« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 4 czerwca 2020 r., imieniny Franciszka, Karola, Gościmiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.


Organizator przewidział dla kobiet, juniorów do 16 roku życia oraz zawodników powyżej 55 lat handicap punktowy po 6 oczek do każdej gry.

Reklama

 

Lista uczestników jest już zamknięta, do zawodów zapisał się komplet 32 zawodników. Każdy kręglarz biorący udział w zawodach rozegra minimum dwie gry.

 

Na jednym torze zagra po ośmiu zawodników, jednak organizator lub prowadzący może zarządzić inaczej z przyczyn technicznych. W przypadku remisu w fazie eliminacyjnej o awansie decyduje ostatnia wyższa gra eliminacyjna. Awans do półfinału uzyska dwunastu najlepszych zawodników, którzy zostaną podzieleni na dwie grupy - A (miejsca 1-6) i B (miejsca 7-12). Do rozgrywki finałowej awansuje czterech zawodników z rundy półfinałowej z grupy A i B. W obu grupach zostaną wyłonieni zwycięzcy. Zapowiadają się wielkie emocje.

 

Dla zwycięzców turnieju, Ostrołęcki Klub Bowlingowy przewidział nagrody w postaci pucharów. Dla finalistów i półfinalistów turnieju przewidziano również okolicznościowe pamiątki, a dla wytrwałych losowanie upominków od sponsorów.


JBB

Mikołajkowy turniej bowlingowy odbędzie się w poniedziałek 9 grudnia. Początek o godz. 19.10.

Odsłon: 11843
Komentarzy: 0
06:35, 07.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Rozpoczęły się rozgrywki Wiosennej Ligi Bowlingowej w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. W zawodach organizowanych przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział siedem ekip. Pierwszym liderem została drużyna Na Luzie Bowling Team.

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo