« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkówka: Masters kobiet i mężczyzn w Ostrołęce przeszedł do historii (zdjęcia, wideo)

Pierwsza edycja Kurpiowskiego Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Masters Kobiet i Mężczyzn w Ostrołęce za nami. Zawody zostały podzielone na sześć kategorii - kobiet +35 i open oraz mężczyzn +40, +45, +50 i open. Nie brakowało emocjonujących starć.


Zawody odbyły się w dniach 11-12 października w hali sportowo-widowiskowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

Reklama

 

W najmłodszej kategorii wiekowej pań +35 wygrała drużyna z Litwy - Damu Klubs. Kolejne miejsca zajęły Viesulas Kłajpeda (Litwa), Laime Wilno (Litwa), Beregynya (Ukraina), Vitebsk Energo (Białoruś) i Carpe Diem (Łotwa). Najlepszą zawodniczką turnieju została Jelena Ceplite (Damu Klubs). Wyróżniono również najlepszą atakującą - Julija Stankiewicz (Viesulas Kłajpeda, rozgrywającą - Jewgenia Dedele (Damu Klubs) i broniącą - Oksana Jołkina (Viesulas Kłajpeda).

 

W kategorii kobiet open wygrała Politechnika Lwów z Ukrainy. Drugie miejsce zajęły Małolatki Ostróda, a trzecie Ladies Ostrołęka. Tuż za podium znalazły się Czarne Owce Gdańsk. Anastasia Hudiak (Politechnika Lwów) została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Natalia Brzostek (Małolatki Ostróda) była najlepszą atakującą, Jana Savockina (Politechnika Lwów) została wyróżniona jako najlepsza rozgrywająca, a Magdalena Milewska (Małolatki Ostróda) była najlepszą broniącą.

 

Wśród mężczyzn +40 triumfował Łuck Volley Masters z Ukrainy. Kolejne miejsca przypadły Volley Club Warszawa, Kurpie Volleyball 45 i Kurpie Volleyball 40. Najbardziej wartościowym siatkarzem turnieju został Paweł Demianski (Łuck Volley Masters). Organizatorzy wyróżnili również najlepszego atakującego - Michał Marczak (Volley Club Warszawa), rozgrywającego - Viktor Polezevec (Łuck Volley Masters) i broniącego - Mariusz Stępień (Volley Club Warszawa).

 

Najwięcej emocji przysporzyła zgromadzonej publiczności rywalizacja w kategorii mężczyzn +50. Turniej wygrała Kostroma (Rosja). Podium uzupełnił Kazachstan i Ekspert Energia (Polska). Kolejne miejsca zajęli FCG (Łotwa), Fenix (Białoruś), Tolea Kijów (Ukraina), Intermarine Masters Gdynia i Kurpie Volleyball 50. Najlepszym siatkarzem zawodów został Wladimir Barsukov (Kostroma). Dodatkowo wyróżniono najlepszego atakującego - Kirił Kanawałow (Kazachstan), rozgrywającego - Sergiej Kurakin (Kostroma) i broniącego - Miranbiek Nuduspanov (Kazachstan).

 

Dodatkowo w kategorii mężczyzn +45 najlepszy okazał się Olimp Tiraspol (Mołdawia), a w kategorii open mężczyzn Alu-line Jurne Jimi Zambrów.Zobacz zdjęcia:
I Kurpiowski Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Masters

Więcej zdjęć: I Kurpiowski Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Masters

 

Odsłon: 6048
Komentarzy: 5
07:05, 15.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, wyjątkowo w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, okazali się lepsi od MUKS Volley Płock. SPS Volley Ostrołęka odprawił z kwitkiem rywala niezwykle pewnie wygrywając w trzech setach.

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dwóch porażkach z rzędu zmierzą się tym razem, przed własną publicznością, z drużyną z Płocka. SPS Volley Ostrołęka w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zagra o punkty z MUKS Volley Płock.

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

SPS Volley Ostrołęka uległ w trzech setach, na wyjeździe, z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len". Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po trzech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce w ligowej stawce.

Volley powalczy z ŻSS 'Len' Żyrardów

Volley powalczy z ŻSS "Len" Żyrardów

W niedzielne popołudnie po raz trzeci na parkiet w tym sezonie wyjdą siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po ostatniej porażce, przed własną publicznością, z MUKS Tie-Break Piastów będą chcieli się zrehabilitować.

Volley czwarty. Liderem ŻSS 'Len' (wyniki, tabela)

Volley czwarty. Liderem ŻSS "Len" (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zajmują obecnie czwarte miejsce w rozgrywkach siatkarskiej IV ligi mężczyzn, w grupie 1. SPS Volley Ostrołęka w dwóch rozegranych meczach zgromadził cztery punkty. Liderem stawki są siatkarze ŻSS "Len".

» Wasze komentarze

Olek @ 10:42, 15.10.2019r. IP: *.*.181.224

Haha Ladies Ostróda?? Jakie wy bzdury piszecie

Gosc @ 07:09, 16.10.2019r. IP: *.*.28.93

Nie wiem w jakim celu się odbyły te zawody .Zawodnicy z Ostrołęki pijani chodzili po boisku z puszkami od piwa ,drużyna Kurpie na głębokim kacu grali masakra zero publiczności i to wszystko z publicznych pieniedzy

ketuks @ 12:33, 16.10.2019r. IP: *.*.132.2

To było piwo bezalkoholowe, jełopie.

Gosc @ 21:22, 16.10.2019r. IP: *.*.169.202

Mam zdjęcia . Chcesz zobaczyć ?

skutek @ 15:21, 17.10.2019r. IP: *.*.132.2

To na milicję leć z tymi zdjęciami.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo