« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 stycznia 2020 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce". Grało 21 drużyn! (zdjęcia)

Dwadzieścia jeden zespołów z czterech szkół rywalizowało w mikołajkowym turnieju siatkówki. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. Najlepsze okazały się reprezentantki gospodarzy - Marta Listwon i Maja Marcinkowska.


Dziewczęta z klas czwartych szkoły podstawowej wzięły udział w siatkarskich zmaganiach w ostrołęckiej "szóstce". W rywalizacji wzięły udział uczennice podstawówek z Ostrołęki - SP2, SP5 i SP6 oraz z Czerwina.

Reklama

 

Po kilku godzinach rywalizacji organizatorzy wyłonili zwycięzców. Najlepsza okazała się para ze Szkoły Podstawowej nr 6 - Marta Listwon i Maja Marcinkowska. Dziewczynki nie miały sobie równych w całych zawodów i pewnie sięgnęły po złote medale. Na drugiej pozycji zameldowały się uczennice Szkoły Podstawowej z Czerwina, a podium uzupełniły młode siatkarki z ostrołęckiej "dwójki".

 

Kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco: SP6 III, SP5 II, SP5 I, SP6 II, Czerwin III, Czerwin II, SP5 III, Czerwin IV, SP2 II, SP6 VII, SP2 III, SP5 V, SP6 IV, SP2 IV, SP6 VI, SP5 IV i SP6 V.

 

Najlepsze trzy zespoły otrzymały medale i puchary, a wszystkie dziewczęta biorące udział w turnieju zostały obdarowane słodką niespodzianką.Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce, a nagrody ufundowali ostrołęcka "szóstka" i klub OTPS Nike Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce"

Więcej zdjęć: Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce"

Odsłon: 4708
Komentarzy: 0
11:09, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Odpoczynek ostrołęckich siatkarzy (wyniki, tabela)

Odpoczynek ostrołęckich siatkarzy (wyniki, tabela)

W ostatniej kolejce ostrołęcki Volley nie dał szans UMKS Gwardia Legionowo wygrywając pewnie w trzech setach. W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mieli rozegrać kolejne ligowe spotkanie, mecz został jednak przełożony.

Drużyna Lelis Legends najlepsza w turnieju siatkówki dla drużyn mieszanych (zdjęcia)

Drużyna Lelis Legends najlepsza w turnieju siatkówki dla drużyn mieszanych (zdjęcia)

Gmina Lelis sportowy rok 2019 zakończyła rozgrywkami piłki nożnej, z kolei rok 2020 rozpoczęła od siatkówki. W minioną niedzielę w hali sportowej w Lelisie odbył się turniej piłki siatkowej dla drużyn mieszanych o puchar wójta gminy Lelis w kategorii open.

Volley z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Volley z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Siatkarze ostrołęckiego Volleya po raz kolejny sięgnęli po komplet punktów. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Piasty w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 nie dali szans UMKS Gwardia Legionowo i pewnie wygrali po trzech setach.

Gwardia Legionowo kolejnym rywalem Volleya

Gwardia Legionowo kolejnym rywalem Volleya

Trzeci mecz z kolei, w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1, siatkarze Volleya rozegrają przed własną publicznością. Poprzednie dwa starcia z Siatkarzem Ząbki i KPS Płock zakończyły się zwycięstwem ostrołęczan. Czy w najbliższą sobotę będzie podobnie?

Volley w czołówce IV ligi (wyniki, tabela)

Volley w czołówce IV ligi (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty umocnili się na czwartej pozycji w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Na czele ligowej stawki z kompletem zwycięstw znajdują się siatkarze Żyrardowskiego Stowarzyszenie Siatkówki "Len". Poznaj wyniki ostatniej kolejki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo