« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięta rywalizacja piłkarek. ZSZ nr 2 z pucharem prezydenta miasta (zdjęcia)

Piłkarki ostrołęckiego Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 prowadzone przez trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego okazały się najlepsze w mistrzostwach Ostrołęki. O puchar prezydenta Łukasza Kulika rywalizowało osiem szkół średnich.


Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Punkty zwycięskiej drużynie urwało jedynie II LO, które zremisowało z ZSZ nr 2 0:0.

Reklama

 

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce zgromadził w mistrzostwach miasta dziewiętnaście punktów. Oprócz wspomnianego podziału punktów z II LO, podopieczne trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego pokonały II SLO 3:0, ZSZ nr 1 1:0, III LO 1:0, ZSZ nr 3 5:0, ZSZ nr 4 3:0 i I LO 1:0.

 

Drugie miejsce w zawodach zajęło III LO z szesnastoma punktami na koncie. Podium uzupełniło II LO - 14 punktów. Kolejne miejsca przypadło piłkarkom I LO, ZSZ nr 1, II SLO, ZSZ nr 4 i ZSZ nr 3.

 

W zwycięskiej drużynie zagrały: Zuzanna Makowska, Julita Kaczmarczyk, Sylwia Mazuch, Wiktoria Stasiak, Karolina Drabińska, Oliwia Piersa, Daria Orzoł, Monika Kujawa i Monika Kiernozek.


JBB

Mistrzostwa miasta Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet o puchar prezydenta Łukasza Kulika odbyły się, w dniach 6-7 listopada, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Odsłon: 6640
Komentarzy: 4
07:28, 08.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 11:59, 08.11.2019r. IP: *

Motorek @ 21:52, 08.11.2019r. IP: *.*.170.70

Co tam robił Marczak?

do wyżej @ 22:04, 08.11.2019r. IP: *.*.238.69

Marczak? Sędziował

walduś @ 21:24, 12.11.2019r. IP: *

a przewodniczący G i przewodniczący Z pracowali czy tylko zaglądają na konto?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo