Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Lekcja siatkówki dla Volleya. Lider z Żyrardowa za silny (wyniki, tabela)

SPS Volley Ostrołęka uległ w trzech setach, na wyjeździe, z Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len". Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po trzech rozegranych meczach mają na koncie cztery punkty i zajmują siódme miejsce w ligowej stawce.

Niestety w niedzielne popołudnie ostrołęccy siatkarze dostali lekcję od lepiej dysponowanego rywala. ŻSS "Len" Żyrardów okazał się lepszy i zasłużenie wygrał 25:16, 25:21 i 25:21.

Dzięki zwycięstwu siatkarze Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki "Len" pozostają liderami rozgrywek IV ligi mężczyzn, w grupie 1. Drugie miejsce zajmuje MUKS Tie-Break Piastów. Tym razem drużyna z Piastowa pokonała po tie-breaku KS Siatkarz Ząbki. To właśnie zawodnicy z Ząbek zamykają podium w ligowej tabeli.

W ostatni weekend grały również inne drużyny. KS Huragan Wołomin pewnie pokonał UMKS Gwardia Legionowo, KPS Płock odniósł zwycięstwo nad WKS Astra Warszawa, UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów nie dał szans Olympowi Błonie, a MUKS Volley Płock po ciężkiej batalii wygrał z UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Poznaj komplet wyników i aktualną sytuację w ligowej tabeli.

Ostatnio rozegrane mecze w siatkarskiej IV lidze mężczyzn, w grupie 1

UMKS Gwardia Legionowo - KS Huragan Wołomin 0:3 (13:25, 21:25, 21:25)
WKS Astra Warszawa - KPS Płock 1:3 (17:25, 25:23, 20:25, 17:25)
MUKS Tie-Break Piastów - KS Siatkarz Ząbki 3:2 (25:27, 22:25, 25:14, 25:14, 15:13)
Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki "Len" - SPS Volley Ostrołęka 3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
MUKS Volley Płock - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2 (25:19, 20:25, 20:25, 25:11, 15:9)
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - Olymp Błonie 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)