« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięta rywalizacja piłkarek. ZSZ nr 2 z pucharem prezydenta miasta (zdjęcia)

Piłkarki ostrołęckiego Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 prowadzone przez trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego okazały się najlepsze w mistrzostwach Ostrołęki. O puchar prezydenta Łukasza Kulika rywalizowało osiem szkół średnich.


Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Punkty zwycięskiej drużynie urwało jedynie II LO, które zremisowało z ZSZ nr 2 0:0.

Reklama

 

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce zgromadził w mistrzostwach miasta dziewiętnaście punktów. Oprócz wspomnianego podziału punktów z II LO, podopieczne trenerów Jerzego Dąbrowskiego i Pawła Kowalskiego pokonały II SLO 3:0, ZSZ nr 1 1:0, III LO 1:0, ZSZ nr 3 5:0, ZSZ nr 4 3:0 i I LO 1:0.

 

Drugie miejsce w zawodach zajęło III LO z szesnastoma punktami na koncie. Podium uzupełniło II LO - 14 punktów. Kolejne miejsca przypadło piłkarkom I LO, ZSZ nr 1, II SLO, ZSZ nr 4 i ZSZ nr 3.

 

W zwycięskiej drużynie zagrały: Zuzanna Makowska, Julita Kaczmarczyk, Sylwia Mazuch, Wiktoria Stasiak, Karolina Drabińska, Oliwia Piersa, Daria Orzoł, Monika Kujawa i Monika Kiernozek.Mistrzostwa miasta Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet o puchar prezydenta Łukasza Kulika odbyły się, w dniach 6-7 listopada, w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta w Ostrołęce.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Ostrołęki szkół średnich w halowej piłce nożnej kobiet

Odsłon: 7477
Komentarzy: 4
07:28, 08.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

Orz jedzie do Sypniewa

Orz jedzie do Sypniewa

Przed podopiecznymi Waldemara Marczaka czwarta gra kontrolna. Dzisiaj o godz. 18 zmierzą się w Sypniewie z przedstawicielem Klasy A - Orłem. Szkoleniowiec będzie dysponował szeroką kadrą.

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Kolesie i Krusza z punktami (zdjęcia)

Odbyły się dwa kolejne spotkania w ramach Wakacyjnej Ligi Oldbojów. W dwóch spotkaniach padły aż 24 gole. Zespołom nie straszna była ulewa. Zwyciężyła radość z możliwości gry w piłkę, mając kilka wiosen więcej na karku.

110 minut i porażka Kurpika

110 minut i porażka Kurpika

Podopieczni Łukasza Pokory rozegrali czwarty mecz kontrolny. W Szczytnie przegrali z przedstawicielem Klasy A warmińsko-mazurskiej. Co ciekawe, oba zespoły dogadały się na 110 minut grania. Po regulaminowym czasie doszło do 20-minutowej dogrywki.

Trzecioligowcy niestraszni troszynianom

Trzecioligowcy niestraszni troszynianom

Kolejny mecz kontrolny mają za sobą piłkarze beniaminka IV ligi. Podopieczni Marcina Truszkowskiego wybrali się do Wysokiego Mazowieckiego, by zmierzyć się z tamtejszym Ruchem. Gracze KS CK Troszyn zdobyli trzy gole. Na listę strzelców wpisali się: Patryk Gumowski, Kamil Majkowski oraz Paweł Dzbeński.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 11:59, 08.11.2019r. IP: *

Motorek @ 21:52, 08.11.2019r. IP: *.*.170.70

Co tam robił Marczak?

do wyżej @ 22:04, 08.11.2019r. IP: *.*.238.69

Marczak? Sędziował

walduś @ 21:24, 12.11.2019r. IP: *

a przewodniczący G i przewodniczący Z pracowali czy tylko zaglądają na konto?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo