« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wartościowe starty lekkoatletek Siódemki

(fot. archiwum klubu)

Na przełomie sierpnia i września zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka startowali w kilku miejscach w Polsce. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie wygrała konkurs trójskoku.


Martyna Budziłek, w środę 28 sierpnia, wystartowała w Sopocie i z czasem 3:06.38 poprawiła swój rekord życiowy na 1 km. Trzy dni później zawodniczka Siódemki wzięła udział w biegu na 1,5 km w Rudzie Śląskiej. Wyścig ukończyła z czasem 4:53.51.

Reklama

 

Ośmioosobowa reprezentacja ostrołęckiego klubu wzięła udział, w piątek 30 sierpnia, w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51 m zajęła ósme miejsce w rywalizacji juniorek młodszych w skoku w dal. Na stadionie w Siedlcach zaprezentowały się również Izabela Marcińczyk, Maja Pajewska, Aleksandra Kuklińska, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Izabela Drężek i Klaudia Pażych.

 

Najwięcej lekkoatletek Siódemki wystartowało, w niedzielę 1 września, w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie. Tego dnia najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28 m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal była trzecia - 4,73 m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek - 9,84 m, a trzecie Wiktoria Pyskło - 9,75 m.W czołówce swoich konkurencji były także Maja Pajewska, Wiktoria Pyskło, Martyna Budziłek i Izabela Marcińczyk. W warszawskim memoriale wzięły udział również Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Izabela Drężek, Izabela Roicka i Klaudia Pażych.

Odsłon: 5642
Komentarzy: 0
07:35, 07.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dominik i Ola z życiówkami

Dominik i Ola z życiówkami

W środę przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udali się do Białegostoku, by wystartować w Mitingu Łomżyńskim. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Roberta Nazarkiewicza odnotowali bardzo dobre występy. Dwa z nich zakończyły się nowymi rekordami życiowymi.

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Rekordy życiowe ekipy Witkowskiego

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięli udział w 42. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Spisali się znakomicie. Aleksandra Dobkowska, Kornelia Szymczyk i Dominik Kowalczyk odnotowali nowe "życiówki". Dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazała się Ewa Bartosik.

Lekkoatleci w Olecku

Lekkoatleci w Olecku

43-osobowa grupa zawodników prowadzonych przez Katarzynę i Konrada Szusterów przebywają na obozie sportowym w Olecku. Wszyscy szlifują formę przed nadchodzącym sezonem. Ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wraca do domów już w najbliższy czwartek.

Szlifują formę w Olecku

Szlifują formę w Olecku

Przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki od 15 do 25 lipca będą przebywać na obozie w Olecku. Pięcioro wielbicieli "królowej sportu" szlifują formę przed nadchodzącymi startami.

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Pobiegnij ku pamięci Powstańców

Już 23 sierpnia zapowiada się święto wszystkich wielbicieli przemierzania kilometrów. Właśnie w niedzielę odbędzie się I Kurpiowski Bieg ku pamięci Powstańców Warszawskich. Organizatorzy zapraszają na wielkie wydarzenie. Już dzisiaj zgłoszonych jest niemal 100 osób.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo