« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziś finał Pucharu Polski w okręgu

Na stadionie w Nasielsku miejscowy Żbik podejmie w finale Pucharu Polsku w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Obie drużyny, aby dostać się do ostatecznej batalii musiały pokonać po pięć drużyn. Kto dziś zatriumfuje?


Do gry o Puchar Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim przystąpią drużyny z ligi okręgowej. Gospodarze finału zajmują obecnie piątą pozycję w lidze z 24 punktami na koncie, a drużyna z Ostrowi Mazowieckiej jest czwarta z jednym oczkiem więcej.

Reklama

 

Żbik Nasielsk, aby dostać się do finału musiał pokonać Tęczę Ojrzeń 3:0 (walkower), PAF Płońsk 2:2 k. 4:3, Wkrę Radzanów 8:3, Narew Ostrołęka 4:1 i MKS Przasnysz 2:2 k. 5:4. Z kolei podopieczni trenera Pawła Kowalczyka mają za sobą konfrontacje z Bartnikiem Myszyniec 3:1, KS Pniewo 3:0, Koroną Ostrołęka 1:0, Nadnarwianką Pułtusk 3:0 i Wkrą Żuromin 2:2 k. 5:3. W meczu ligowym obie drużyny spotkają się dopiero w ostatniej kolejce rundy jesiennej, która zostanie rozegrana w weekend 16-17 listopada.

 

Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, ale jednego można być pewnym - będzie ciekawie.


JBB

Finał: Żbik Nasielsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka, środa - 23 października, godz. 15.00.

Odsłon: 5352
Komentarzy: 0
07:20, 23.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo