« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

(fot. archiwum klubu)

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.


W finale czwartków lekkoatletycznych wystąpili najmłodsi przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkie Atletyki uczestniczący w zajęciach "Lekkoatletyka dla każdego".

Reklama

 

Z dobrej strony zaprezentowała się Daria Dobkowska z rocznika 2008. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce poprawiła swój rekord życiowy w skoku w dal. Z wynikiem 4,34 m zajęła piąte miejsce. Rywalizację wygrała Victoria Rocka z Elbląga, która skoczyła na odległość 4,54 m.

 

W biegu na 60 metrów uczestniczyła Amelia Zyśk (2008) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Swój start ukończyła na dwunastej pozycji z czasem 9,38 s. Zwyciężyła Laura Wieszort z Warszawy - 8,64 s.

 

Wiktor Laskowski wystartował w konkurencji skoku wzwyż w roczniku 2007. Uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce zaliczył wysokość 125 cm, co dało mu dziewiątą pozycję. Najlepszym skoczkiem okazał się Jakub Korowajczyk (Sławno) - 1,61 m.Czwarta edycja Ogólnopolskiego Halowego Finału Czwartków Lekkoatletycznych odbyła się, w poniedziałek 2 grudnia, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Odsłon: 5717
Komentarzy: 3
06:35, 04.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Biegali i maszerowali dla WOŚP (zdjęcia, wideo)

Ponad setka mieszkańców miasta i powiatu wystartowała w rekreacyjnym biegu z okazji 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Była to druga edycja ostrołęckiego biegu.

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Siódemki skakały w Aleksandrowie Łódzkim. Podium dla Pyskło i Gruz

Lekkoatletki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka rozpoczęły sezon halowy w 2020 roku. Sześć zawodniczek szkolonych przez trenera Marka Mierzejewskiego wzięło udział w zawodach w Aleksandrowie Łódzkim i zebrały cenne doświadczenie.

Wystartowały zapisy do biegu 'Tropem Wilczym'

Wystartowały zapisy do biegu "Tropem Wilczym"

Pięćset pakietów startowych udostępnili dla mieszkańców miasta i regionu organizatorzy ósmej edycji biegu "Tropem Wilczym" w Ostrołęce. Wydarzenie upamiętniające żołnierzy wyklętych rokrocznie przyciąga na linię startu wielu biegaczy.

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Budziłek najlepsza wśród kobiet w Olsztynie

Zawodniczka ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka zaprezentowała wyśmienitą formę. Martyna Budziłek nie miała sobie równych wśród kobiet podczas biegu przełajowego z cyklu City Trail nad jeziorem Długim w Olsztynie.

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy OKLA szlifują formę w Białymstoku

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki biorą udział w czterodniowych konsultacjach w Białymstoku. Młodzi lekkoatleci trenują, w dniach 27-30 grudnia, pod okiem trenerów Roberta Nazarkiewicza, Jana Kotowskiego i Kamila Kryńskiego.

» Wasze komentarze

A @ 17:54, 04.12.2019r. IP: *.*.9.145

Brawo Amelka z SP2!

Anna @ 20:53, 04.12.2019r. IP: *.*.52.57

Super

Xxx @ 20:55, 04.12.2019r. IP: *.*.52.57

Suer Ami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo