« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czternaście medali WOPR-OS w Redzie (zdjęcia)

(fot. WOPR-OS)

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrołęki. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli czternaście medali - cztery złote, siedem srebrnych i trzy brązowe oraz uzyskali wiele wartościowych wyników.


WOPR-OS w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym reprezentowali Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Kamil Bojarski, Hubert Nakielski, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz.

Reklama

 

Bezkonkurencyjny w swoich startach był Hubert Nakielski, który w kategorii open zdobył trzy złote medale w konkurencjach: 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem i 50 m holowanie manekina. Na tych samych dystansach, w kategorii junior trzy srebrne medale zdobyła Karolina Kaczyńska, dla której był to bardzo udany powrót do startów w zawodach po prawie 2-letniej przerwie. Kolejne trzy medale dla WOPR-OS w kategorii junior młodszy zdobył Kamil Bojarski - złoty medal na dystansie 100 m ratowanie z pasem oraz dwa srebrne medale na dystansach 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina.

 

Dwa medale - srebrny na dystansie 100 m ratowanie z pasem i brązowy na 100 m kombinowane w kategorii junior zdobył Kacper Mierzejewski. Natomiast najmłodsza zawodniczka Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z dwoma brązowymi medalami zdobytymi na dystansie 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina. Ponadto sztafeta męska WOPR-OS na dystansie 4 x 25 m pod wodą w kategorii open uplasowała się na drugim miejscu.

 

- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdobytych medali, jak i osiągniętych czasów na poszczególnych dystansach przez moich zawodników podczas Pomorskiej Ligi. Pokazuje to przede wszystkim, że nasze przygotowania do zimowych mistrzostw Polski idą w dobrym kierunku - podsumował trener Dariusz Małkowski.Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019 odbyła się, w niedzielę 6 października, w Redzie.

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Więcej zdjęć: Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Odsłon: 5627
Komentarzy: 0
07:36, 10.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo