« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sztangiści UKS Atleta na mistrzostwach Mazowsza. Dawid Osowiecki z brązowym medalem (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Dwóch, z kilku najmłodszych, zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta wzięło udział w mistrzostwach województwa mazowieckiego lat 16 w podnoszeniu ciężarów. O prymat najlepszego walczyli na pomostach ciechanowskiej siłowni im. Ireneusza Palińskiego.


Ostrołęckich ciężarowców reprezentowali Wiktor Wieremiejczyk i Dawid Osowiecki.

Reklama

 

Jako pierwszy startował Wiktor w kategorii wagowej do 67 kg. Mieszkaniec Lelisa zaliczył pięć udanych na sześć możliwych podejść. W rwaniu zaliczył 48 kg, a w podrzucie 55 kg. Tym samym uzyskał wynik 103 kg w dwuboju i ustanawia swój nowy rekord życiowy.

 

Dawid Osowiecki w kategorii wagowej +102 kilogramy zaprezentował się lepiej wśród swoich rówieśników. Poderwał 45 kg i podrzucił 55 kg, co dało mu 100 kg w dwuboju. Ostatecznie podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zdobył brązowy medal w swojej kategorii wagowej do lat 16.

 

Trener ostrołęckich sztangistów odebrał również od organizatorów mistrzostw puchar za zajęcie szóstego miejsca w klasyfikacji drużynowej.


Esprit

Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów odbyły się, w sobotę 23 listopada, w siłowni imienia Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów

Więcej zdjęć: Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów

Odsłon: 3441
Komentarzy: 0
06:05, 26.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Ratownicy nie zmierzą się w Grand Prix Polski

Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym powróciło do Parku Wodnego Aquarium po kilku latach przerwy w kwietniu 2019 roku. W 2020 roku miała odbyć się kolejna edycja zawodów organizowanych przez Wodne Ochotniczego Pogotowie Ratunkowe w Ostrołęce.

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Ostrołęczanin nie miał sobie równych na Festiwalu Sportów Sylwetkowych (wideo)

Tomasz Gruz, pochodzący z Ostrołęki a obecnie mieszkający w Anglii, zdominował kategorię początkujący kulturysta w wadze ciężkiej ponad 90 kg podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych w Warszawie. Ostrołęczanin nie miał sobie równych.

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Tegoroczna licealiada niedokończona. Zobacz aktualną klasyfikację poszczególnych dyscyplin

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawiła, że w naszym mieście i powiecie odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe. Nie inaczej było z osiemnastą edycją licealiady, w której młodzież ze szkół średnich walczyła o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki.

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Poćwicz online. Ostrołęckie siłownie zachęcają do wspólnej aktywności fizycznej

Pandemia koronawirusa jest wyrokiem dla wielu firm, w tym klubów fitness. Właściciele ostrołęckich siłowni postanowili zamknąć swoje lokale po obostrzeniach jakie zalecił rząd. Kluby fitness zachęcają jednak do wspólnych ćwiczeń przez media społecznościowe.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo