« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czternaście medali WOPR-OS w Redzie (zdjęcia)

(fot. WOPR-OS)

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrołęki. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli czternaście medali - cztery złote, siedem srebrnych i trzy brązowe oraz uzyskali wiele wartościowych wyników.


WOPR-OS w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym reprezentowali Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Kamil Bojarski, Hubert Nakielski, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz.

Reklama

 

Bezkonkurencyjny w swoich startach był Hubert Nakielski, który w kategorii open zdobył trzy złote medale w konkurencjach: 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem i 50 m holowanie manekina. Na tych samych dystansach, w kategorii junior trzy srebrne medale zdobyła Karolina Kaczyńska, dla której był to bardzo udany powrót do startów w zawodach po prawie 2-letniej przerwie. Kolejne trzy medale dla WOPR-OS w kategorii junior młodszy zdobył Kamil Bojarski - złoty medal na dystansie 100 m ratowanie z pasem oraz dwa srebrne medale na dystansach 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina.

 

Dwa medale - srebrny na dystansie 100 m ratowanie z pasem i brązowy na 100 m kombinowane w kategorii junior zdobył Kacper Mierzejewski. Natomiast najmłodsza zawodniczka Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z dwoma brązowymi medalami zdobytymi na dystansie 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina. Ponadto sztafeta męska WOPR-OS na dystansie 4 x 25 m pod wodą w kategorii open uplasowała się na drugim miejscu.

 

- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdobytych medali, jak i osiągniętych czasów na poszczególnych dystansach przez moich zawodników podczas Pomorskiej Ligi. Pokazuje to przede wszystkim, że nasze przygotowania do zimowych mistrzostw Polski idą w dobrym kierunku - podsumował trener Dariusz Małkowski.


JBB

Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019 odbyła się, w niedzielę 6 października, w Redzie.

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Więcej zdjęć: Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Odsłon: 6158
Komentarzy: 0
07:36, 10.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo