« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

(fot. UKS Piątka Ostrołęka)

Z czterema medalami, trzema srebrnymi i jednym brązowym, wrócili z Ciechanowa zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka. Po dwa medale zdobyli Natalia Skórzewska i Maciej Romanowski. Z dobrej strony zaprezentował się również Szymon Pliszka.


Najmłodsza zawodniczka ostrołęckiego klubu, Natalia Skórzewska, zdobyła dwa srebrne medale na 100-metrowych dystansach - w stylach motylkowym i klasycznym. Na 100 metrów stylem grzbietowym 11-latka znalazła się, tuż za podium, na czwartym miejscu.

Reklama

 

Z dobrej strony zaprezentował się Maciej Romanowski, który w dwóch startach poprawił swoje rekordy życiowe. Na 100 metrów stylem motylkowym z czasem 1:19,09 zajął drugie miejsce, a na 100 metrów stylem dowolnym z czasem 1:08,24 stanął na trzecim stopniu podium. 13-latek płynął również na dystansie 200 metrów stylem dowolnym, ale rywalizację ukończył na piątej pozycji.

 

Ostatnim reprezentantem UKS Piątka Ostrołęka w Ciechanowie był Szymon Pliszka. Ostrołęcki pływak zajął szóstą pozycję na 100 metrów w stylu dowolnym i ósmą lokatę na 200 metrów w tym samym stylu.


Łubudu

W zawodach, które odbyły się w sobotę 28 września, wystartował ponad 130 zawodniczek i zawodników z 17 klubów.

Odsłon: 5613
Komentarzy: 0
07:15, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo