« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?


Debiutujący w zawodach tej rangi Przemysław Późniewski w kategorii wagowej do 74 kg, po wygranej walce półfinałowej, uległ w finale Gracjanowi Jackowskiemu z KS Działdowo i tym samym zajął drugie miejsce. Pomimo debiutu zawodnik Victorii pokazał się z dobrej strony.

Reklama

 

Wracający po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie w treningach, Patryk Górecki musiał uznać minimalną wyższość w ćwierćfinałowym pojedynku Jakuba Owczarka (Fight Fabric Łódź). Tym razem nie udało się zdobyć medalu, ale na pewno kolejne sukcesy przyjdą niebawem.

 

Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 81 kg stanął Filip Falkowski. Ostrołęczanin w walce półfinałowej przegrał na punkty z Arkadiuszem Dybą (Shindokan Zduńska Wola), późniejszym zwycięzcą całej kategorii.

 

Dorota Balcerzak w walce finałowej, po wyrównanej batalii, uległa na punkty Marlenie Stawickiej z Fox Team Lublin. Podopieczna trenera Daniela Zaręby przez całą walkę dzielnie walczyła, ale niestety było to za mało, aby pokonać lepiej dysponowaną przeciwniczkę.

 

Z jak najlepszej strony w zawodach "Mazovia Cup" zaprezentował się Sebastian Matjasik. Zawodnik ostrołęckiej Victorii w walce finałowej pokonał zdecydowanie Sebastiana Duszę z klubu Mazur Team Piotrków Trybunalski i sięgnął po złoto.

 

Międzynarodowy turniej w kickboxingu odbył się, w sobotę 7 grudnia, w Tarczynie.- Wszyscy pokazali duże umiejętności i ambicję za co należą się brawa. Na pewno zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości, a kolejne starty planowane są na początku przyszłego roku - mówi Daniel Zaręba, trener ostrołęckich bokserów Victorii.

Odsłon: 10698
Komentarzy: 0
12:18, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo