto na arenach krajowych. Podopieczne trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowały w Ciechanowie, Gliwicach i Łodzi.

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Mityng młodzików na miejskim stadionie (zdjęcia)

Wielu młodych lekkoatletów wzięło udział w mityngu młodzików. Zawody, zorganizowane przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki, przeprowadzono na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Nie brakowało wartościowych wyników i nowych rekordów życiowych.

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

OKLA na mistrzostwach Mazowsza w Ciechanowie

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie rozegrano, w sobotę 14 września, Mistrzostwa Mazowsza Młodzików. W zawodach wzięło udział sześcioro reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W rywalizacji najlepiej wypadła Karolina Grzeszczyk.

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

Kolejne wartościowe starty UKS Siódemka

W miniony weekend zawodnicy ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zapisali na swoim koncie dobre wyniki. Najlepiej zaprezentował się Karol Rogoziński, który w Biegu Kolejarza na 3000 metrów stanął na drugim stopniu podium.

Pięć medali OKLA w Olecku

Pięć medali OKLA w Olecku

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z dobrej strony zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U-16 w Olecku. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów, Andrzeja Danelskiego i Bartosza Witkowskiego zdobyli pięć medali.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo