« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Siódemka" na zawodach mikołajkowych w Warszawie. Startowały dwie zawodniczki

(fot. archiwum klubu)

W hali lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się zawody mikołajkowe dla dzieci. W rywalizacji nie zabrakło ostrołęckiego akcentu. W zabawie wzięły udział dwie zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka - Maja Wołosz i Karolina Golon.


Dwie młode zawodniczki ostrołęckiego klubu startowały w biegu na 60 i 600 metrów oraz w konkursie skoku w dal.

Reklama

 

W biegu na 600 metrów wzięła udział Maja Wołosz. Na co dzień uczennica Szkoły Podstawowej w Olszewie-Borkach zajęła ostatecznie ósme miejsce z czasem 2:24,74.

 

Karolina Golon wystartowała w dwóch konkurencjach - biegu na 60 metrów i skoku w dal. Na popularnej "sześćdziesiątce" zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka zajęła dwunaste miejsce z czasem 9,05 s. W rywalizacji wzięło udział 38 dziewcząt, a Karolinie zabrakło zaledwie 0,1 s, aby awansować do ścisłego finału. Ostrołęczanka wzięła również udział w konkursie skoku w dal, gdzie z wynikiem 3,90 m zajęła czternaste miejsce wśród 32 rywalek.


Łubudu

Zawody mikołajkowe dla dzieci odbyły się, w niedzielę 8 grudnia, w hali lekkoatletycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Odsłon: 9815
Komentarzy: 1
10:58, 14.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

Półmaraton Kurpiowski dopiero w przyszłym roku. Tegoroczne wydarzenie anulowane

W związku z pandemią koronawirusa, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce dbając o zdrowie uczestników, wolontariuszy i kibiców podjął decyzję o przeniesieniu XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego na 2021 rok.

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

Martyna Budziłek najlepsza w olsztyńskim City Trail

W dziesięciu miastach w Polsce, na przełomie 2019 i 2020 roku, odbywał się cykl biegów przełajowych na dystansie 5 kilometrów pod nazwą City Trail. W olsztyńskiej edycji tych biegów w klasyfikacji kobiet wygrała Martyna Budziłek z UKS Siódemka Ostrołęka.

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Lekkoatleci OKLA z nagrodami

Karolina Grzeszczyk, Sebastian Moszczyński, Damian Niedźwiecki i Oskar Żebrowski to zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy zostali docenieni przez prezydenta Łukasza Kulika za osiągnięcia uzyskane w minionym roku.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2021 roku. Sportowcy mają czas na przygotowania

Międzynarodowy Komitet Olimpijski potwierdził, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca 2021 roku. Podjęta decyzja jest równoznaczna z przesunięciem lekkoatletycznych mistrzostw świata na sezon 2022. Czy w wydarzeniach wezmą udział nasi sportowcy?

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

VI Ostrołęcki Bieg Papieski przełożony

W najbliższą niedzielę, 5 kwietnia, ostrołęczanie mieli oddać hołd wielkiemu Polakowi - świętemu Janowi Pawłowi II. Niestety poprzez panującą w naszym kraju pandemię koronawirusa Bieg Papieski, który miał oddać hołd patronowi Ostrołęki, został przełożony.

» Wasze komentarze

Romsontatto @ 20:30, 15.12.2019r. IP: *

Gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo