« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobry start zawodników Victorii w Tarczynie

(fot. archiwum klubu)

Zawodnicy ostrołęckiej Victorii rywalizowali w Tarczynie na międzynarodowym turnieju w kickboxingu "Mazovia Cup". W zawodach wzięli udział Przemysław Późniewski, Patryk Górecki, Filip Falkowski, Dorota Balcerzak i Sebastian Matjasik. Jak im poszło?


Debiutujący w zawodach tej rangi Przemysław Późniewski w kategorii wagowej do 74 kg, po wygranej walce półfinałowej, uległ w finale Gracjanowi Jackowskiemu z KS Działdowo i tym samym zajął drugie miejsce. Pomimo debiutu zawodnik Victorii pokazał się z dobrej strony.

Reklama

 

Wracający po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie w treningach, Patryk Górecki musiał uznać minimalną wyższość w ćwierćfinałowym pojedynku Jakuba Owczarka (Fight Fabric Łódź). Tym razem nie udało się zdobyć medalu, ale na pewno kolejne sukcesy przyjdą niebawem.

 

Na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej do 81 kg stanął Filip Falkowski. Ostrołęczanin w walce półfinałowej przegrał na punkty z Arkadiuszem Dybą (Shindokan Zduńska Wola), późniejszym zwycięzcą całej kategorii.

 

Dorota Balcerzak w walce finałowej, po wyrównanej batalii, uległa na punkty Marlenie Stawickiej z Fox Team Lublin. Podopieczna trenera Daniela Zaręby przez całą walkę dzielnie walczyła, ale niestety było to za mało, aby pokonać lepiej dysponowaną przeciwniczkę.

 

Z jak najlepszej strony w zawodach "Mazovia Cup" zaprezentował się Sebastian Matjasik. Zawodnik ostrołęckiej Victorii w walce finałowej pokonał zdecydowanie Sebastiana Duszę z klubu Mazur Team Piotrków Trybunalski i sięgnął po złoto.

 

Międzynarodowy turniej w kickboxingu odbył się, w sobotę 7 grudnia, w Tarczynie.


Łubudu

- Wszyscy pokazali duże umiejętności i ambicję za co należą się brawa. Na pewno zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości, a kolejne starty planowane są na początku przyszłego roku - mówi Daniel Zaręba, trener ostrołęckich bokserów Victorii.

Odsłon: 9796
Komentarzy: 0
12:18, 12.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo