« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r., imieniny Przemysława, Hermenegildy, Marcina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.


Wielu zawodników z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i sąsiednich miejscowości chciało uczcić 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Głównym celem imprezy było jednak promowanie bowlingu.

Reklama

 

W niepodległościowej rywalizacji zwyciężył Filip Terlik. Młody zawodnik w finałowej rozgrywce pokonał Pawła Staśkiewicza 158:156. Na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Zienkiewicz, który w decydującej batalii wygrał pojedynek z Łukaszem Połatyńskim. Do finałowej ósemki dostali się również Piotr Łada, Jerzy Połatyński, Tatiana Olkowska i Radosław Brzostek. Dodatkowo za zdobycie 101 strike'a nagrodzony został Paweł Staśkiewicz.

 

Najlepsi kręglarze zostali nagrodzeni pucharami i narodami od sponsorów, które wspólnie wręczali prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łukasz Połatyński oraz radni Grzegorz Milewski i Jerzy Grabowski. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody niespodzianki.


Lubudu

Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Więcej zdjęć: Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Odsłon: 9871
Komentarzy: 0
07:05, 12.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Połatyński w ścisłym finale

Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

Prokurat mistrzem. Chomicz drugi. Dłużniewski trzeci (zdjęcia, wideo)

27 zawodników walczyło w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Przez cztery dni gracze walczyli o tytuł najlepszego. Było wiele zwrotów akcji, zaskakujących wyników, a w rywalizacji wzięli chętni nie tylko z Ostrołęki, ale również z Warszawy, Suwałk czy Siedlec.

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Pierwszy turniej bowlingowy na miejskiej kręgielni

Organizatorzy zapraszają do udziału w Otwartym Turnieju Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego 2020. Zmagania odbędą się od 17 do 20 grudnia w kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje prezydent miasta Łukasz Kulik. Właśnie ruszyły zapisy.

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Łukasz Połatyński triumfatorem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

W piątkowy wieczór odbył się finał ligi TOP-8 Masters Ostrołęckiego Ligi Bowlingowej organizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy. Do rywalizacji stanęło ośmiu najlepszych zawodników, którzy przez sześć kolejek zgromadzili punkty. Triumfował Łukasz Połatyński, który w rundzie zasadniczej był trzeci. W najważniejszej rozgrywce okazał się zdecydowanie najlepszy.

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Półmetek Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej (zdjęcia)

Do małych zmian doszło w klasyfikacji drużynowej rozgrywek, które odbywają się w poniedziałkowe wieczory. W Ostrołęckiej Lidze Bowlingowej w zmaganiach indywidualnych mamy niezwykle ciekawą rywalizację. Tak naprawdę może dojść do przetasowań już w najbliższej kolejce. 

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo