« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Domowe starcia Bartnika i Rzekunianki

Przed piłkarzami Bartnika Myszyniec i Rzekunianki Rzekuń kolejne mecze w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Oba starcia ósmej kolejki, z udziałem przedstawicieli powiatu ostrołęckiego, zostaną rozegrane przed własną publicznością.


Jako pierwsi na boisko wybiegną podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego. Piłkarze z Rzekunia zmierzą się w niedzielne popołudnie z Pełtą Karniewo.

Reklama

 

W ostatnim meczu Rzekunianka pokonała przed własną publicznością Bartnika Myszyniec 2:0. Z kolei Pełta Karniewo uległa u siebie na boisku GUKS Krasnosielc 1:3. Zdecydowanym faworytem są podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego. Czy sprostają zadaniu i dopiszą do swojego dorobku komplet punktów?

 

Bartnik Myszyniec, po ostatniej porażce z Rzekunianką, będzie chciał się zrehabilitować w meczu na własnym terenie. Do Myszyńca przyjeżdża trzecia siła A klasy - KS Wąsewo. Drużyna z powiatu ostrowskiego w ostatniej konfrontacji pokonała na wyjeździe Koronę Karolinowo 1:0. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego nie są faworytami tego spotkania, ale z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę i przyjemność swoim kibicom.


Łubudu

Rzekunianka Rzekuń - Pełta Karniewo, niedziela - 6 października, godz. 13.00.
Bartnik Myszyniec - KS Wąsewo, niedziela - 6 października, godz. 15.00.

Odsłon: 6411
Komentarzy: 0
10:30, 05.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo