« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN Ostrołęka zachowała ligowy byt w elicie

Podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana mają za sobą występy w mazowieckiej elicie. Młodym piłkarzom APN Ostrołęka z rocznika 2006 udało się zachować ligowy byt i wiosną również zagrają z najlepszymi drużynami na Mazowszu.


Młodzi piłkarze, na osiem drużyn występujących w Ekstralidze, zajęli szóste miejsce. APN Ostrołęka zanotowała cztery zwycięstwa i dziesięć porażek.

Reklama

 

W mazowieckiej elicie podopieczni trenerów Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana wygrali z FFA Warszawa 4:1, Juniorem Radom 3:2 i 8:3 oraz z Wisłą Płock 6:1. Porażki ostrołęcka młodzież notowała z Pogonią Siedlce 1:2 i 0:4, Legią Warszawa 1:16 i 0:6, UKS Varsovia Warszawa 2:4 i 3:4, FFA Warszawa 2:4, Wisłą Płock 2:7 oraz z Escolą Warszawa 1:9 i 2:6.

 

Jesienią w Ekstralidze APN w roczniku 2006 zagrali: Kacper Blat, Dominik Borowiecki, Kacper Drężek, Borys Ciężar, Wojciech Dymarczyk, Bartosz Gołaszewski, Franciszek Jastrzębski, Paweł Laczkowski, Wiktor Łyziński, Miłosz Olender, Igor Olszewski, Karol Pierzchała, Olaf Radziński, Oliwier Stachacz, Karol Stolarczyk, Hubert Szmigiel, Tymon Tadrzak, Kuba Trzciński, Jakub Walewski, Franciszek Zaręba i Marcin Zera.

 

W wyśmienitej dyspozycji był Kuba Trzciński, który w 13 meczach zdobył 14 bramek. Z dobrej strony zaprezentował się również Bartosz Gołaszewski. Młody zawodnik APN Ostrołęka w 11 meczach strzelił 8 goli.


Łubudu

Bezkonkurencyjna w lidze okazała się Legia Warszawa, która wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła Escola Warszawa, a podium uzupełniła Wisła Płock. Kolejne miejsca zajęły drużyny Pogoni Siedlce, UKS Varsovia Warszawa i APN Narew Ostrołęka. Z mazowiecką elitą pożegnały się FFA Warszawa i Junior Radom.

Odsłon: 5880
Komentarzy: 1
08:30, 09.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

Motorek @ 12:43, 09.11.2019r. IP: *.*.170.70

Gratulacje - granie z najlepszymi jest bezcenne w dalszym rozwoju. Powodzenia na wiosnę.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo