« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

ZSP w Czerwinie i II LO w Ostrołęce na podium w unihokeju (zdjęcia)

(fot. archiwum organizatora)

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie zamienił się w arenę mazowieckich igrzysk dla dziewcząt i chłopców. Na podium XXII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju znaleźli się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.


W zawodach wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z roczników 2000 i młodszych.

Reklama

 

Wśród dziewcząt triumfował Zespół Szkół nr 12 w Warszawie. Na drugim miejscu uplasowało się II Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce, a podium uzupełnił Zespół Szkół w Wieliszewie - Liceum Ogólnokształcące w Komornicy. Rywalizację chłopców wygrał Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łochowie, a kolejne miejsca zajęli Zespół Szkół nr 12 w Warszawie i Zespół Szkół Powiatowych w Czerwinie.

 

Organizator turnieju nagrodził najlepsze drużyny pamiątkowymi pucharami, medalami i dyplomami.Organizatorem zawodów, które odbyły się w środę 4 grudnia, był Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce, a nad przebiegiem sportowej rywalizacji czuwał nauczyciel wychowania fizycznego - Krzysztof Tyszka.

 

Zobacz zdjęcia:
XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Więcej zdjęć: XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju

Odsłon: 4283
Komentarzy: 0
11:20, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo