« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 28 maja 2020 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?


Debiutujący w zawodach tej rangi Przemysław Późniewski w kategorii wagowej do 74 kg, po wygranej walce półfinałowej, uległ w finale Gracjanowi Jackowskiemu z KS Działdowo i tym samym zajął drugie miejsce. Pomimo debiutu zawodnik Victorii pokazał się z dobrej strony.

Reklama

 

Wracający po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie w treningach, Patryk Górecki musiał uznać minimalną wyższość w ćwierćfinałowym pojedynku Jakuba Owczarka (Fight Fabric Łódź). Tym razem nie udało się zdobyć medalu, ale na pewno kolejne sukcesy przyjdą niebawem.

 

Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 81 kg stanął Filip Falkowski. Ostrołęczanin w walce półfinałowej przegrał na punkty z Arkadiuszem Dybą (Shindokan Zduńska Wola), późniejszym zwycięzcą całej kategorii.

 

Dorota Balcerzak w walce finałowej, po wyrównanej batalii, uległa na punkty Marlenie Stawickiej z Fox Team Lublin. Podopieczna trenera Daniela Zaręby przez całą walkę dzielnie walczyła, ale niestety było to za mało, aby pokonać lepiej dysponowaną przeciwniczkę.

 

Z jak najlepszej strony w zawodach "Mazovia Cup" zaprezentował się Sebastian Matjasik. Zawodnik ostrołęckiej Victorii w walce finałowej pokonał zdecydowanie Sebastiana Duszę z klubu Mazur Team Piotrków Trybunalski i sięgnął po złoto.

 

Międzynarodowy turniej w kickboxingu odbył się, w sobotę 7 grudnia, w Tarczynie.


Łubudu

- Wszyscy pokazali duże umiejętności i ambicję za co należą się brawa. Na pewno zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości, a kolejne starty planowane są na początku przyszłego roku - mówi Daniel Zaręba, trener ostrołęckich bokserów Victorii.

Odsłon: 12167
Komentarzy: 0
12:18, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo