« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 lutego 2020 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Waleczni Cup w Olszewie-Borkach (zdjęcia, wideo)

Młodzi piłkarze z roczników 2011-2012 oraz 2013 i młodsi rywalizowali na boisku i w hali sportowej przy ulicy Dojazdowej w Olszewie-Borkach w turnieju Waleczni Cup. W zawodach podzielonych na dwie kategorie wiekowe wystąpiło w sumie siedemnaście drużyn.


W turnieju dla roczników 2011-2012 zagrały drużyny tj. Waleczni Olszewo-Borki, Talent Białystok, Korona Ostrołęka, APN I Ostrołęka, APN II Ostrołęka, FDP I Ostrów Mazowiecka, FDP II Ostrów Mazowiecka, MŁKS I Łomża i MŁKS II Łomża. Rywalizację na boisku przy ulicy Dojazdowej wygrała drużyna z Białegostoku.

Reklama

 

Równolegle, w hali sportowej, odbywały się zawody dla roczników 2013 i młodszych. Zagrali w nim młodzi piłkarze z Walecznych Olszewo-Borki, Korony Ostrołęka, APN I Ostrołęka, APN II Ostrołęka, Rzekunianki Rzekuń, Lidera Łomża, MŁKS I Łomża i MŁKS II Łomża.

 

Turniej, w tym roczniku, nie odbywał się na tradycyjnych zasadach, a został rozegrany metodą 3 na 3 bez bramkarza, na małe bramki. Nie liczono goli, wszyscy zostali zwycięzcami i otrzymali pamiątkowe medale i nagrody.Turniej piłkarski Waleczni Cup 2019 dla dzieci z roczników 2011-2012 oraz 2013 i młodsi odbył się w niedzielę 6 października w Olszewie-Borkach.

 

Zobacz zdjęcia:
Waleczni Cup w Olszewie-Borkach

Więcej zdjęć: Waleczni Cup w Olszewie-Borkach

 

Odsłon: 5452
Komentarzy: 0
07:05, 10.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie dali szans niżej notowanemu rywalowi w derbach powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Orza Goworowo wygrywając aż 8:1. Hat-trickiem w sparingu popisał się Adrian Wołejszo.

Bezbramkowy remis KS CK Troszyn z Warmią Grajewo

Bezbramkowy remis KS CK Troszyn z Warmią Grajewo

W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem piłkarze KS CK Troszyn mierzyli się z Warmią Grajewo. Spotkanie było wyrównane i ostatecznie zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Piłkarki Jantaru lepsze od GKS Forty Piątnica

Po raz pierwszy w tym roku piłkarki ostrołęckiego Jantaru rywalizowały na pełnowymiarowym boisku. W sobotni wieczór w Łomży podopieczne trenera Rafała Koska rywalizowały z GKS Forty Piątnica. Ostrołęczanki okazały się lepsze od rywalek i pewnie wygrały 2:0.

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Narew słabsza od Makowianki (zdjęcia)

Makowianka Maków Mazowiecki okazała się zbyt wymagającym rywalem dla piłkarzy ostrołęckiej Narwi. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ulegli wyżej notowanemu rywalowi 1:3, a katem niebiesko-czerwonych okazał się Kamil Majkowski, który ustrzelił hat-tricka.

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Narew z kolejną porażką w sparingu. Tym razem lepszy KS Śniadowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi po raz trzeci schodzili z boiska pokonani, w okresie przygotowującym do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem receptę na niebiesko-czerwonych znalazł Klub Sportowy Śniadowo.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo