« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czternaście medali WOPR-OS w Redzie (zdjęcia)

(fot. WOPR-OS)

Kolejny udany start zanotowali zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrołęki. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli czternaście medali - cztery złote, siedem srebrnych i trzy brązowe oraz uzyskali wiele wartościowych wyników.


WOPR-OS w trzeciej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym reprezentowali Maja Furmaniuk, Karolina Kaczyńska, Kamil Bojarski, Hubert Nakielski, Kacper Mierzejewski i Dawid Świercz.

Reklama

 

Bezkonkurencyjny w swoich startach był Hubert Nakielski, który w kategorii open zdobył trzy złote medale w konkurencjach: 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem i 50 m holowanie manekina. Na tych samych dystansach, w kategorii junior trzy srebrne medale zdobyła Karolina Kaczyńska, dla której był to bardzo udany powrót do startów w zawodach po prawie 2-letniej przerwie. Kolejne trzy medale dla WOPR-OS w kategorii junior młodszy zdobył Kamil Bojarski - złoty medal na dystansie 100 m ratowanie z pasem oraz dwa srebrne medale na dystansach 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina.

 

Dwa medale - srebrny na dystansie 100 m ratowanie z pasem i brązowy na 100 m kombinowane w kategorii junior zdobył Kacper Mierzejewski. Natomiast najmłodsza zawodniczka Maja Furmaniuk rywalizująca w kategorii młodzik z zawodów wróciła z dwoma brązowymi medalami zdobytymi na dystansie 100 m kombinowane oraz 50 m holowanie manekina. Ponadto sztafeta męska WOPR-OS na dystansie 4 x 25 m pod wodą w kategorii open uplasowała się na drugim miejscu.

 

- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdobytych medali, jak i osiągniętych czasów na poszczególnych dystansach przez moich zawodników podczas Pomorskiej Ligi. Pokazuje to przede wszystkim, że nasze przygotowania do zimowych mistrzostw Polski idą w dobrym kierunku - podsumował trener Dariusz Małkowski.Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019 odbyła się, w niedzielę 6 października, w Redzie.

 

Zobacz zdjęcia:
Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Więcej zdjęć: Trzecia runda Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019

Odsłon: 4610
Komentarzy: 0
07:36, 10.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Po raz kolejny rewelacyjne starty odnotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka, którzy podczas dziesiątej edycji zimowych mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym zdobyli czternaście medali, w tym: cztery złote, pięć srebrnych i pięć brązowych.

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Kolejny udany start odnotowali zawodnicy ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli trzynaście medali - 7 złotych i 6 srebrnych.

Worek medali Squatiny w czterech startach. Niesamowity Kamil Szporak

Worek medali Squatiny w czterech startach. Niesamowity Kamil Szporak

Pływacy ostrołęckiej Squatiny mają za sobą udane starty w Warszawie, Mławie, Giżycku i Ostrołęce. W sumie młodzi zawodnicy zdobyli 43 medale i ustanowili wiele wartościowych rezultatów. Najlepiej spośród wszystkich pływaków wypadł Kamil Szporak.

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Ósma edycja otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu przeszła do historii. Ponad dwustu utalentowanych zawodników z siedemnastu klubów rywalizowało na ostrołęckim basenie o medale. Wśród nich z dobrej strony zaprezentowali się również ostrołęccy pływacy.

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Po raz ósmy UKS Piątka Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w otwartych pływackich mistrzostwach miasta. W zmaganiach weźmie wielu młodych adeptów pływania z kilkunastu klubów z różnych miejscowości. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo