« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Waleczni Cup w Olszewie-Borkach (zdjęcia, wideo)

Młodzi piłkarze z roczników 2011-2012 oraz 2013 i młodsi rywalizowali na boisku i w hali sportowej przy ulicy Dojazdowej w Olszewie-Borkach w turnieju Waleczni Cup. W zawodach podzielonych na dwie kategorie wiekowe wystąpiło w sumie siedemnaście drużyn.


W turnieju dla roczników 2011-2012 zagrały drużyny tj. Waleczni Olszewo-Borki, Talent Białystok, Korona Ostrołęka, APN I Ostrołęka, APN II Ostrołęka, FDP I Ostrów Mazowiecka, FDP II Ostrów Mazowiecka, MŁKS I Łomża i MŁKS II Łomża. Rywalizację na boisku przy ulicy Dojazdowej wygrała drużyna z Białegostoku.

Reklama

 

Równolegle, w hali sportowej, odbywały się zawody dla roczników 2013 i młodszych. Zagrali w nim młodzi piłkarze z Walecznych Olszewo-Borki, Korony Ostrołęka, APN I Ostrołęka, APN II Ostrołęka, Rzekunianki Rzekuń, Lidera Łomża, MŁKS I Łomża i MŁKS II Łomża.

 

Turniej, w tym roczniku, nie odbywał się na tradycyjnych zasadach, a został rozegrany metodą 3 na 3 bez bramkarza, na małe bramki. Nie liczono goli, wszyscy zostali zwycięzcami i otrzymali pamiątkowe medale i nagrody.Turniej piłkarski Waleczni Cup 2019 dla dzieci z roczników 2011-2012 oraz 2013 i młodsi odbył się w niedzielę 6 października w Olszewie-Borkach.

 

Zobacz zdjęcia:
Waleczni Cup w Olszewie-Borkach

Więcej zdjęć: Waleczni Cup w Olszewie-Borkach

 

Odsłon: 5970
Komentarzy: 0
07:05, 10.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo