« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 października 2019 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czternaście medali WOPR-OS w Redzie (zdjęcia)

(fot. WOPR-OS)

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrołęki. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli czternaście medali - cztery złote, siedem srebrnych i trzy brązowe oraz uzyskali wiele wartościowych wyników.


WOPR-OS w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym reprezentowali Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Kamil Bojarski, Hubert Nakielski, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz.

Reklama

 

Bezkonkurencyjny w swoich startach był Hubert Nakielski, który w kategorii open zdobył trzy złote medale w konkurencjach: 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem i 50 m holowanie manekina. Na tych samych dystansach, w kategorii junior trzy srebrne medale zdobyła Karolina Kaczyńska, dla której był to bardzo udany powrót do startów w zawodach po prawie 2-letniej przerwie. Kolejne trzy medale dla WOPR-OS w kategorii junior młodszy zdobył Kamil Bojarski - złoty medal na dystansie 100 m ratowanie z pasem oraz dwa srebrne medale na dystansach 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina.

 

Dwa medale - srebrny na dystansie 100 m ratowanie z pasem i brązowy na 100 m kombinowane w kategorii junior zdobył Kacper Mierzejewski. Natomiast najmłodsza zawodniczka Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z dwoma brązowymi medalami zdobytymi na dystansie 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina. Ponadto sztafeta męska WOPR-OS na dystansie 4 x 25 m pod wodą w kategorii open uplasowała się na drugim miejscu.

 

- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdobytych medali, jak i osiągniętych czasów na poszczególnych dystansach przez moich zawodników podczas Pomorskiej Ligi. Pokazuje to przede wszystkim, że nasze przygotowania do zimowych mistrzostw Polski idą w dobrym kierunku - podsumował trener Dariusz Małkowski.


Łubudu

Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019 odbyła się, w niedzielę 6 października, w Redzie.

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Więcej zdjęć: Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Odsłon: 1579
Komentarzy: 0
07:36, 10.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Squatina z rekordami i medalami w Warszawie

Squatina z rekordami i medalami w Warszawie

Dobry występ po wakacyjnej przerwie odnotowała ostrołęcka Squatina. Podczas pierwszego weekendu października pływacy klubu z Ostrołęki wzięli udział w czwartej edycji pływackiego festiwalu sprinterskiego na 50-metrowej pływalni Warszawianki.

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

Młodzi pływacy UKS Piątka z medalami

Z czterema medalami, trzema srebrnymi i jednym brązowym, wrócili z Ciechanowa zawodnicy UKS Piątka Ostrołęka. Po dwa medale zdobyli Natalia Skórzewska i Maciej Romanowski. Z dobrej strony zaprezentował się również Szymon Pliszka.

Nakielski z medalami na mistrzostwach Europy

Nakielski z medalami na mistrzostwach Europy

Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego walczył we włoskim Riccione o medale mistrzostw Europy seniorów w ratownictwie wodnym. Hubertowi Nakielskiemu udało się wspólnie z kolegami z drużyny narodowej zdobyć dwa brązowe medale.

Nakielski i Adamowski powalczą we Włoszech

Nakielski i Adamowski powalczą we Włoszech

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, Hubert Nakielski i Mateusz Adamowski przygotowują się do mistrzostw Europy. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego o medale, już we wrześniu, powalczą we włoskim Riccione.

Treningi pływania dla dzieci i młodzieży

Treningi pływania dla dzieci i młodzieży

Sekcja pływania ostrołęckiej Narwi rozpoczęła nabór dzieci i młodzieży chcących doskonalić swoje umiejętności pływackie. Szkolenie odbywać się będzie pod okiem utytułowanej pływaczki Manueli Wikieł - wielokrotnej medalistki mistrzostw Polski w stylu dowolnym.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo