« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Laskowski wygrywa i rzuca wyzwanie (zdjęcia, wideo)

Konfrontacja Kamila Laskowskiego (Palestra Warszawa) z Marcinem Rojkiem (Gimnazjum Kuźnia Wyszków) w kategorii -91 kg w formule K1 wzbudziła dużo emocji. Kibice w hali im. Arkadiusza Gołasia byli świadkami pojedynku na wysokim poziomie.


Obaj zawodnicy przez całą walkę byli bardzo aktywni i zadawali dużo ciosów, co przypadło do gustu licznie zebranym kibicom sztuk walki.

Reklama

 

Kamil Laskowski wyraźnie przejął inicjatywę w trzeciej rundzie i nie dał wydrzeć sobie zwycięstwa na punkty.

 

- Ostatni raz byłem tutaj walcząc z Mariuszem Piersą, miałem dłuższą przerwę - podkreślał po walce Kamil Laskowski. - Dla mnie to pierwsza walka w tym roku. Generalnie pracuję w korporacji i nie wiążę wielkiej przyszłości ze sportem, ale trenuję cały czas. To jednak dobra zabawa i będę uprawiał ten sport. Prośba do Mariusza Piersy, wiem, że jest w hali, żeby odstawił swoje substancje wpływające na nastrój i niech się szykuje do zabawy. Rewanż? Oczywiście na pełnym gazie.Zobacz zdjęcia:
Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Marcin Rojek (Gimnazjum Kuźnia Wyszków) - Kamil Laskowski (Palestra Warszawa)

Więcej zdjęć: Kurpiowska Kuźnia Mistrzów: Marcin Rojek (Gimnazjum Kuźnia Wyszków) - Kamil Laskowski (Palestra Warszawa)

 

Odsłon: 7469
Komentarzy: 0
11:25, 25.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Ostrołęcki KKK wrócił do treningów

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin powrócili do treningów. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła od początku marca trenowali indywidualnie. Od 1 czerwca prowadzone są już zajęcia w grupach i przygotowania do pierwszych ważnych imprez.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo