« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

(fot. archiwum klubu)

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.


W finale czwartków lekkoatletycznych wystąpili najmłodsi przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkie Atletyki uczestniczący w zajęciach "Lekkoatletyka dla każdego".

Reklama

 

Z dobrej strony zaprezentowała się Daria Dobkowska z rocznika 2008. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce poprawiła swój rekord życiowy w skoku w dal. Z wynikiem 4,34 m zajęła piąte miejsce. Rywalizację wygrała Victoria Rocka z Elbląga, która skoczyła na odległość 4,54 m.

 

W biegu na 60 metrów uczestniczyła Amelia Zyśk (2008) ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Swój start ukończyła na dwunastej pozycji z czasem 9,38 s. Zwyciężyła Laura Wieszort z Warszawy - 8,64 s.

 

Wiktor Laskowski wystartował w konkurencji skoku wzwyż w roczniku 2007. Uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce zaliczył wysokość 125 cm, co dało mu dziewiątą pozycję. Najlepszym skoczkiem okazał się Jakub Korowajczyk (Sławno) - 1,61 m.


Łubudu

Czwarta edycja Ogólnopolskiego Halowego Finału Czwartków Lekkoatletycznych odbyła się, w poniedziałek 2 grudnia, w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Odsłon: 8669
Komentarzy: 3
06:35, 04.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

A @ 17:54, 04.12.2019r. IP: *.*.9.145

Brawo Amelka z SP2!

Anna @ 20:53, 04.12.2019r. IP: *.*.52.57

Super

Xxx @ 20:55, 04.12.2019r. IP: *.*.52.57

Suer Ami

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo