« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 22 czerwca 2021 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sztangiści UKS Atleta na mistrzostwach Mazowsza. Dawid Osowiecki z brązowym medalem (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Dwóch, z kilku najmłodszych, zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta wzięło udział w mistrzostwach województwa mazowieckiego lat 16 w podnoszeniu ciężarów. O prymat najlepszego walczyli na pomostach ciechanowskiej siłowni im. Ireneusza Palińskiego.


Ostrołęckich ciężarowców reprezentowali Wiktor Wieremiejczyk i Dawid Osowiecki.

Reklama

 

Jako pierwszy startował Wiktor w kategorii wagowej do 67 kg. Mieszkaniec Lelisa zaliczył pięć udanych na sześć możliwych podejść. W rwaniu zaliczył 48 kg, a w podrzucie 55 kg. Tym samym uzyskał wynik 103 kg w dwuboju i ustanawia swój nowy rekord życiowy.

 

Dawid Osowiecki w kategorii wagowej +102 kilogramy zaprezentował się lepiej wśród swoich rówieśników. Poderwał 45 kg i podrzucił 55 kg, co dało mu 100 kg w dwuboju. Ostatecznie podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zdobył brązowy medal w swojej kategorii wagowej do lat 16.

 

Trener ostrołęckich sztangistów odebrał również od organizatorów mistrzostw puchar za zajęcie szóstego miejsca w klasyfikacji drużynowej.Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów odbyły się, w sobotę 23 listopada, w siłowni imienia Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów

Więcej zdjęć: Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów

Odsłon: 5309
Komentarzy: 0
06:05, 26.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

6 czerwca w Nowej Wsi Wschodniej na placu przy świetlicy odbyła się sportowa impreza zorganizowana przez sołtysa Tomasza Chrzanowskiego - Sportowa Niedziela u Sołtysa. Ci co lubią biegali, ale również w siatkówkę grali. Do tego była pyszna, kolorowa wata i popcorn dla najmłodszych oraz kiełbaska z grilla dla każdego. 

Super zabawa w gumowych kulach

Super zabawa w gumowych kulach

W gminie Lelis atrakcji na Dzień Dziecka ciąg dalszy. 4 czerwca na zaproszenie drużyny z Łęgu Starościńskiego Klub Aktywnych Dzieciaków udał się na boisko w Kurpiewskich. Tam czekały na nich gumowe kule. 

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Startowało tam czworo reprezentantów UKS Atlety Ostrołęka: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski. Zanotowali dobre wyniki.

Świetny start w Jednorożcu

Świetny start w Jednorożcu

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników reprezentujących cztery województwa. Pierwszy tegoroczny turniej w badmintona, w którym wzięli udział zawodnicy ze stolicy powiatu był ważnym sprawdzianem po długiej przerwie od rywalizacji sportowej. 

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Wielka gratka dla wszystkich pociech. 5 czerwca o godz. 10:00 radny Osiedla Witosa oraz Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowy Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo