« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Emocjonujące starcie szczypiornistów. Trójka lepsza od lidera! (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Rafała Niećki sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom i pokonali lidera rozgrywek 2 ligi mężczyzn grupy III B. Po niezwykle emocjonującym starciu w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego UMKS Trójka Ostrołęka wygrała z SPR ROKiS Radzymin 28:27.


W drużynie gości brylował Robert Piechnik, który zdobył ponad połowę bramek dla swojego zespołu. Było to jednak za mało na dobrze dysponowanych szczypiornistów Trójki.

Reklama

 

Pierwsza odsłona sobotniego starcia rozegrana była pod kontrolą podopiecznych trenera Rafała Niećki. Na boisku brylowali Patryk Obidziński, Michał Deptuła i Kamil Ludwiczak. Do szatni ostrołęcka Trójka schodziła z 3-bramkową przewagą 14:11.

 

Po zmianie stron do gry wrócili goście. Niezwykle aktywny był Robert Piechnik. Rozgrywający drużyny z Radzymina zdobył czternaście bramek w tym spotkaniu, ale jak się okazało dobra dyspozycja jednego zawodnika nie wystarczyła, aby pokonać drużynę z Ostrołęki. Ostatecznie Trójka pokonała lidera rozgrywek, po emocjonującym pojedynku, 28:27. Najskuteczniejszym szczypiornistą ostrołęckiego zespołu był Patryk Obidziński, który zanotował dziewięć trafień.

 

W następnym starciu UMKS Trójka Ostrołęka zagra na wyjeździe z SPR Nowe Piekuty. Mecz został zaplanowany na niedzielę 24 listopada o godz. 15.30.


JBB

UMKS Trójka Ostrołęka - SPR ROKiS Radzymin 28:27 (14:11)

 

Trójka: Dworak, Frąckiewicz, Prekiel - Obidziński 9, Deptuła 7, Ludwiczak 7, Niećko 3, Kuliś 1, Zieliński 1 oraz Gąska, Kardaś, Kraszewski, Świerżewski, Wojdyna, Lesiński, Pachucki

 

Zobacz zdjęcia:
UMKS Trójka Ostrołęka - SPR ROKiS Radzymin

Więcej zdjęć: UMKS Trójka Ostrołęka - SPR ROKiS Radzymin

 

Odsłon: 2956
Komentarzy: 0
13:01, 17.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pewna wygrana Trójki z AZS-AWF (zdjęcia, wideo)

Pewna wygrana Trójki z AZS-AWF (zdjęcia, wideo)

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w sobotnie popołudnie szczypiorniści ostrołęckiej Trójki. W hali sportowej przy ulicy Blachnickiego, podopieczni trenera Rafała Niećki nie dali szans AZS-AWF Warszawa wygrywając niezwykle pewnie 40:28.

AZS-AWF na drodze Trójki. Czy ostrołęccy szczypiorniści podtrzymają dobrą passę?

AZS-AWF na drodze Trójki. Czy ostrołęccy szczypiorniści podtrzymają dobrą passę?

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w tym sezonie ligowym prezentują wyborną formę. Podopieczni trenera Rafała Niećki wciąż mają szansę zakończyć rozgrywki 2 ligi w grupie III B na samym szczycie, by tak się stało trzeba będzie pokonać dziś kolejnego przeciwnika.

Trójka lepsza od SPR Nowe Piekuty. Niepotrzebna nerwówka w końcówce

Trójka lepsza od SPR Nowe Piekuty. Niepotrzebna nerwówka w końcówce

Ostrołęccy szczypiorniści wrócili z Nowych Piekut w dobrych nastrojach. Podopieczni trenera Rafała Niećki pokonali, w dziesiątej kolejce rozgrywek 2 ligi mężczyzn w grupie III B, miejscowy SPR 23:22 i wywalczyli niezwykle ważne trzy punkty do ligowej tabeli.

Trójka zawalczy z SPR Nowe Piekuty

Trójka zawalczy z SPR Nowe Piekuty

Przed podopiecznymi trenera Rafała Niećki kolejne ligowe starcie w rozgrywkach 2 ligi mężczyzn w gr. III B. Tym razem UMKS Trójka Ostrołęka zmierzy się w wyjazdowym starciu z SPR Nowe Piekuty. Czy ostrołęccy szczypiorniści zakończą to starcie na swoją korzyść?

Trójka blisko ligowego podium (wyniki, tabela)

Trójka blisko ligowego podium (wyniki, tabela)

UMKS Trójka Ostrołęka po niezwykle zaciętym pojedynku z SPR ROKiS Radzymin zapisała na swoim koncie trzy punkty. Podopieczni trenera Rafała Niećki wciąż zajmują czwartą pozycję w ligowej tabeli, ale mają do rozegrania jedno spotkanie mniej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo