« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

(fot. archiwum klubu)

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.


W finale czwartków lekkoatletycznych wystąpili najmłodsi przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkie Atletyki uczestniczący w zajęciach "Lekkoatletyka dla każdego".

Reklama

 

Z dobrej strony zaprezentowała się Daria Dobkowska z rocznika 2008. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce poprawiła swój rekord życiowy w skoku w dal. Z wynikiem 4,34 m zajęła piąte miejsce. Rywalizację wygrała Victoria Rocka z Elbląga, która skoczyła na odległość 4,54 m.

 

W biegu na 60 metrów uczestniczyła Amelia Zyśk (2008) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Swój start ukończyła na dwunastej pozycji z czasem 9,38 s. Zwyciężyła Laura Wieszort z Warszawy - 8,64 s.

 

Wiktor Laskowski wystartował w konkurencji skoku wzwyż w roczniku 2007. Uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce zaliczył wysokość 125 cm, co dało mu dziewiątą pozycję. Najlepszym skoczkiem okazał się Jakub Korowajczyk (Sławno) - 1,61 m.Czwarta edycja Ogólnopolskiego Halowego Finału Czwartków Lekkoatletycznych odbyła się, w poniedziałek 2 grudnia, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Odsłon: 7204
Komentarzy: 3
06:35, 04.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

'Na tę chwilę trenuję sama'. Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

"Na tę chwilę trenuję sama". Magdalena Żebrowska walczy o jak najlepszą formę

Trwa trudny okres dla wszystkich sportowców w związku z przerwaniem treningów w obliczu pandemii koronawirusa. Wiadomo już, że igrzyska olimpijskie nie rozpoczną się 24 lipca tego roku. Czy ma szansę wziąć w nich udział Magdalena Żebrowska pochodząca z Lelisa?

'Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny'. Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

"Mam kontakt ze swoją grupą jedynie telefoniczny". Sytuacja w OKLA Ostrołęka w czasie epidemii

W ciężkiej sytuacji znajdują się obecnie wszystkie kluby sportowe. Przez wprowadzony stan epidemii w Polsce, przerwano treningi, a co za tym idzie sportowcy nie mogą przygotowywać się odpowiednio do kolejnych startów. Jak sobie radzą zawodnicy OKLA Ostrołęka?

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka, trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku, zakończyła karierę

Kornelia Suchecka pochodząca z Kadzidła, która w styczniu skończyła 22 lata, nie będzie już reprezentować barw Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Trzykrotna medalistka mistrzostw Polski w trójskoku ogłosiła zakończenie swojej sportowej przygody.

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Złoto Katarzyny Butler w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS

Przy wietrznej, deszczowej pogodzie i bez udziału publiczności, w sobotę 7 marca na stadionie w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Krajowej Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W biegu na dystansie 2000 metrów nie miała sobie równych Katarzyna Butler.

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek czwarta w Polsce na 3000 metrów

Martyna Budziłek z pewnością miło będzie wspominać start w 64 Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka w biegu na 3000 metrów zajęła bardzo wysokie czwarte miejsce.

» Wasze komentarze

A @ 17:54, 04.12.2019r. IP: *.*.9.145

Brawo Amelka z SP2!

Anna @ 20:53, 04.12.2019r. IP: *.*.52.57

Super

Xxx @ 20:55, 04.12.2019r. IP: *.*.52.57

Suer Ami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo