« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale Huberta Nakielskiego w Chinach!

(fot. archiwum prywatne/Facebook)

Hubert Nakielski, zawodnik WOPR-OS Ostrołęka, reprezentuje nasz kraj na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych. Siódma edycja wydarzenia odbywa się w chińskim Wuhan. W stolicy prowincji Hubei ostrołęczanin zdobył już trzy medale.


Chińskie igrzyska Hubert Nakielski rozpoczął od zdobycia srebrnego medalu w konkurencji holowanie manekina na dystansie 50 metrów. Złoto zdobył Wojciech Kotowski ze Szczecina. Podium uzupełnił Guilherme Rosolen z Brazylii.

Reklama

 

Na kolejny medal ostrołęczanin nie czekał długo. Razem z kolegami z reprezentacji Hubert Nakielski sięgnął po brąz w sztafecie 4 x 50 metrów z przeszkodami. W drużynie zawodnik WOPR-OS Ostrołęka wystartował z Adamem Dubielem, Wojciechem Kotowskim i Cezarym Kępą.

 

Wisienką na torcie był występ w sztafecie 4 x 25 metrów. Podczas holowania manekina na tym dystansie Polacy nie mieli sobie równych. Złoto zawisło na szyjach Huberta Nakielskiego oraz Adama Dubiela, Wojciecha Kotowskiego i Bartosza Stanielewicza. Srebro padło łupem Chińczyków, a brąz zdobyli Rosjanie.

 

Na dystansie 200 metrów z przeszkodami Hubert Nakielski zajął czwarte miejsce z czasem 02:13.65. Do medalu zabrakło zawodnikowi WOPR-OS Ostrołęka zaledwie 0,27 sek.

 

Hubert Nakielski w chwili obecnej ma w swoim dorobku już trzy medale - złoto i brąz w drużynie oraz srebro indywidualnie. Czy ostrołęczanin zdobędzie więcej krążków?


Esprit

VII Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe w Wuhan w Chinach będą trwać do 27 października.

Odsłon: 4799
Komentarzy: 1
06:55, 22.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Mistrzostwa Polski w ratownictwie wodnym z dobrymi startami WOPR-OS (zdjęcia)

Po raz kolejny rewelacyjne starty odnotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka, którzy podczas dziesiątej edycji zimowych mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym zdobyli czternaście medali, w tym: cztery złote, pięć srebrnych i pięć brązowych.

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Trzynaście medali WOPR-OS w Gdańsku (zdjęcia)

Kolejny udany start odnotowali zawodnicy ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W finałowej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli trzynaście medali - 7 złotych i 6 srebrnych.

Worek medali Squatiny w czterech startach. Niesamowity Kamil Szporak

Worek medali Squatiny w czterech startach. Niesamowity Kamil Szporak

Pływacy ostrołęckiej Squatiny mają za sobą udane starty w Warszawie, Mławie, Giżycku i Ostrołęce. W sumie młodzi zawodnicy zdobyli 43 medale i ustanowili wiele wartościowych rezultatów. Najlepiej spośród wszystkich pływaków wypadł Kamil Szporak.

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Rywalizacja utalentowanych pływaków na ostrołęckim basenie (zdjęcia)

Ósma edycja otwartych mistrzostw Ostrołęki w pływaniu przeszła do historii. Ponad dwustu utalentowanych zawodników z siedemnastu klubów rywalizowało na ostrołęckim basenie o medale. Wśród nich z dobrej strony zaprezentowali się również ostrołęccy pływacy.

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Przed nami pływackie mistrzostwa Ostrołęki

Po raz ósmy UKS Piątka Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w otwartych pływackich mistrzostwach miasta. W zmaganiach weźmie wielu młodych adeptów pływania z kilkunastu klubów z różnych miejscowości. Wśród nich nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Pp @ 14:38, 22.10.2019r. IP: *.*.17.92

No i to jest sukces a nie wypychanie znajomych na sile z bbl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo