« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.


Ostrołęcka Siódemka dzięki osiągniętemu rezultatowi utrzymała w klasyfikacji drużynowej wysoką drugą pozycję. Pierwsze miejsce ma SP 5 Łomża, a trzecie SP 10 Łomża.

Reklama

 

Na najwyższym stopniu podium w zawodach stanęły Julia Piskowska (rocznik 2008) - skok w dal, Kinga Wilczewska (2009) - rzut piłeczką palantową, Maja Wołosz (2007) oraz Magdalena Anucińska (2008) - obie wygrały biegi na 600 metrów.

 

Srebrne medale zdobyli Aleksandra Brulińska (2008) - skok w dal i bieg na 300 metrów, Zuzanna Chrostowska (2008) - rzut piłeczką palantową i Szymon Sala (2007) - bieg na 60 metrów i rzut piłeczką palantową.

 

Medale z brązowe kruszcu zdobyły Julia Piskowska (2008) - bieg na 60 metrów, Kinga Wilczewska (2009) - bieg na 300 metrów oraz Natalia Anucińska (2008) - bieg na 300 metrów.


Łubudu

UKS Siódemka Ostrołęka na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, w czwartek 3 października, reprezentowali uczniowie z Troszyna, Rzekunia, Olszewa-Borek i Ostrołęki.

Odsłon: 6802
Komentarzy: 0
06:35, 08.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Atmosfera podczas biegu była powalająca'. Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo