« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wartościowe starty lekkoatletek Siódemki

(fot. archiwum klubu)

Na przełomie sierpnia i września zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka startowali w kilku miejscach w Polsce. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie wygrała konkurs trójskoku.


Martyna Budziłek, w środę 28 sierpnia, wystartowała w Sopocie i z czasem 3:06.38 poprawiła swój rekord życiowy na 1 km. Trzy dni później zawodniczka Siódemki wzięła udział w biegu na 1,5 km w Rudzie Śląskiej. Wyścig ukończyła z czasem 4:53.51.

Reklama

 

Ośmioosobowa reprezentacja ostrołęckiego klubu wzięła udział, w piątek 30 sierpnia, w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach. Najlepiej wypadła Wiktoria Pyskło, która skokiem na odległość 4,51 m zajęła ósme miejsce w rywalizacji juniorek młodszych w skoku w dal. Na stadionie w Siedlcach zaprezentowały się również Izabela Marcińczyk, Maja Pajewska, Aleksandra Kuklińska, Nikolina Dziadak, Wiktoria Pyskło, Izabela Drężek i Klaudia Pażych.

 

Najwięcej lekkoatletek Siódemki wystartowało, w niedzielę 1 września, w memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie. Tego dnia najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak, która wynikiem 10,28 m wygrała konkurs trójskoku, a w skoku w dal była trzecia - 4,73 m. Drugie miejsce w trójskoku zajęła Oliwia Budziłek - 9,84 m, a trzecie Wiktoria Pyskło - 9,75 m.W czołówce swoich konkurencji były także Maja Pajewska, Wiktoria Pyskło, Martyna Budziłek i Izabela Marcińczyk. W warszawskim memoriale wzięły udział również Małgorzata Wierzbowska, Aleksandra Kuklińska, Izabela Drężek, Izabela Roicka i Klaudia Pażych.

Odsłon: 4190
Komentarzy: 0
07:35, 07.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

Wystartowały zapisy do biegu 'Tropem Wilczym'

Wystartowały zapisy do biegu "Tropem Wilczym"

Pięćset pakietów startowych udostępnili dla mieszkańców miasta i regionu organizatorzy ósmej edycji biegu "Tropem Wilczym" w Ostrołęce. Wydarzenie upamiętniające żołnierzy wyklętych rokrocznie przyciąga na linię startu wielu biegaczy.

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Zawodniczka ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zaprezentowała wyśmienitą formę. Martyna Budziłek nie miała sobie równych wśród kobiet podczas biegu przełajowego z cyklu City Trail nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo