« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Siódemka" na zawodach mikołajkowych w Warszawie. Startowały dwie zawodniczki

(fot. archiwum klubu)

W hali lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się zawody mikołajkowe dla dzieci. W rywalizacji nie zabrakło ostrołęckiego akcentu. W zabawie wzięły udział dwie zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka - Maja Wołosz i Karolina Golon.


Dwie młode zawodniczki ostrołęckiego klubu startowały w biegu na 60 i 600 metrów oraz w konkursie skoku w dal.

Reklama

 

W biegu na 600 metrów wzięła udział Maja Wołosz. Na co dzień uczennica Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach zajęła ostatecznie ósme miejsce z czasem 2:24,74.

 

Karolina Golon wystartowała w dwóch konkurencjach - biegu na 60 metrów i skoku w dal. Na popularnej "sześćdziesiątce" zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka zajęła dwunaste miejsce z czasem 9,05 s. W rywalizacji wzięło udział 38 dziewcząt, a Karolinie zabrakło zaledwie 0,1 s, aby awansować do ścisłego finału. Ostrołęczanka wzięła również udział w konkursie skoku w dal, gdzie z wynikiem 3,90 m zajęła czternaste miejsce wśród 32 rywalek.


JBB

Zawody mikołajkowe dla dzieci odbyły się, w niedzielę 8 grudnia, w hali lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Odsłon: 8204
Komentarzy: 1
10:58, 14.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Przemysław Dąbrowski triumfuje w Olsztynie. Martyna Budziłek druga wśród kobiet

Po raz czwarty w sezonie odbył się w Olsztynie bieg z cyklu City Trail. Tym razem w zawodach wzięło udział ponad 400 biegaczy. Wśród nich znalazł się Przemysław Dąbrowski z Rzekunia, który na dystansie 5 km nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce.

Solidne starty Siódemki w stolicy kraju i Toruniu

Solidne starty Siódemki w stolicy kraju i Toruniu

Podopieczni trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego startowali w miniony weekend w Toruniu i Warszawie. Udział w dwóch mityngach przyniósł zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka kolejne wartościowe wyniki.

» Wasze komentarze

Romsontatto @ 20:30, 15.12.2019r. IP: *

Gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo