« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 sierpnia 2020 r., imieniny Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN Ostrołęka zachowała ligowy byt w elicie

Podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana mają za sobą występy w mazowieckiej elicie. Młodym piłkarzom APN Ostrołęka z rocznika 2006 udało się zachować ligowy byt i wiosną również zagrają z najlepszymi drużynami na Mazowszu.


Młodzi piłkarze, na osiem drużyn występujących w Ekstralidze, zajęli szóste miejsce. APN Ostrołęka zanotowała cztery zwycięstwa i dziesięć porażek.

Reklama

 

W mazowieckiej elicie podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana wygrali z FFA Warszawa 4:1, Juniorem Radom 3:2 i 8:3 oraz z Wisłą Płock 6:1. Porażki ostrołęcka młodzież notowała z Pogonią Siedlce 1:2 i 0:4, Legią Warszawa 1:16 i 0:6, UKS Varsovia Warszawa 2:4 i 3:4, FFA Warszawa 2:4, Wisłą Płock 2:7 oraz z Escolą Warszawa 1:9 i 2:6.

 

Jesienią w Ekstralidze APN w roczniku 2006 zagrali: Kacper Blat, Dominik Borowiecki, Kacper Drężek, Borys Ciężar, Wojciech Dymarczyk, Bartosz Gołaszewski, Franciszek Jastrzębski, Paweł Laczkowski, Wiktor Łyziński, Miłosz Olender, Igor Olszewski, Karol Pierzchała, Olaf Radziński, Oliwier Stachacz, Karol Stolarczyk, Hubert Szmigiel, Tymon Tadrzak, Kuba Trzciński, Jakub Walewski, Franciszek Zaręba i Marcin Zera.

 

W wyśmienitej dyspozycji był Kuba Trzciński, który w 13 meczach zdobył 14 bramek. Z dobrej strony zaprezentował się również Bartosz Gołaszewski. Młody zawodnik APN Ostrołęka w 11 meczach strzelił 8 goli.Bezkonkurencyjna w lidze okazała się Legia Warszawa, która wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła Escola Warszawa, a podium uzupełniła Wisła Płock. Kolejne miejsca zajęły drużyny Pogoni Siedlce, UKS Varsovia Warszawa i APN Narew Ostrołęka. Z mazowiecką elitą pożegnały się FFA Warszawa i Junior Radom.

Odsłon: 7136
Komentarzy: 1
08:30, 09.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Bez sentymentów w Troszynie - rozmowa z Andrzejem Łyzińskim, byłym bramkarzem Narwi, Korony i KS CK Troszyn

Andrzej Łyziński w MKS Przasnysz. Zadebiutuje przeciwko byłej ekipie z Troszyna. 40-letni bramkarz w sobotę rozegra pierwsze spotkanie w nowych barwach. Wychowanek Stoczniowca Płock ma pomóc zespołowi z Przasnysza przezwyciężyć problemy z obsadą miejsca między słupkami. Dlaczego zdecydował się wznowić karierę? Czy nie pomyli szatni w Troszynie?

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Lider cały czas wygrywa (zdjęcia)

Środowy wieczór oznaczał pierwsze spotkania szóstej kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. Odbyły się trzy mecze, w których łącznie gracze strzelili 15 goli. W jednym ze starć padł wynik remisowy. Był to najciekawszy i najbardziej zacięty mecz. Dokończenie serii już w piątek.

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

Ale transfer! Łyziński w MKS Przasnysz!

40-letni bramkarz znalazł nowy klub. Andrzej Łyziński w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 będzie reprezentował barwy MKS Przasnysz. W nowych barwach zadebiutuje już w sobotę w Troszynie, czyli na obiekcie ekipy, które barw bronił minionej jesieni.

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Dla najmłodszych trzy turnieje w dwa dni

Kurpiowska Akademia Sportowa będzie organizatorem trzech turniejów dla młodych piłkarzy. Zmagania odbędą się w ciągu dwóch dni na Orlikach w Dylewie i Kadzidle. Zapowiadają się duże emocje dla adeptów piłki nożnej.

Nowy zawodnik Bartnika

Nowy zawodnik Bartnika

Duże wzmocnienie zespołu z Myszyńca. Wicelider Klasy A, który w dwóch pierwszych meczach wygrał: 4:3 z Orlętami Baboszewo, 2:0 z Opią Opinogórą, zyskał nowego gracza. W ekipie Radosława Rogowskiego zagościł dobry piłkarz.

» Wasze komentarze

Motorek @ 12:43, 09.11.2019r. IP: *.*.170.70

Gratulacje - granie z najlepszymi jest bezcenne w dalszym rozwoju. Powodzenia na wiosnę.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo