« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?


Debiutujący w zawodach tej rangi Przemysław Późniewski w kategorii wagowej do 74 kg, po wygranej walce półfinałowej, uległ w finale Gracjanowi Jackowskiemu z KS Działdowo i tym samym zajął drugie miejsce. Pomimo debiutu zawodnik Victorii pokazał się z dobrej strony.

Reklama

 

Wracający po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie w treningach, Patryk Górecki musiał uznać minimalną wyższość w ćwierćfinałowym pojedynku Jakuba Owczarka (Fight Fabric Łódź). Tym razem nie udało się zdobyć medalu, ale na pewno kolejne sukcesy przyjdą niebawem.

 

Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 81 kg stanął Filip Falkowski. Ostrołęczanin w walce półfinałowej przegrał na punkty z Arkadiuszem Dybą (Shindokan Zduńska Wola), późniejszym zwycięzcą całej kategorii.

 

Dorota Balcerzak w walce finałowej, po wyrównanej batalii, uległa na punkty Marlenie Stawickiej z Fox Team Lublin. Podopieczna trenera Daniela Zaręby przez całą walkę dzielnie walczyła, ale niestety było to za mało, aby pokonać lepiej dysponowaną przeciwniczkę.

 

Z jak najlepszej strony w zawodach "Mazovia Cup" zaprezentował się Sebastian Matjasik. Zawodnik ostrołęckiej Victorii w walce finałowej pokonał zdecydowanie Sebastiana Duszę z klubu Mazur Team Piotrków Trybunalski i sięgnął po złoto.

 

Międzynarodowy turniej w kickboxingu odbył się, w sobotę 7 grudnia, w Tarczynie.- Wszyscy pokazali duże umiejętności i ambicję za co należą się brawa. Na pewno zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości, a kolejne starty planowane są na początku przyszłego roku - mówi Daniel Zaręba, trener ostrołęckich bokserów Victorii.

Odsłon: 9489
Komentarzy: 0
12:18, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo