« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Golon wypunktował Movsisyana (zdjęcia, wideo)

Walka Mateusza Vahe Movsisyana z Piotrem Golonem wzbudziła bardzo duże zainteresowanie. W konfrontacji w formule MMA w kategorii -80 kg nie było niespodzianki i to wychowanek Fight Academy Ostrołęka odniósł pewne zwycięstwo na punkty.


Reprezentujący obecnie Berkut WCA Fight Team Piotr Golon nie dał się sprowadzić do parteru i przez całą walkę skutecznie punktował zawodnika Gladiatora Ostrołęka. 27-latek prowadzony przez trenera Wojciecha Dudkowskiego nie potrafił zagrozić rywalowi, ambitnie szukając jednak możliwość do obalenia rywala i zakończenia walki w parterze.

Reklama

 

Po zakończonej walce wychowanek Fight Academy Ostrołęka zwycięstwo zadedykował zmarłemu trenerowi, który w ostatnich tygodniach przygotowywał go do tego pojedynku.

 

- Cały wrzesień przepracowałem u trenera Tomasza Skrzypka i chciałem zadedykować mu to zwycięstwo. Minionej niedzieli zmarł i jest mi bardzo przykro z tego powodu - powiedział po walce wychowanek Fight Academy Ostrołęka.

 

Piotr Golon swoje pojedynki toczy głównie w K1, dlatego chciał prowadzić cały pojedynek w stójce.

 

- Większość czasu spędzonego na treningu poświęcam na kickboxing, dlatego chciałem w tej formule walki toczyć ten pojedynek, udało się bronić te obalenia i odnieść zwycięstwo - podkreślił Piotr Golon.Zobacz zdjęcia:
Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Mateusz Vahe Movsisyan (Gladiator Ostrołęka) - Piotr Golon (Berkut WCA Fight Team)

Więcej zdjęć: Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Mateusz Vahe Movsisyan (Gladiator Ostrołęka) - Piotr Golon (Berkut WCA Fight Team)

 

Odsłon: 5432
Komentarzy: 0
10:45, 21.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo