« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 7 lipca 2020 r., imieniny Estery, Metodego, Kiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce". Grało 21 drużyn! (zdjęcia)

Dwadzieścia jeden zespołów z czterech szkół rywalizowało w mikołajkowym turnieju siatkówki. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. Najlepsze okazały się reprezentantki gospodarzy - Marta Listwon i Maja Marcinkowska.


Dziewczęta z klas czwartych szkoły podstawowej wzięły udział w siatkarskich zmaganiach w ostrołęckiej "szóstce". W rywalizacji wzięły udział uczennice podstawówek z Ostrołęki - SP2, SP5 i SP6 oraz z Czerwina.

Reklama

 

Po kilku godzinach rywalizacji organizatorzy wyłonili zwycięzców. Najlepsza okazała się para ze Szkoły Podstawowej nr 6 - Marta Listwon i Maja Marcinkowska. Dziewczynki nie miały sobie równych w całych zawodów i pewnie sięgnęły po złote medale. Na drugiej pozycji zameldowały się uczennice Szkoły Podstawowej z Czerwina, a podium uzupełniły młode siatkarki z ostrołęckiej "dwójki".

 

Kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco: SP6 III, SP5 II, SP5 I, SP6 II, Czerwin III, Czerwin II, SP5 III, Czerwin IV, SP2 II, SP6 VII, SP2 III, SP5 V, SP6 IV, SP2 IV, SP6 VI, SP5 IV i SP6 V.

 

Najlepsze trzy zespoły otrzymały medale i puchary, a wszystkie dziewczęta biorące udział w turnieju zostały obdarowane słodką niespodzianką.Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce, a nagrody ufundowali ostrołęcka "szóstka" i klub OTPS Nike Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce"

Więcej zdjęć: Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce"

Odsłon: 7469
Komentarzy: 0
11:09, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

Paulina Bałdyga żegna się z Budowlanymi Łódź

24-letnia wychowanka Nike Ostrołęka Paulina Bałdyga po raz kolejny zmieni barwy klubowe. Po zakończonym sezonie rozgrywająca mająca za sobą powołania do reprezentacji Polski opuszcza Grot Budowlani Łódź. Gdzie zagra w kolejnym sezonie?

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

Łomacz zagra w Zielonej Górze z Niemcami

To już pewne. Siatkarze reprezentacji Polski w towarzyskim spotkaniu zmierzą się w lipcu z Niemcami. Podopieczni Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach w Spale rywalizować będą w meczach towarzyskich. Właśnie poznali pierwszych rywali i miejsce.

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Łomacz zagra w meczach towarzyskich w lipcu

Siatkarze reprezentacji Polski musieli diametralnie zmienić plany i nie zagrają w obecnym sezonie o medale igrzysk olimpijskich w Tokio. Podopieczni trenera Vitala Heynena po dwóch zgrupowaniach mają jednak rozegrać cztery towarzyskie spotkania.

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Łomacz: Ten czas może być dla nas bezcenny

Siatkarze reprezentacji Polski rozpoczęli wspólne treningi w Spale. W drużynie prowadzonej przez trenera Vitala Heynena nie mogło zabraknąć ostrołęczanina Grzegorza Łomacza. 33-letni siatkarz podkreśla, że to ważny czas dla całej drużyny.

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo