« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyjazdowe mecze Narwi i KS CK Troszyn

Jutro po raz ósmy powalczą o punkty drużyny z Ostrołęki i Troszyna w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Narew uda się na wyjazdowy mecz do Szydłowa, a KS CK do Mławy. Z pewnością o kolejne zdobycze punktowe nie będzie łatwo.


Oba mecze zostały zaplanowane na sobotę 28 września na godz. 16.00.

Reklama

 

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po dwóch przekonujących zwycięstwach z GKS Strzegowo 4:1 i Tęczą Ojrzeń 7:1 tym razem zagrają z silną Mławianką. Drużyna z Mławy w ostatnich starciach pokonała Żbika Nasielsk 3:2 i MKS Ciechanów 2:1. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko.

 

"Duma Kurpi" zagra o punkty w Szydłowie. Miejscowa Korona zdobyła dotychczas dziesięć punktów. Przed własną publicznością piłkarze z Szydłowa pokonali GKS Strzegowo 3:0, PAF Płońsk 3:1 i Mazowsze Jednorożec 4:0. Ulegli tylko raz z Wkrą Bieżuń 2:3. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego są na fali wznoszącej. W ostatniej ligowej potyczce rozgromili Sonę Nowe Miasto 15:1. Czy będzie to kolejny mecz, w którym Narew potwierdzi wyższość nad swoim rywalem?


Esprit

Mławianka Mława - KS CK Troszyn, sobota - 28 września, godz. 16.00.
Korona Szydłowo - Narew Ostrołęka, sobota - 28 września, godz. 16.00.

Odsłon: 4909
Komentarzy: 0
07:07, 27.09.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo