« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwa medale lekkoatletów OKLA w Tarnowie

(fot. Tomasz Kasjaniuk/PZLA)

Na stadionie im. trenera Emila Wzorka w Tarnowie zorganizowano mistrzostwa Polski U-16. Na zawodach nie brakowało reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy osiągnęli wartościowe wyniki. Udało się przywieźć do Ostrołęki dwa medale.


W pierwszym dniu zawodów z dobrej strony zaprezentowali się Karolina Grzeszczyk w rzucie dyskiem i Damian Zakrzewski w skoku wzwyż.

Reklama

 

Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów wywalczyła brązowy medal posyłając dysk na odległość 39,65 metrów. Uzyskany wynik jest dla Karoliny Grzeszczyk nowym rekordem życiowym. Rywalizację wygrała Julia Przybyś (45,94 m), przed Natalią Wilczewską (41,39 m).

 

Z bardzo dobrej strony pokazał się również Damian Zakrzewski. Podopieczny trenera Andrzeja Danelskiego jako jedyny podjął rywalizację ze zwycięzcą skoku wzwyż - Piotrem Konopką. Zawodnik OKLA Ostrołęka skoczył na wysokość 1,89 cm i uległ skoczkowi z Suwałk o 4 cm. Brąz zdobył Piotr Jaroszkiewicz z Białej Podlaskiej.

 

Podczas drugiego dnia rywalizacji w biegu na 1000 metrów zaprezentował się Dominik Kowalczyk. Podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego ukończył konkurencję z nowym rekordem życiowym - 2:44,18 i zajął ósme miejsce.

 

Wszyscy startujący zawodnicy OKLA Ostrołęka potwierdzili wysoką formę poprawiając swoje rekordy życiowe. Dwa wywalczone medale w skoku wzwyż i rzucie dyskiem są pięknym ukoronowaniem ciężkiej pracy młodych lekkoatletów.Mistrzostwa Polski Młodzików odbyły się w dniach 21-22 września na stadionie lekkoatletycznym w Tarnowie. Pełne wyniki rywalizacji znajdziecie na stronie internetowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Odsłon: 4451
Komentarzy: 0
06:55, 26.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo