« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Moja Ostrołęka

Aktualności

Volley powalczy z ŻSS "Len" Żyrardów

W niedzielne popołudnie po raz trzeci na parkiet w tym sezonie wyjdą siatkarze SPS Volley Ostrołęka. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po ostatniej porażce, przed własną publicznością, z MUKS Tie-Break Piastów będą chcieli się zrehabilitować.


Zadanie przed ostrołęckimi siatkarzami nie będzie łatwe. Rywalem Volleya będzie Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len".

Reklama

 

Drużyna z Żyrardowa po dwóch rozegranych meczach jest liderem IV ligi mazowieckiej. Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki wygrało obydwa spotkania nie tracąc przy tym żadnego seta. "Len" znalazł receptę na siatkarzy Olympu Błonie i UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

 

Z kolei podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. Na inaugurację rozgrywek ostrołęcki Volley pokonał WKS Astra Warszawa 3:1, a następnie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia musieli uznać wyższość MUKS Tie-Break Piastów, ulegając 2:3.

 

Faworytem niedzielnej konfrontacji z pewnością są siatkarze gospodarzy. Czy podopiecznym trenera Arkadiusza Piasty uda się sprawić niespodziankę i wrócić do domu z kompletem punktów?ŻSS "Len" Żyrardów - SPS Volley Ostrołęka, niedziela - 10 listopada, godz. 16.00.

Odsłon: 2019
Komentarzy: 1
08:41, 09.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Volley lepszy od płockiego (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty, wyjątkowo w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice, okazali się lepsi od MUKS Volley Płock. SPS Volley Ostrołęka odprawił z kwitkiem rywala niezwykle pewnie wygrywając w trzech setach.

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dwóch porażkach z rzędu zmierzą się tym razem, przed własną publicznością, z drużyną z Płocka. SPS Volley Ostrołęka w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zagra o punkty z MUKS Volley Płock.

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

SPS Volley Ostrołęka uległ w trzech setach, na wyjeździe, z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len". Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po trzech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce w ligowej stawce.

Volley czwarty. Liderem ŻSS 'Len' (wyniki, tabela)

Volley czwarty. Liderem ŻSS "Len" (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zajmują obecnie czwarte miejsce w rozgrywkach siatkarskiej IV ligi mężczyzn, w grupie 1. SPS Volley Ostrołęka w dwóch rozegranych meczach zgromadził cztery punkty. Liderem stawki są siatkarze ŻSS "Len".

Volley uległ klubowi z Piastowa (zdjęcia, wideo)

Volley uległ klubowi z Piastowa (zdjęcia, wideo)

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka, w drugiej kolejce IV ligi w grupie 1, musieli uznać wyższość MUKS Tie-Break Piastów. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozegrali dobre spotkanie, ale nie uniknęli błędów i ostatecznie ulegli rywalowi po pięciu setach 2:3.

» Wasze komentarze

no @ 18:36, 09.11.2019r. IP: *.*.168.231

Do boju

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo