« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowe Andrzejki z Osiedlem Witosa

Rada Osiedla Witosa i Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowe Andrzejki. Dla dzieci do lat 14 z terenu miasta Ostrołęki przygotowany został turniej szachowy, który zostanie rozegrany w kategorii do lat 8 i 12 oraz open.


Uczestnicy rywalizować będą systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund. Każdy gracz ma 15 minut na partię.

Reklama

 

Dla dzieci z osiedla Witosa przygotowane zostały zaplanowane bezpłatne atrakcje w postaci gry w kręgle oraz zajęć na basenie z ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy, które przeprowadzi Dariusz Małkowski, prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce.

 

Zgłoszenia na wszystkie atrakcje przyjmuje Przewodniczący Zarządu Osiedla Witosa Jakub Żmudziński pod numerem tel. 788-701-265.


JBB

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik. Początek imprezy w sobotę 30 listopada o godz. 10.00.

Odsłon: 6318
Komentarzy: 3
06:18, 28.11.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Karol @ 16:04, 28.11.2019r. IP: *

Czy w szachy mogą brać udział też inne dzieci czy tylko z osiedla Witosa?

Ppp @ 18:05, 28.11.2019r. IP: *.*.26.238

Naprawde sportowe, tylko nie zapomnijcie stroju sportowego i izotonikow!

Tak @ 15:56, 29.11.2019r. IP: *.*.156.85

Szachy są dla wszystkich dzieci z terenu miasta.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo