« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sztangiści UKS Atleta na mistrzostwach Mazowsza. Dawid Osowiecki z brązowym medalem (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Dwóch, z kilku najmłodszych, zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta wzięło udział w mistrzostwach województwa mazowieckiego lat 16 w podnoszeniu ciężarów. O prymat najlepszego walczyli na pomostach ciechanowskiej siłowni im. Ireneusza Palińskiego.


Ostrołęckich ciężarowców reprezentowali Wiktor Wieremiejczyk i Dawid Osowiecki.

Reklama

 

Jako pierwszy startował Wiktor w kategorii wagowej do 67 kg. Mieszkaniec Lelisa zaliczył pięć udanych na sześć możliwych podejść. W rwaniu zaliczył 48 kg, a w podrzucie 55 kg. Tym samym uzyskał wynik 103 kg w dwuboju i ustanawia swój nowy rekord życiowy.

 

Dawid Osowiecki w kategorii wagowej +102 kilogramy zaprezentował się lepiej wśród swoich rówieśników. Poderwał 45 kg i podrzucił 55 kg, co dało mu 100 kg w dwuboju. Ostatecznie podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zdobył brązowy medal w swojej kategorii wagowej do lat 16.

 

Trener ostrołęckich sztangistów odebrał również od organizatorów mistrzostw puchar za zajęcie szóstego miejsca w klasyfikacji drużynowej.


Łubudu

Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów odbyły się, w sobotę 23 listopada, w siłowni imienia Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie.

 

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów

Więcej zdjęć: Mistrzostwa województwa mazowieckiego do lat 16 w podnoszeniu ciężarów

Odsłon: 2750
Komentarzy: 0
06:05, 26.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zmarł Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz MZKS Narew

Zmarł Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz MZKS Narew

Nie żyje Jerzy Krzyśpiak, były piłkarz Turbiny i MZKS Narew Ostrołęka. Zmarł, w czwartek 16 stycznia, w szpitalu w wieku 73 lat. Pomimo wielu problemów zdrowotnych był jednym z najwierniejszych kibiców ostrołęckiego zespołu, którego był wychowankiem.

Ciężarowcy również zagrali z WOŚP (zdjęcia)

Ciężarowcy również zagrali z WOŚP (zdjęcia)

Dwudziesty ósmy finał WOŚP w Ostrołęce przeszedł do historii. W naszym mieście sportowcy biegali, grali w piłkę, tańczyli, ale również podnosili ciężary. Podczas halowego turnieju piłki nożnej przy ulicy Traugutta można było potrenować sporty siłowe z UKS Atleta.

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Taneczne i siłowe show dla Orkiestry (zdjęcia, wideo)

Podczas turnieju piłkarskiego "Gramy razem z Orkiestrą" zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć kilka pokazów. Na parkiecie wystąpili m.in. tancerki z ostrołęckiej Pasji i zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center.

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Wydarzenia sportowe na stadionie i w hali podczas 28 finału WOŚP. Zobacz program

Ostrołęka dołączy do wielu miast na całym świecie i zagra podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad setka wolontariuszy będzie kwestować w naszym mieście na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Nie zabraknie również wydarzeń sportowych.

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Rusza Ostrołęcka Liga Badmintona. Chcesz zagrać?

Po raz pierwszy w naszym mieście zostanie rozegrany sezon ligowy dla amatorów badmintona. W ramach rozgrywek odbędzie się siedem rund w grach pojedynczych i podwójnych. Ostrołęcka Liga Badmintona odbywać się będzie w hali sportowej przy ulicy Jaracza.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo