« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkówka: Masters kobiet i mężczyzn w Ostrołęce przeszedł do historii (zdjęcia, wideo)

Pierwsza edycja Kurpiowskiego Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Masters Kobiet i Mężczyzn w Ostrołęce za nami. Zawody zostały podzielone na sześć kategorii - kobiet +35 i open oraz mężczyzn +40, +45, +50 i open. Nie brakowało emocjonujących starć.


Zawody odbyły się w dniach 11-12 października w hali sportowo-widowiskowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

Reklama

 

W najmłodszej kategorii wiekowej pań +35 wygrała drużyna z Litwy - Damu Klubs. Kolejne miejsca zajęły Viesulas Kłajpeda (Litwa), Laime Wilno (Litwa), Beregynya (Ukraina), Vitebsk Energo (Białoruś) i Carpe Diem (Łotwa). Najlepszą zawodniczką turnieju została Jelena Ceplite (Damu Klubs). Wyróżniono również najlepszą atakującą - Julija Stankiewicz (Viesulas Kłajpeda, rozgrywającą - Jewgenia Dedele (Damu Klubs) i broniącą - Oksana Jołkina (Viesulas Kłajpeda).

 

W kategorii kobiet open wygrała Politechnika Lwów z Ukrainy. Drugie miejsce zajęły Małolatki Ostróda, a trzecie Ladies Ostrołęka. Tuż za podium znalazły się Czarne Owce Gdańsk. Anastasia Hudiak (Politechnika Lwów) została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Natalia Brzostek (Małolatki Ostróda) była najlepszą atakującą, Jana Savockina (Politechnika Lwów) została wyróżniona jako najlepsza rozgrywająca, a Magdalena Milewska (Małolatki Ostróda) była najlepszą broniącą.

 

Wśród mężczyzn +40 triumfował Łuck Volley Masters z Ukrainy. Kolejne miejsca przypadły Volley Club Warszawa, Kurpie Volleyball 45 i Kurpie Volleyball 40. Najbardziej wartościowym siatkarzem turnieju został Paweł Demianski (Łuck Volley Masters). Organizatorzy wyróżnili również najlepszego atakującego - Michał Marczak (Volley Club Warszawa), rozgrywającego - Viktor Polezevec (Łuck Volley Masters) i broniącego - Mariusz Stępień (Volley Club Warszawa).

 

Najwięcej emocji przysporzyła zgromadzonej publiczności rywalizacja w kategorii mężczyzn +50. Turniej wygrała Kostroma (Rosja). Podium uzupełnił Kazachstan i Ekspert Energia (Polska). Kolejne miejsca zajęli FCG (Łotwa), Fenix (Białoruś), Tolea Kijów (Ukraina), Intermarine Masters Gdynia i Kurpie Volleyball 50. Najlepszym siatkarzem zawodów został Wladimir Barsukov (Kostroma). Dodatkowo wyróżniono najlepszego atakującego - Kirił Kanawałow (Kazachstan), rozgrywającego - Sergiej Kurakin (Kostroma) i broniącego - Miranbiek Nuduspanov (Kazachstan).

 

Dodatkowo w kategorii mężczyzn +45 najlepszy okazał się Olimp Tiraspol (Mołdawia), a w kategorii open mężczyzn Alu-line Jurne Jimi Zambrów.


JBB

Zobacz zdjęcia:
I Kurpiowski Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Masters

Więcej zdjęć: I Kurpiowski Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Masters

 

Odsłon: 7559
Komentarzy: 5
07:05, 15.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Międzynarodowy turniej minisiatkówki dziewcząt

Międzynarodowy turniej minisiatkówki dziewcząt

Hala widowiskowo-sportowa imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce wypełni się dziś młodymi siatkarkami. Łącznie w dwóch kategoriach wystąpi pięćdziesiąt drużyn z Polski i Białorusi. Zawody minisiatkówki w kategoriach dwójek i trójek rozpoczną się o godz. 9.30.

Volley zagra z MUKS Tie-Break Piastów. Czy tym razem ostrołęczanie wygrają?

Volley zagra z MUKS Tie-Break Piastów. Czy tym razem ostrołęczanie wygrają?

Do ligowej rywalizacji powracają siatkarze ostrołęckiego Volleya. Podczas dzisiejszego popołudnia drużyna prowadzona przez trenera Arkadiusza Piastę zmierzy się na wyjeździe z MUKS Tie-Break Piastów. W pierwszym meczu górą był zespół z Piastowa.

Turniej charytatywny w ostrołęckiej 'szóstce'. Młode siatkarki zagrają dla Antosia

Turniej charytatywny w ostrołęckiej "szóstce". Młode siatkarki zagrają dla Antosia

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce dziewczęta z roczników 2008 i młodszych zagrają, w czwartek 23 stycznia, w turnieju piłki siatkowej w kategorii trójek. Podczas wydarzenia będzie miała miejsce zbiórka pieniędzy dla Antoniego Antośkiewicza.

Zuzanna Siudek i Oliwia Kolwicz najlepsze w 'Lidze małych gier' (zdjęcia, wideo)

Zuzanna Siudek i Oliwia Kolwicz najlepsze w "Lidze małych gier" (zdjęcia, wideo)

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce okazały się najlepsze w rozgrywkach "Ligi małych gier". Zuzanna Siudek i Oliwia Kolwicz nie miały sobie równych w turnieju finałowym klas V i pewnie sięgnęły po zwycięstwo. Podium uzupełniły drużyny SP 5 I i SP 6 I.

Odpoczynek ostrołęckich siatkarzy (wyniki, tabela)

Odpoczynek ostrołęckich siatkarzy (wyniki, tabela)

W ostatniej kolejce ostrołęcki Volley nie dał szans UMKS Gwardia Legionowo wygrywając pewnie w trzech setach. W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mieli rozegrać kolejne ligowe spotkanie, mecz został jednak przełożony.

» Wasze komentarze

Olek @ 10:42, 15.10.2019r. IP: *.*.181.224

Haha Ladies Ostróda?? Jakie wy bzdury piszecie

Gosc @ 07:09, 16.10.2019r. IP: *.*.28.93

Nie wiem w jakim celu się odbyły te zawody .Zawodnicy z Ostrołęki pijani chodzili po boisku z puszkami od piwa ,drużyna Kurpie na głębokim kacu grali masakra zero publiczności i to wszystko z publicznych pieniedzy

ketuks @ 12:33, 16.10.2019r. IP: *.*.132.2

To było piwo bezalkoholowe, jełopie.

Gosc @ 21:22, 16.10.2019r. IP: *.*.169.202

Mam zdjęcia . Chcesz zobaczyć ?

skutek @ 15:21, 17.10.2019r. IP: *.*.132.2

To na milicję leć z tymi zdjęciami.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo