« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 stycznia 2020 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.


Wielu zawodników z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i sąsiednich miejscowości chciało uczcić 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Głównym celem imprezy było jednak promowanie bowlingu.

Reklama

 

W niepodległościowej rywalizacji zwyciężył Filip Terlik. Młody zawodnik w finałowej rozgrywce pokonał Pawła Staśkiewicza 158:156. Na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Zienkiewicz, który w decydującej batalii wygrał pojedynek z Łukaszem Połatyńskim. Do finałowej ósemki dostali się również Piotr Łada, Jerzy Połatyński, Tatiana Olkowska i Radosław Brzostek. Dodatkowo za zdobycie 101 strike'a nagrodzony został Paweł Staśkiewicz.

 

Najlepsi kręglarze zostali nagrodzeni pucharami i narodami od sponsorów, które wspólnie wręczali prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łukasz Połatyński oraz radni Grzegorz Milewski i Jerzy Grabowski. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody niespodzianki.Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Więcej zdjęć: Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Odsłon: 6864
Komentarzy: 0
07:05, 12.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo