« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKKK z ośmioma medalami w Ostródzie

(fot. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin)

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zaliczyli dobry start na IKO Polish Ostróda 2019 zdobywając drużynowo czwarte miejsce. Młodzi adepci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli w sumie osiem medali - pięć złotych i trzy srebrne.


Gościem honorowym tego prestiżowego turnieju był shihan Katsuhito Gorai, dyrektor Światowej Organizacji Karate IKO.

Reklama

 

Jedenastoosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przywiozła z Ostródy osiem medali. Złote medale zdobyli Julita Sęk, Patryk Wekwejt, Damian Sadlak, Szymon Niziński i Paweł Goździewski. Z kolei srebro wywalczyli Agata Malon, Beata Opęchowska i Patryk Wekwejt. Aleksandra Kukuć, Mateusz Malon, Jakub Mróz i Bartłomiej Załuska niestety przegrali swoje pojedynki o wejście do strefy medalowej.

 

Sędzią maty był sensei Wiesław Orzoł, a opiekę nad ostrołęckimi karatekami sprawowali Andrzej Chojnowski i Dariusz Kukuć.


Łubudu

Turniej karate kyokushin odbył się, w sobotę 26 października, w Ostródzie. W zawodach IKO Polish Open 2019 udział wzięło 461 zawodników z 51 klubów karate kyokushin federacji IKO z Białorusi, Japonii, Niemiec, Polski i Rosji.

Odsłon: 2789
Komentarzy: 0
06:40, 31.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa wraca do ringu. Walka w Lublinie!

Mariusz Piersa, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Fight Academy Ostrołęka, postanowił wrócić do ringu. Podczas gali One to One Fight Night w Lublinie, ostrołęczanin zmierzy się reprezentantem gospodarzy z Fight Gym Lublin - Danielem Szychem.

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

Drużynowe zwycięstwo MKKK w Bartoszycach

Na międzynarodowym turnieju karate w Bartoszycach zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate zdobyli dziesięć medali - 5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe. Dobre starty karateków zapewniły MKKK zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Zyśk znokautował Kriegera w Zakopanem (wideo)

Zyśk znokautował Kriegera w Zakopanem (wideo)

W czwartej walce gali Knockout Boxing Night 9 na przeciwko siebie stanęli ostrołęczanin Przemysław Zyśk i Denis Krieger z Mołdawii. Jedenasta zawodowa walka wychowanka trenera Mieczysława Mierzejewskiego skończyła się już w pierwszej rundzie.

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

Udane starty ostrołęckich karateków w Olsztynie

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin rywalizowali w pierwszej edycji międzynarodowego turnieju w Olsztynie. Karatekom reprezentującym klub z Ostrołęki udało się zdobyć aż czternaście medali. Zmagania drużynowe OKKK zakończyło na piątym miejscu.

Zwycięskie walki Peczyńskiej i Łasiewickiego w Wyszkowie (wideo)

Zwycięskie walki Peczyńskiej i Łasiewickiego w Wyszkowie (wideo)

Po gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, przyszedł czas na podobne wydarzenie w Wyszkowie. Nie zabrakło tam ciekawych starć z udziałem ostrołęckich wojowników. W ringu zaprezentowali się Ewelina Peczyńska i Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo