« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.


Wielu zawodników z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i sąsiednich miejscowości chciało uczcić 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Głównym celem imprezy było jednak promowanie bowlingu.

Reklama

 

W niepodległościowej rywalizacji zwyciężył Filip Terlik. Młody zawodnik w finałowej rozgrywce pokonał Pawła Staśkiewicza 158:156. Na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Zienkiewicz, który w decydującej batalii wygrał pojedynek z Łukaszem Połatyńskim. Do finałowej ósemki dostali się również Piotr Łada, Jerzy Połatyński, Tatiana Olkowska i Radosław Brzostek. Dodatkowo za zdobycie 101 strike'a nagrodzony został Paweł Staśkiewicz.

 

Najlepsi kręglarze zostali nagrodzeni pucharami i narodami od sponsorów, które wspólnie wręczali prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łukasz Połatyński oraz radni Grzegorz Milewski i Jerzy Grabowski. Dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody niespodzianki.Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Więcej zdjęć: Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Odsłon: 8685
Komentarzy: 0
07:05, 12.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo