« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Volley zmierzy się z drużyną z Płocka

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty po dwóch porażkach z rzędu zmierzą się tym razem, przed własną publicznością, z drużyną z Płocka. SPS Volley Ostrołęka w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach zagra o punkty z MUKS Volley Płock.


Ostrołęcki zespół w trzech dotychczas rozegranych meczach zanotował jedno zwycięstwo i dwie porażki. Jutrzejszy rywal podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty mają w swoim dorobku dwie wygrane i jedną przegraną.

Reklama

 

SPS Volley Ostrołęka na inaugurację rozgrywek pokonał WKS Astra Warszawa 3:1. Później przyszły gorsze mecze. Ostrołęccy siatkarze musieli uznać wyższość MUKS Tie-Break Piastów 2:3 i Żyrardowskiego Stowarzyszenia Siatkówki "Len" 0:3.

 

Z kolei MUKS Volley Płock w pierwszej odsłonie IV ligi mazowieckiej uległ UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 0:3. Później siatkarze z Płocka pokazali się z lepszej strony ogrywając Olymp Błonie 3:0 i UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2.

 

Z pewnością emocji w tym spotkaniu nie zabraknie. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki do hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce (os. Wojciechowice).


JBB

SPS Volley Ostrołęka - MUKS Volley Płock, sobota - 16 listopada, godz. 17.00.

Odsłon: 5610
Komentarzy: 0
06:58, 15.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

24-letnia wychowanka Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga po raz kolejny zmieni barwy klubowe. Po zakończonym sezonie rozgrywająca mająca za sobą powołania do reprezentacji Polski opuszcza Grot Budowlani Łódź. Gdzie zagra w kolejnym sezonie?

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo