« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

(fot. UKS Piątka Ostrołęka)

Z czterema medalami, trzema srebrnymi i jednym brązowym, wrócili z Ciechanowa zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka. Po dwa medale zdobyli Natalia Skórzewska i Maciej Romanowski. Z dobrej strony zaprezentował się również Szymon Pliszka.


Najmłodsza zawodniczka ostrołęckiego klubu, Natalia Skórzewska, zdobyła dwa srebrne medale na 100-metrowych dystansach - w stylach motylkowym i klasycznym. Na 100 metrów stylem grzbietowym 11-latka znalazła się, tuż za podium, na czwartym miejscu.

Reklama

 

Z dobrej strony zaprezentował się Maciej Romanowski, który w dwóch startach poprawił swoje rekordy życiowe. Na 100 metrów stylem motylkowym z czasem 1:19,09 zajął drugie miejsce, a na 100 metrów stylem dowolnym z czasem 1:08,24 stanął na trzecim stopniu podium. 13-latek płynął również na dystansie 200 metrów stylem dowolnym, ale rywalizację ukończył na piątej pozycji.

 

Ostatnim reprezentantem UKS Piątka Ostrołęka w Ciechanowie był Szymon Pliszka. Ostrołęcki pływak zajął szóstą pozycję na 100 metrów w stylu dowolnym i ósmą lokatę na 200 metrów w tym samym stylu.


Esprit

W zawodach, które odbyły się w sobotę 28 września, wystartował ponad 130 zawodniczek i zawodników z 17 klubów.

Odsłon: 4528
Komentarzy: 0
07:15, 03.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Po raz kolejny rewelacyjne starty odnotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka, którzy podczas dziesiątej edycji zimowych mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym zdobyli czternaście medali, w tym: cztery złote, pięć srebrnych i pięć brązowych.

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Kolejny udany start odnotowali zawodnicy ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli trzynaście medali - 7 złotych i 6 srebrnych.

Worek medali Squatiny w czterech startach. Niesamowity Kamil Szporak

Worek medali Squatiny w czterech startach. Niesamowity Kamil Szporak

Pływacy ostrołęckiej Squatiny mają za sobą udane starty w Warszawie, Mławie, Giżycku i Ostrołęce. W sumie młodzi zawodnicy zdobyli 43 medale i ustanowili wiele wartościowych rezultatów. Najlepiej spośród wszystkich pływaków wypadł Kamil Szporak.

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Ósma edycja otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu przeszła do historii. Ponad dwustu utalentowanych zawodników z siedemnastu klubów rywalizowało na ostrołęckim basenie o medale. Wśród nich z dobrej strony zaprezentowali się również ostrołęccy pływacy.

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Po raz ósmy UKS Piątka Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w otwartych pływackich mistrzostwach miasta. W zmaganiach weźmie wielu młodych adeptów pływania z kilkunastu klubów z różnych miejscowości. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo