« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mariusz Piersa pokonał Daniela Szycha na gali One to One Fight Night w Lublinie (zdjęcia)

(fot. archiwum klubu)

Mariusz Piersa powrócił do ringu w dobrym stylu. Zawodnik Fight Academy rywalizował, w minioną sobotę, podczas gali One to One Fight Night w Lublinie. Ostrołęczanin pokonał, niejednogłośną decyzją sędziów na punkty, reprezentanta gospodarzy Daniela Szycha.


Walka w formule K1 zakontraktowana na trzy 3-minutowe rundy w kategorii do 95 kg była bardzo wyrównana. Rywal mierzący aż 195 cm sprawił sporo problemów reprezentantowi Ostrołęki.

Reklama

 

Daniel Szych próbował zbombardować zawodnika Fight Academy swoim mocnym ciosem, jednak ostrołęczanin pokazał, że z fryzjerem się nie zadziera. Po trzech wyrównanych i mocnych rundach sędziowie, niejednogłośnie, wskazali na zwycięstwo Mariusza Piersy.

 

- Dużą zasługę w wygraniu tej walki mieli zgromadzeni kibice na gali w Lublinie, którzy przyjechali kawał drogi z Ostrołęki by dopingować Mariusza. Swoim dopingiem nieśli go przez całą walkę za co bardzo dziękujemy - mówi Arkadiusz Ludwiczak, trener Fight Academy Ostrołęka.

 

Za tydzień przed reprezentantami Fight Academy kolejne wyzwania - Warszawska Granda na Pięści i Giry oraz otwarte mistrzostwa Warszawy, gdzie zawalczą Wiktor Dmochowski, Patryk Bielewicz, Paweł Ostrowski i Karol Łasiewicki.Swoją kolejną walkę w Lublinie stoczył również Emil Chorążewicz z Ostrołęki. Niestety były piłkarz ostrołęckiej Narwi tym razem musiał uznać wyższość rywala - Jędrzeja Durskiego.

 

Zobacz zdjęcia:
Mariusz Piersa na gali One to One Fight Night w Lublinie

Więcej zdjęć: Mariusz Piersa na gali One to One Fight Night w Lublinie

Odsłon: 6304
Komentarzy: 1
10:08, 10.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

?? @ 16:58, 10.12.2019r. IP: *

Marian to z drabiny go sięgnąć musiał ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo