« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Siódemka na "czwartkach lekkoatletycznych"

(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Czternaścioro najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnim tegorocznym "czwartku lekkoatletycznym" w Łomży. Młodzi lekkoatleci zdobyli w sumie dwanaście medali, ustanawiając przy tym tyle samo rekordów życiowych.


Ostrołęcka Siódemka dzięki osiągniętemu rezultatowi utrzymała w klasyfikacji drużynowej wysoką drugą pozycję. Pierwsze miejsce ma SP 5 Łomża, a trzecie SP 10 Łomża.

Reklama

 

Na najwyższym stopniu podium w zawodach stanęły Julia Piskowska (rocznik 2008) - skok w dal, Kinga Wilczewska (2009) - rzut piłeczką palantową, Maja Wołosz (2007) oraz Magdalena Anucińska (2008) - obie wygrały biegi na 600 metrów.

 

Srebrne medale zdobyli Aleksandra Brulińska (2008) - skok w dal i bieg na 300 metrów, Zuzanna Chrostowska (2008) - rzut piłeczką palantową i Szymon Sala (2007) - bieg na 60 metrów i rzut piłeczką palantową.

 

Medale z brązowe kruszcu zdobyły Julia Piskowska (2008) - bieg na 60 metrów, Kinga Wilczewska (2009) - bieg na 300 metrów oraz Natalia Anucińska (2008) - bieg na 300 metrów.UKS Siódemka Ostrołęka na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, w czwartek 3 października, reprezentowali uczniowie z Troszyna, Rzekunia, Olszewa-Borek i Ostrołęki.

Odsłon: 7872
Komentarzy: 0
06:35, 08.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

Wystartowały zapisy do biegu 'Tropem Wilczym'

Wystartowały zapisy do biegu "Tropem Wilczym"

Pięćset pakietów startowych udostępnili dla mieszkańców miasta i regionu organizatorzy ósmej edycji biegu "Tropem Wilczym" w Ostrołęce. Wydarzenie upamiętniające żołnierzy wyklętych rokrocznie przyciąga na linię startu wielu biegaczy.

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Zawodniczka ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zaprezentowała wyśmienitą formę. Martyna Budziłek nie miała sobie równych wśród kobiet podczas biegu przełajowego z cyklu City Trail nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo