« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.


Podwójny tytuł Mistrzów Mazowsza Juniorów był wspaniałym zwieńczeniem wszystkich mistrzowskich startów Klary i Filipa.

Reklama

 

We wrześniu na Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców para dostała się do finału plasując się ostatecznie na piątym miejscu. W październiku podczas zawodów odbywających się w Elblągu tancerze wywalczyli czwarte miejsce na Polish Open Championship - Baltic Cup 2019. Listopad to start w Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego Dzieci i Juniorów Młodszych, gdzie ostrołęczanie ponownie uplasowali się na finałowym piątym miejscu, tym razem w tańcach standardowych. Obecnie tancerze znajdują się na drugim miejscu w sportowym rankingu Federacji Tańca Sportowego na rok 2019 w kategorii juniorzy młodsi, tańce standardowe.

 

Inni tancerze UKS Atria Ostrołęka rywalizowali w ogólnopolskim turnieju sportowego tańca towarzyskiego w Warszawie. Lena Olszewska i Aleksander Rumiński wywalczyli złoty medal w kategorii wiekowej 8-9 lat w klasie tanecznej G. Z kolei para Gabriela Samsel - Antoni Wawrzyński stanęli na najwyższym stopniu podium w kategorii wiekowej 12-13 lat w klasie tanecznej D standard i latin. Srebrne medale zawisły na szyjach Julii Samsel i Patryka Hajbosa - kategoria wiekowa 8-9 lat, klasa taneczna H oraz Łucji Sakowskiej i Krzysztofa Pabicha - kategoria wiekowa 10-11 lat, klasa taneczna G.

 

Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński brali również udział, w niedzielę 17 listopada, w Dance Festiwal 2019 w Skierniewicach, gdzie w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasa taneczna D zdobyli drugie miejsce w tańcach latynoamerykańskich i trzecie miejsce w tańcach standardowych. Tydzień wcześniej para startowała w V Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Tańca, gdzie wytańczyła dwa złote medale, zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Gabriela i Antoni mają jeszcze w dorobku dwa brązowe medale z październikowego startu w siedemnastej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca sportowego w Iławie.Trenerem wszystkich par jest Katarzyna Orlicka. Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszej motywacji do pracy.

 

Zobacz zdjęcia:
UKS Atria wytańczył wiele medali

Więcej zdjęć: UKS Atria wytańczył wiele medali

Odsłon: 24280
Komentarzy: 0
06:55, 26.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy młode tancerki nagrodzone

Trzy zawodniczki Stowarzyszenia Rozwoju Poprzez Taniec Progres zostały wyróżnione stypendium sportowym przez prezydenta Łukasza Kulika. Po nagrodzie za wybitne osiągnięcia dla Julii Morawskiej, laury zebrały również Patrycja Prusińska, Amelia Kulesza i Sandra Bralska.

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Najlepszy rok w karierze Julii Morawskiej nagrodzony

Prezydent Łukasz Kulik postanowił wyróżnić stypendium sportowym utalentowaną Julię Morawską. Złota medalistka Pucharu Świata i Mistrzostw Europy Mażoretek zasłużyła na to swoją ciężką pracą. Wielka w tym zasługa trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej.

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Tancerze Atrii z sukcesami i stypendiami sportowymi

Klara Radecka i Filip Radecki, decyzją prezydenta Łukasza Kulika, będą otrzymywać w 2020 roku stypendia sportowe. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka w minionym roku z powodzeniem rywalizowali na arenie krajowej.

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Tancerze UKS Atria mistrzami Polski (wideo)

Klara Radecka i Filip Radecki zostali podwójnymi mistrzami Polski Południowej. Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria reprezentowali Ostrołękę, w sobotę 21 grudnia, podczas Mistrzostw Polski Południowej Federacji Tańca Sportowego.

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo