« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKKK z ośmioma medalami w Ostródzie

(fot. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zaliczyli dobry start na IKO Polish Ostróda 2019 zdobywając drużynowo czwarte miejsce. Młodzi adepci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli w sumie osiem medali - pięć złotych i trzy srebrne.


Gościem honorowym tego prestiżowego turnieju był shihan Katsuhito Gorai, dyrektor Światowej Organizacji Karate IKO.

Reklama

 

Jedenastoosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przywiozła z Ostródy osiem medali. Złote medale zdobyli Julita Sęk, Patryk Wekwejt, Damian Sadlak, Szymon Niziński i Paweł Goździewski. Z kolei srebro wywalczyli Agata Malon, Beata Opęchowska i Patryk Wekwejt. Aleksandra Kukuć, Mateusz Malon, Jakub Mróz i Bartłomiej Załuska niestety przegrali swoje pojedynki o wejście do strefy medalowej.

 

Sędzią maty był sensei Wiesław Orzoł, a opiekę nad ostrołęckimi karatekami sprawowali Andrzej Chojnowski i Dariusz Kukuć.Turniej karate kyokushin odbył się, w sobotę 26 października, w Ostródzie. W zawodach IKO Polish Open 2019 udział wzięło 461 zawodników z 51 klubów karate kyokushin federacji IKO z Białorusi, Japonii, Niemiec, Polski i Rosji.

Odsłon: 2958
Komentarzy: 0
06:40, 31.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.

Wiesław Orzoł shihanem!

Wiesław Orzoł shihanem!

Po pięciu dniach ciężkiego egzaminu w japońskim Tokio do grona shihanów dołączył Wiesław Orzoł. Trener i prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zaliczył egzamin na stopień mistrzowski 5 dan i należy do ekskluzywnego grona wybitnych mistrzów karate.

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

Beata Opęchowska na mistrzostwach świata w Tokio. Teraz start w Mińsku

W japońskim Tokio odbyły się po raz kolejny mistrzostwa świata w karate kyokushin IKO. Nasz kraj, a zarazem Ostrołękę, reprezentowała Beata Opęchowska, która rywalizowała z 33 zawodniczkami z całego świata bez podziału na kategorie wagowe.

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo