« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 lutego 2020 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKKK z ośmioma medalami w Ostródzie

(fot. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zaliczyli dobry start na IKO Polish Ostróda 2019 zdobywając drużynowo czwarte miejsce. Młodzi adepci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli w sumie osiem medali - pięć złotych i trzy srebrne.


Gościem honorowym tego prestiżowego turnieju był shihan Katsuhito Gorai, dyrektor Światowej Organizacji Karate IKO.

Reklama

 

Jedenastoosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przywiozła z Ostródy osiem medali. Złote medale zdobyli Julita Sęk, Patryk Wekwejt, Damian Sadlak, Szymon Niziński i Paweł Goździewski. Z kolei srebro wywalczyli Agata Malon, Beata Opęchowska i Patryk Wekwejt. Aleksandra Kukuć, Mateusz Malon, Jakub Mróz i Bartłomiej Załuska niestety przegrali swoje pojedynki o wejście do strefy medalowej.

 

Sędzią maty był sensei Wiesław Orzoł, a opiekę nad ostrołęckimi karatekami sprawowali Andrzej Chojnowski i Dariusz Kukuć.


Łubudu

Turniej karate kyokushin odbył się, w sobotę 26 października, w Ostródzie. W zawodach IKO Polish Open 2019 udział wzięło 461 zawodników z 51 klubów karate kyokushin federacji IKO z Białorusi, Japonii, Niemiec, Polski i Rosji.

Odsłon: 3907
Komentarzy: 0
06:40, 31.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo