« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?


Debiutujący w zawodach tej rangi Przemysław Późniewski w kategorii wagowej do 74 kg, po wygranej walce półfinałowej, uległ w finale Gracjanowi Jackowskiemu z KS Działdowo i tym samym zajął drugie miejsce. Pomimo debiutu zawodnik Victorii pokazał się z dobrej strony.

Reklama

 

Wracający po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie w treningach, Patryk Górecki musiał uznać minimalną wyższość w ćwierćfinałowym pojedynku Jakuba Owczarka (Fight Fabric Łódź). Tym razem nie udało się zdobyć medalu, ale na pewno kolejne sukcesy przyjdą niebawem.

 

Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 81 kg stanął Filip Falkowski. Ostrołęczanin w walce półfinałowej przegrał na punkty z Arkadiuszem Dybą (Shindokan Zduńska Wola), późniejszym zwycięzcą całej kategorii.

 

Dorota Balcerzak w walce finałowej, po wyrównanej batalii, uległa na punkty Marlenie Stawickiej z Fox Team Lublin. Podopieczna trenera Daniela Zaręby przez całą walkę dzielnie walczyła, ale niestety było to za mało, aby pokonać lepiej dysponowaną przeciwniczkę.

 

Z jak najlepszej strony w zawodach "Mazovia Cup" zaprezentował się Sebastian Matjasik. Zawodnik ostrołęckiej Victorii w walce finałowej pokonał zdecydowanie Sebastiana Duszę z klubu Mazur Team Piotrków Trybunalski i sięgnął po złoto.

 

Międzynarodowy turniej w kickboxingu odbył się, w sobotę 7 grudnia, w Tarczynie.


Esprit

- Wszyscy pokazali duże umiejętności i ambicję za co należą się brawa. Na pewno zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości, a kolejne starty planowane są na początku przyszłego roku - mówi Daniel Zaręba, trener ostrołęckich bokserów Victorii.

Odsłon: 12255
Komentarzy: 0
12:18, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Czeka nas wielkie sportowe wydarzenie z udziałem Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka weźmie udział, w sobotę 13 czerwca, w gali HFO. Walki gwiazd polskiego kickboxingu będą transmitowane na antenach TVP Sport.

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Reprezentanci MKKK docenieni za uzyskane osiągnięcia. Wyróżniono siedmioro karateków

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin zostali dostrzeżeni przez prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz Ostrołęki postanowił nagrodzić ich ciężką pracę stypendiami sportowymi. Wyróżniono aż siedmioro karateków.

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Karatecy OKKK wyróżnieni przez prezydenta

Aż dziesięcioro podopiecznych shihana Wiesława Orzoła otrzymuje wsparcie z budżetu miasta. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin będą otrzymywać stypendia w wysokości 200-400 zł, w zależności od osiągniętych rezultatów w minionym roku.

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Knockout Boxing Night z Zyśkiem w Ostrołęce?

Przemysław Zyśk to niepokonany na zawodowych ringach pięściarz, który miał nadzieję, że w 2020 roku jego kariera nabierze rozpędu. Wychowanek ostrołęckiej Victorii mógł także zaprezentować się przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia.

'Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę'. Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

"Czasami mam wrażenie, że tracę przez to głowę". Przemysław Zyśk szczerze w wywiadzie dla TVP Sport

W czasie pandemii koronawirusa nie wszyscy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną. Wśród pracowników mobilnych znajduje się również Przemysław Zyśk. Pięściarz z Ostrołęki, który jest niepokonany na zawodowych ringach (12-0, 4 KO), jest monterem telewizji kablowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo