« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKKK z ośmioma medalami w Ostródzie

(fot. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zaliczyli dobry start na IKO Polish Ostróda 2019 zdobywając drużynowo czwarte miejsce. Młodzi adepci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli w sumie osiem medali - pięć złotych i trzy srebrne.


Gościem honorowym tego prestiżowego turnieju był shihan Katsuhito Gorai, dyrektor Światowej Organizacji Karate IKO.

Reklama

 

Jedenastoosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przywiozła z Ostródy osiem medali. Złote medale zdobyli Julita Sęk, Patryk Wekwejt, Damian Sadlak, Szymon Niziński i Paweł Goździewski. Z kolei srebro wywalczyli Agata Malon, Beata Opęchowska i Patryk Wekwejt. Aleksandra Kukuć, Mateusz Malon, Jakub Mróz i Bartłomiej Załuska niestety przegrali swoje pojedynki o wejście do strefy medalowej.

 

Sędzią maty był sensei Wiesław Orzoł, a opiekę nad ostrołęckimi karatekami sprawowali Andrzej Chojnowski i Dariusz Kukuć.


Esprit

Turniej karate kyokushin odbył się, w sobotę 26 października, w Ostródzie. W zawodach IKO Polish Open 2019 udział wzięło 461 zawodników z 51 klubów karate kyokushin federacji IKO z Białorusi, Japonii, Niemiec, Polski i Rosji.

Odsłon: 2396
Komentarzy: 0
06:40, 31.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Sobota Bokserska' niebawem w Ostrołęce

"Sobota Bokserska" niebawem w Ostrołęce

Dziesięć pojedynków w formułach boks i kickboxing zaplanował Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka podczas "Soboty Bokserskiej". Zawodnicy z sześciu klubów zaprezentują swoje umiejętności w hali sportowej w Wojciechowicach.

OKKK rywalizował w Zambrowie

OKKK rywalizował w Zambrowie

Jedenastu zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości 2019. Do domów młodzi karatecy wrócili z siedmioma medalami - 3 złotymi, 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Łasiewicki, Chorążewicz i Peczyńska zawalczą na Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie

Jeszcze nie opadły emocje po Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, a już w sobotę 23 listopada szykuje się kolejna edycja tej niesamowitej gali. Tym razem impreza odbędzie się w hali WOSiR w Wyszkowie. W ringu zaprezentują się również ostrołęccy zawodnicy.

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Kolejny zawodowy występ czeka Przemysława Zyśka. Wychowanek ostrołęckiej Victorii zawalczy podczas Knockout Boxing Night 9, organizowanej w ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem. Nazwisko rywala ma zostać wkrótce przedstawione.

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Telewizyjne show z Piotrem Golonem w akcji (wideo)

Od 11 października na antenie TVP Sport emitowane jest show sportów walki pn. "Best of the Best - Turniej MMA". Jednym z uczestników programu jest Piotr Golon, wychowanek Fight Academy Ostrołęka, a obecnie zawodnik Berkut WCA Fight Team.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo