« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce". Grało 21 drużyn! (zdjęcia)

Dwadzieścia jeden zespołów z czterech szkół rywalizowało w mikołajkowym turnieju siatkówki. Zawody odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. Najlepsze okazały się reprezentantki gospodarzy - Marta Listwon i Maja Marcinkowska.


Dziewczęta z klas czwartych szkoły podstawowej wzięły udział w siatkarskich zmaganiach w ostrołęckiej "szóstce". W rywalizacji wzięły udział uczennice podstawówek z Ostrołęki - SP2, SP5 i SP6 oraz z Czerwina.

Reklama

 

Po kilku godzinach rywalizacji organizatorzy wyłonili zwycięzców. Najlepsza okazała się para ze Szkoły Podstawowej nr 6 - Marta Listwon i Maja Marcinkowska. Dziewczynki nie miały sobie równych w całych zawodów i pewnie sięgnęły po złote medale. Na drugiej pozycji zameldowały się uczennice Szkoły Podstawowej z Czerwina, a podium uzupełniły młode siatkarki z ostrołęckiej "dwójki".

 

Kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej przedstawiają się następująco: SP6 III, SP5 II, SP5 I, SP6 II, Czerwin III, Czerwin II, SP5 III, Czerwin IV, SP2 II, SP6 VII, SP2 III, SP5 V, SP6 IV, SP2 IV, SP6 VI, SP5 IV i SP6 V.

 

Najlepsze trzy zespoły otrzymały medale i puchary, a wszystkie dziewczęta biorące udział w turnieju zostały obdarowane słodką niespodzianką.


Esprit

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrołęce, a nagrody ufundowali ostrołęcka "szóstka" i klub OTPS Nike Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce"

Więcej zdjęć: Mikołajkowe siatkarskie zmagania w "szóstce"

Odsłon: 6079
Komentarzy: 0
11:09, 22.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała 'tak'

Grzegorz Łomacz zaręczony! Piękna Ola powiedziała "tak"

Grzegorz Łomacz, w czasie przygnębienia związanego z panującą epidemią koronawirusa, zabrał swoją partnerkę na górską wycieczkę w Karkonosze. Ostrołęczanin na Szrenicy oświadczył się swojej ukochanej. Piękna Ola powiedziała "tak"!

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Kurpie Volleyball triumfuje w Wilnie

Ostrołęcka drużyna siatkarska oldbojów zdominowała międzynarodowy turniej Laime Cup w Wilnie. W decydującej finałowej batalii KS Kurpie Volleyball pokonali Volley Team Warszawa 2:0 i sięgnęli po końcowy triumf. Rywalizacja przebiegała w kategorii powyżej 40 lat.

Volley zagra dziś o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Rywalem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (aktualizacja)

Volley zagra dziś o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Rywalem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (aktualizacja)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty mają przed sobą kolejny ważny punkt w drodze o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Tym razem ostrołęccy siatkarze zmierzą się z dziewiątą siłą IV ligi mazowieckiej w grupie 1 - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

Zwycięska seria siatkarzy Volleya wciąż trwa

Zwycięska seria siatkarzy Volleya wciąż trwa

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zanotowali już dziewiątą wygraną z rzędu i pokazują, że drzemią w nich naprawdę duże umiejętności.

Czarne chmury nad drużyną Grzegorza Łomacza

Czarne chmury nad drużyną Grzegorza Łomacza

Siatkarze PGE Skra Bełchatów zanotowali kolejną porażkę w rozgrywkach PlusLigi. Tym razem Grzegorz Łomacz wspólnie z kolegami musieli uznać w wyjazdowym meczu wyższość Aluronu Virtu Zawiercie. Jedynie w drugiej partii potrafili zapisać na swoim koncie zwycięstwo.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo