« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkówka: Masters kobiet i mężczyzn w Ostrołęce przeszedł do historii (zdjęcia, wideo)

Pierwsza edycja Kurpiowskiego Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Masters Kobiet i Mężczyzn w Ostrołęce za nami. Zawody zostały podzielone na sześć kategorii - kobiet +35 i open oraz mężczyzn +40, +45, +50 i open. Nie brakowało emocjonujących starć.


Zawody odbyły się w dniach 11-12 października w hali sportowo-widowiskowej imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

Reklama

 

W najmłodszej kategorii wiekowej pań +35 wygrała drużyna z Litwy - Damu Klubs. Kolejne miejsca zajęły Viesulas Kłajpeda (Litwa), Laime Wilno (Litwa), Beregynya (Ukraina), Vitebsk Energo (Białoruś) i Carpe Diem (Łotwa). Najlepszą zawodniczką turnieju została Jelena Ceplite (Damu Klubs). Wyróżniono również najlepszą atakującą - Julija Stankiewicz (Viesulas Kłajpeda, rozgrywającą - Jewgenia Dedele (Damu Klubs) i broniącą - Oksana Jołkina (Viesulas Kłajpeda).

 

W kategorii kobiet open wygrała Politechnika Lwów z Ukrainy. Drugie miejsce zajęły Małolatki Ostróda, a trzecie Ladies Ostrołęka. Tuż za podium znalazły się Czarne Owce Gdańsk. Anastasia Hudiak (Politechnika Lwów) została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Natalia Brzostek (Małolatki Ostróda) była najlepszą atakującą, Jana Savockina (Politechnika Lwów) została wyróżniona jako najlepsza rozgrywająca, a Magdalena Milewska (Małolatki Ostróda) była najlepszą broniącą.

 

Wśród mężczyzn +40 triumfował Łuck Volley Masters z Ukrainy. Kolejne miejsca przypadły Volley Club Warszawa, Kurpie Volleyball 45 i Kurpie Volleyball 40. Najbardziej wartościowym siatkarzem turnieju został Paweł Demianski (Łuck Volley Masters). Organizatorzy wyróżnili również najlepszego atakującego - Michał Marczak (Volley Club Warszawa), rozgrywającego - Viktor Polezevec (Łuck Volley Masters) i broniącego - Mariusz Stępień (Volley Club Warszawa).

 

Najwięcej emocji przysporzyła zgromadzonej publiczności rywalizacja w kategorii mężczyzn +50. Turniej wygrała Kostroma (Rosja). Podium uzupełnił Kazachstan i Ekspert Energia (Polska). Kolejne miejsca zajęli FCG (Łotwa), Fenix (Białoruś), Tolea Kijów (Ukraina), Intermarine Masters Gdynia i Kurpie Volleyball 50. Najlepszym siatkarzem zawodów został Wladimir Barsukov (Kostroma). Dodatkowo wyróżniono najlepszego atakującego - Kirił Kanawałow (Kazachstan), rozgrywającego - Sergiej Kurakin (Kostroma) i broniącego - Miranbiek Nuduspanov (Kazachstan).

 

Dodatkowo w kategorii mężczyzn +45 najlepszy okazał się Olimp Tiraspol (Mołdawia), a w kategorii open mężczyzn Alu-line Jurne Jimi Zambrów.Zobacz zdjęcia:
I Kurpiowski Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Masters

Więcej zdjęć: I Kurpiowski Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Masters

 

Odsłon: 9757
Komentarzy: 5
07:05, 15.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Łomacz z powołaniem od Heynena do Spały

Siatkarze reprezentacji Polski mają przed sobą zgrupowanie w Spale, które zostanie przeprowadzone w dniach 1-13 czerwca. W drużynie znalazł się ostrołęczanin Grzegorz Łomacz, który po dobrym sezonie powalczy o miejsce w ścisłej kadrze biało-czerwonych.

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Prezydent dostrzegł talent Martyny Werpachowskiej

Martyna Werpachowska to utalentowana siatkarka młodego pokolenia w Ostrołęckim Towarzystwie Piłki Siatkowej Nike. Prezydent Łukasz Kulik dostrzegł ogromne możliwości zawodniczki ostrołęckiego zespołu i przyznał jej stypendium sportowe.

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Łomacz z niedosytem w siatkarskiej PlusLidze

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zakończyli rywalizację na trzeciej lokacie w rozgrywkach PlusLigi. Podopieczni trenera Michała Gogola wygrali siedemnaście z 24 spotkań i w przyszłym sezonie ponownie zagrają w Lidze Mistrzów. Pozostał jednak spory niedosyt.

» Wasze komentarze

Olek @ 10:42, 15.10.2019r. IP: *.*.181.224

Haha Ladies Ostróda?? Jakie wy bzdury piszecie

Gosc @ 07:09, 16.10.2019r. IP: *.*.28.93

Nie wiem w jakim celu się odbyły te zawody .Zawodnicy z Ostrołęki pijani chodzili po boisku z puszkami od piwa ,drużyna Kurpie na głębokim kacu grali masakra zero publiczności i to wszystko z publicznych pieniedzy

ketuks @ 12:33, 16.10.2019r. IP: *.*.132.2

To było piwo bezalkoholowe, jełopie.

Gosc @ 21:22, 16.10.2019r. IP: *.*.169.202

Mam zdjęcia . Chcesz zobaczyć ?

skutek @ 15:21, 17.10.2019r. IP: *.*.132.2

To na milicję leć z tymi zdjęciami.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo