« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięta rywalizacja piłkarek. ZSZ nr 2 z pucharem prezydenta miasta (zdjęcia)

Piłkarki ostrołęckiego Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 prowadzone przez trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego okazały się najlepsze w mistrzostwach Ostrołęki. O puchar prezydenta Łukasza Kulika rywalizowało osiem szkół średnich.


Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Punkty zwycięskiej drużynie urwało jedynie II LO, które zremisowało z ZSZ nr 2 0:0.

Reklama

 

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce zgromadził w mistrzostwach miasta dziewiętnaście punktów. Oprócz wspomnianego podziału punktów z II LO, podopieczne trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego pokonały II SLO 3:0, ZSZ nr 1 1:0, III LO 1:0, ZSZ nr 3 5:0, ZSZ nr 4 3:0 i I LO 1:0.

 

Drugie miejsce w zawodach zajęło III LO z szesnastoma punktami na koncie. Podium uzupełniło II LO - 14 punktów. Kolejne miejsca przypadło piłkarkom I LO, ZSZ nr 1, II SLO, ZSZ nr 4 i ZSZ nr 3.

 

W zwycięskiej drużynie zagrały: Zuzanna Makowska, Julita Kaczmarczyk, Sylwia Mazuch, Wiktoria Stasiak, Karolina Drabińska, Oliwia Piersa, Daria Orzoł, Monika Kujawa i Monika Kiernozek.Mistrzostwa miasta Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet o puchar prezydenta Łukasza Kulika odbyły się, w dniach 6-7 listopada, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Odsłon: 4049
Komentarzy: 4
07:28, 08.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew mistrzem jesieni, KS CK Troszyn drugi. Przed nami ciekawa wiosna (wyniki, tabela)

Narew mistrzem jesieni, KS CK Troszyn drugi. Przed nami ciekawa wiosna (wyniki, tabela)

Bardzo ciekawie zapowiada się runda rewanżowa rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Po piętnastu rozegranych kolejkach liderem rozgrywek jest Narew Ostrołęka. Tuż za ich plecami jest KS CK Troszyn, Żbik Nasielsk i Mławianka Mława.

Jantar na piątej pozycji na zakończenie rundy jesiennej w III lidze (wyniki, tabela)

Jantar na piątej pozycji na zakończenie rundy jesiennej w III lidze (wyniki, tabela)

Podopieczne trenera Rafała Koska na piątej pozycji zakończyły zmagania rundy jesiennej w rozgrywkach III ligi kobiet w grupie mazowieckiej. W ostatniej batalii Jantar Ostrołęka rozgromił w starciu przed własną publicznością Żbik Nasielsk 13:1.

Korona Ostrołęka z kompletem punktów! (wideo)

Korona Ostrołęka z kompletem punktów! (wideo)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego niespodziewanie pokonali, we wczorajszym starciu na wyjeździe, rezerwy Pogoni Siedlce 1:0. Zwycięską bramkę w drugiej połowie meczu zdobył Mateusz Turek. Komplet punktów daje nadzieje na utrzymanie w lidze.

Jantar zwycięstwem kończy zmagania ligowe w rundzie jesiennej (zdjęcia, wideo)

Jantar zwycięstwem kończy zmagania ligowe w rundzie jesiennej (zdjęcia, wideo)

W wyśmienitych nastrojach zakończyły rundę jesienną rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej podopieczne trenera Rafała Koska. Jantar Ostrołęka, w starciu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa, rozgromił Żbik Nasielsk 13:1.

Narew z kolejną wygraną. Mariusz Marczak z klasycznym hat-trickiem (zdjęcia, wideo)

Narew z kolejną wygraną. Mariusz Marczak z klasycznym hat-trickiem (zdjęcia, wideo)

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie kolejny komplet punktów. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego, wyjątkowo na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa, pokonali GKS Strzegowo 4:0. Narew przezimuje na pozycji lidera ligi okręgowej.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 11:59, 08.11.2019r. IP: *

Motorek @ 21:52, 08.11.2019r. IP: *.*.170.70

Co tam robił Marczak?

do wyżej @ 22:04, 08.11.2019r. IP: *.*.238.69

Marczak? Sędziował

walduś @ 21:24, 12.11.2019r. IP: *

a przewodniczący G i przewodniczący Z pracowali czy tylko zaglądają na konto?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo