« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

(fot. UKS Piątka Ostrołęka)

Z czterema medalami, trzema srebrnymi i jednym brązowym, wrócili z Ciechanowa zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka. Po dwa medale zdobyli Natalia Skórzewska i Maciej Romanowski. Z dobrej strony zaprezentował się również Szymon Pliszka.


Najmłodsza zawodniczka ostrołęckiego klubu, Natalia Skórzewska, zdobyła dwa srebrne medale na 100-metrowych dystansach - w stylach motylkowym i klasycznym. Na 100 metrów stylem grzbietowym 11-latka znalazła się, tuż za podium, na czwartym miejscu.

Reklama

 

Z dobrej strony zaprezentował się Maciej Romanowski, który w dwóch startach poprawił swoje rekordy życiowe. Na 100 metrów stylem motylkowym z czasem 1:19,09 zajął drugie miejsce, a na 100 metrów stylem dowolnym z czasem 1:08,24 stanął na trzecim stopniu podium. 13-latek płynął również na dystansie 200 metrów stylem dowolnym, ale rywalizację ukończył na piątej pozycji.

 

Ostatnim reprezentantem UKS Piątka Ostrołęka w Ciechanowie był Szymon Pliszka. Ostrołęcki pływak zajął szóstą pozycję na 100 metrów w stylu dowolnym i ósmą lokatę na 200 metrów w tym samym stylu.


JBB

W zawodach, które odbyły się w sobotę 28 września, wystartował ponad 130 zawodniczek i zawodników z 17 klubów.

Odsłon: 6193
Komentarzy: 0
07:15, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo