« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.


Walka w formule K1 zakontraktowana na trzy 3-minutowe rundy w kategorii do 95 kg była bardzo wyrównana. Rywal mierzący aż 195 cm sprawił sporo problemów reprezentantowi Ostrołęki.

Reklama

 

Daniel Szych próbował zbombardować zawodnika Fight Academy swoim mocnym ciosem, jednak ostrołęczanin pokazał, że z fryzjerem się nie zadziera. Po trzech wyrównanych i mocnych rundach sędziowie, niejednogłośnie, wskazali na zwycięstwo Mariusza Piersy.

 

- Dużą zasługę w wygraniu tej walki mieli zgromadzeni kibice na gali w Lublinie, którzy przyjechali kawał drogi z Ostrołęki by dopingować Mariusza. Swoim dopingiem nieśli go przez całą walkę za co bardzo dziękujemy - mówi Arkadiusz Ludwiczak, trener Fight Academy Ostrołęka.

 

Za tydzień przed reprezentantami Fight Academy kolejne wyzwania - Warszawska Granda na Pięści i Giry oraz otwarte mistrzostwa Warszawy, gdzie zawalczą Wiktor Dmochowski, Patryk Bielewicz, Paweł Ostrowski i Karol Łasiewicki.Swoją kolejną walkę w Lublinie stoczył również Emil Chorążewicz z Ostrołęki. Niestety były piłkarz ostrołęckiej Narwi tym razem musiał uznać wyższość rywala - Jędrzeja Durskiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Mariusz Piersa na gali One to One Fight Night w Lublinie

Więcej zdjęć: Mariusz Piersa na gali One to One Fight Night w Lublinie

Odsłon: 5786
Komentarzy: 1
10:08, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

?? @ 16:58, 10.12.2019r. IP: *

Marian to z drabiny go sięgnąć musiał ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo