« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Po Gwizdku": współwłaściciel Wisły Kraków gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

(fot. kadr z YouTube)

Jarosław Królewski, współwłaściciel Wisły Kraków, był kolejnym gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Tym razem prezes Bartnika Myszyniec rozmawiał z obiecującym młodym polskim biznesmenem, działającym w branży technologicznej.


W odcinku nie zabrakło akcentów z naszego regionu. Dziennikarz wystąpił u boku Jarosława Królewskiego w barwach Bartnika Myszyniec.

Reklama

 

- Mówią, że piłka jest jedna a bramki są dwie, ale mój dzisiejszy gość jak ruszy głową to pewnie znajdzie takie równanie, które wytłumaczy, że wcale tak nie jest, ale w jego przypadku nie tylko główka pracuje, bo nogi też dają radę - rozpoczął Sebastian Staszewski.

 

Jarosław Królewski w latach młodzieńczych kopał piłkę m.in. z Adamem Kokoszką, Michałem Pazdanem i Dawidem Janczykiem. Gość, dziennikarza pochodzącego z Myszyńca, opowiedział również o tym dlaczego postanowił wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku Wisły Kraków.

 

Zachęcamy do obejrzenia drugiego odcinka "Po Gwizdku". W roli prowadzącego występuje Sebastian Staszewski, prezes Bartnika Myszyniec.


Łubudu

Zobacz również odcinek z Grzegorzem Krychowiakiem.

 

Odsłon: 4316
Komentarzy: 1
06:50, 08.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Prezydent nagrodził Jakuba Borkowskiego

Jakub Borkowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka, otrzymał specjalną nagrodę od prezydenta Łukasza Kulika. Wyróżnienie zostało przyznane, na wczorajszej sesji rady miasta, za zdobycie mistrzostwa Europy w trójboju siłowym.

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Waszkiewicz siódmy w Pucharze Świata (wideo)

Na wyspie Stanley Plaza w chińskim Hongkongu niesamowitą sportową przygodę przeżył Aleksander Waszkiewicz. Ostrołęczanin, jako mistrz Polski, reprezentował nasz kraj podczas Kai Tak Sports Initiative Street Workout World Cup 2019.

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Janczewski z kwalifikacją na mistrzostwa Europy

Karol Janczewski, prezes ostrołęckiego UKS Atleta, reprezentował Ostrołękę w Pucharze Polski Masters w Trzciance w województwie wielkopolskim. W zawodach wzięło udział czterdziestu czterech zawodników, tym sześć pań, od 30 do 75 roku życia.

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Borkowski mistrzem Europy w trójboju siłowym!

Jakub Borkowski, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego i fanatyk podnoszenia ciężarów, wrócił z Pabianic ze złotym medalem. Ostrołęczanin okazał się najlepszy na mistrzostwach Europy federacji WPA w trójboju siłowym w kat. 20-23 lata w formule amator.

» Wasze komentarze

Krys @ 12:16, 08.10.2019r. IP: *.*.87.34

Fajna robota. Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo