Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

(fot. archiwum klubu)

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

UKS Piątka Ostrołęka wzięła udział w zawodach w składzie Zuzanna Zecer, Maciej Romanowski, Natalia Skórzewska i Szymon Pliszka.

Najmłodsza zawodniczka ostrołęckiego klubu - Zuzanna Zecer zdobyła trzy złote medale. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły rywalizowała na dystansach 25-metrowych w stylach dowolnym, klasycznym i grzbietowym. W klasyfikacji roczników 2012 i młodszych pływaczka z Ostrołęki nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym stopniu podium.

Brązowy medal na 50 metrów stylem motylkowym zdobył Maciej Romanowski. Ciężka praca na treningach i wiele włożonego wysiłku, powodują że młody zawodnik mimo słabszych warunków fizycznych zasługuje na słowa uznania.

Pozostali zawodnicy, Natalia Skórzewska i Szymon Pliszka, tym razem wrócili do domów bez medali.

JBB

Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka odbyło się w sobotę 7 grudnia br.

Odsłon: 14341