« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięta rywalizacja piłkarek. ZSZ nr 2 z pucharem prezydenta miasta (zdjęcia)

Piłkarki ostrołęckiego Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 prowadzone przez trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego okazały się najlepsze w mistrzostwach Ostrołęki. O puchar prezydenta Łukasza Kulika rywalizowało osiem szkół średnich.


Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Punkty zwycięskiej drużynie urwało jedynie II LO, które zremisowało z ZSZ nr 2 0:0.

Reklama

 

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce zgromadził w mistrzostwach miasta dziewiętnaście punktów. Oprócz wspomnianego podziału punktów z II LO, podopieczne trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego pokonały II SLO 3:0, ZSZ nr 1 1:0, III LO 1:0, ZSZ nr 3 5:0, ZSZ nr 4 3:0 i I LO 1:0.

 

Drugie miejsce w zawodach zajęło III LO z szesnastoma punktami na koncie. Podium uzupełniło II LO - 14 punktów. Kolejne miejsca przypadło piłkarkom I LO, ZSZ nr 1, II SLO, ZSZ nr 4 i ZSZ nr 3.

 

W zwycięskiej drużynie zagrały: Zuzanna Makowska, Julita Kaczmarczyk, Sylwia Mazuch, Wiktoria Stasiak, Karolina Drabińska, Oliwia Piersa, Daria Orzoł, Monika Kujawa i Monika Kiernozek.Mistrzostwa miasta Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet o puchar prezydenta Łukasza Kulika odbyły się, w dniach 6-7 listopada, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Odsłon: 5661
Komentarzy: 4
07:28, 08.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Osiem drużyn powalczy w Rzekuniu o puchar wójta

Osiem drużyn powalczy w Rzekuniu o puchar wójta

Osiem drużyn będzie dziś rywalizowało w turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Rzekuń. W zawodach organizowanych przez LUKS Rzekunianka Rzekuń, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu, zmierzą się drużyny z roczników 2012 i młodszych.

Turniej halowej piłki nożnej w Rzekuniu. Dziś zagrają dzieci z roczników 2009 i młodszych

Turniej halowej piłki nożnej w Rzekuniu. Dziś zagrają dzieci z roczników 2009 i młodszych

Młodzi piłkarze z roczników 2009 i młodszych zmierzą się dziś w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu. Sześć drużyn, w systemie każdy z każdym, powalczy o puchar wójta gminy Rzekuń. Piłkarskich emocji z pewnością nie zabraknie.

Truszkowski: Wszystko przebiega zgodnie z planem

Truszkowski: Wszystko przebiega zgodnie z planem

KS CK Troszyn, wicelider ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, już trzeci tydzień przygotowuje się pod wodzą trenera Marcina Truszkowskiego do rundy wiosennej. Z klubem pożegnało się dwóch zawodników, a dołączyło pięciu nowych. Jak przebiegają przygotowania?

Młoda Korona najlepsza w Ciechanowie

Młoda Korona najlepsza w Ciechanowie

Młodzi piłkarze Korony z rocznika 2010 nie mieli sobie równych na turnieju w Ciechanowie. Drużyna pod wodzą trenera Piotra Karczewskiego wygrała pięć spotkań i zanotowała jeden remis. W zawodach wzięło udział w sumie dziesięć zespołów.

Narolewski: Kadra powoli się krystalizuje

Narolewski: Kadra powoli się krystalizuje

Piłkarze ostrołęckiej Narwi już trzeci tydzień solidnie przygotowują się do zmagań w rundzie wiosennej ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego są liderem rozgrywek i z pewnością wiosną powalczą o awans.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 11:59, 08.11.2019r. IP: *

Motorek @ 21:52, 08.11.2019r. IP: *.*.170.70

Co tam robił Marczak?

do wyżej @ 22:04, 08.11.2019r. IP: *.*.238.69

Marczak? Sędziował

walduś @ 21:24, 12.11.2019r. IP: *

a przewodniczący G i przewodniczący Z pracowali czy tylko zaglądają na konto?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo