« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie zamienił się w arenę mazowieckich igrzysk dla dziewcząt i chłopców. Na podium XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju znaleźli się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.


W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z roczników 2000 i młodszych.

Reklama

 

Wśród dziewcząt triumfował Zespół Szkół nr 12 w Warszawie. Na drugim miejscu uplasowało się II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce, a podium uzupełnił Zespół Szkół w Wieliszewie - Liceum Ogólnokształcące w Komornicy. Rywalizację chłopców wygrał Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie, a kolejne miejsca zajęli Zespół Szkół nr 12 w Warszawie i Zespół Szkół Powiatowych w Czerwinie.

 

Organizator turnieju nagrodził najlepsze drużyny pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.


JBB

Organizatorem zawodów, które odbyły się w środę 4 grudnia, był Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce, a nad przebiegiem sportowej rywalizacji czuwał nauczyciel wychowania fizycznego - Krzysztof Tyszka.

 

Zobacz zdjęcia:
XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Więcej zdjęć: XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Odsłon: 5749
Komentarzy: 0
11:20, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

A może ciężary?

A może ciężary?

Miasto Ostrołęka przygotowała bardzo szeroką ofertę zajęć w okresie wolnym od nauki. Jedną z nich w ramach Sportowych Wakacji w Mieście są zajęcia z podnoszenia ciężarów.

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo