Sobota, 22 lutego 2020 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Volley lepszy od Siatkarza Ząbki (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty pokazali wczoraj charakter w meczu przed własną publicznością. Siatkarze ostrołęckiego Volleya pomimo przegrania pierwszego seta z KS Siatkarz Ząbki wrócili na właściwe tory i odnieśli przekonywujące zwycięstwo 3:1.

Zdecydowanym faworytem sobotniego starcia była drużyna z Ostrołęki. Zespół z Ząbek pokazał jednak, że nie należy go lekceważyć.

W pierwszym secie podopieczni trenera Arkadiusza Piasty musieli uznać wyższość rywala. Po wyrównanej batalii KS Siatkarz Ząbki wygrał 26:24. Po przegranej partii ostrołęccy siatkarze zrehabilitowali się i kolejne sety zakończyły się już po myśli gospodarzy. Volley pokonywał swojego rywala kolejno 25:16, 25:21, 25:13 i ostatecznie wygrał sobotnie starcie 3:1.

Za tydzień, 29 grudnia, podopieczni trenera Arkadiusza Piasty udadzą się na wyjazdowe starcie do Płocka. Rywalem SPS Volley Ostrołęka będzie miejscowy KPS.

SPS Volley Ostrołęka - KS Siatkarz Ząbki 3:1 (24:26, 25:16, 25:21, 25:13)

Volley: Kadłubowski, Kawiecki, Krajewski, Dąbrowski, Murzyn, Małkowski, Kwiatkowski, Wojs, Malinowski, Zyra, Murawski, Zalewski, Krejszeff, Skiba

IV liga: SPS Volley Ostrołęka - KS Siatkarz Ząbki

Więcej zdjęć: IV liga: SPS Volley Ostrołęka - KS Siatkarz Ząbki

Odsłon: 7955
12:26, 22.12.2019r.

Volley z kolejnym zwycięstwem! Tym razem ostrołęczanie wygrali w Płocku

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty na dobre zadomowili się na parkietach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. We wczorajszym pojedynku ostrołęccy siatkarze pokonali na wyjeździe MUKS Volley Płock 3:0 i odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu.

Volley wygrywa w trzech setach

Podczas wczorajszego popołudni w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrali siatkarze ostrołęckiego Volleya. Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty nie dali szans rywalom ze stolicy kraju.

Zaległe starcie przed siatkarzami Volleya

W czwartkowe popołudnie podopieczni trenera Arkadiusza Piasty rozegrają zaległe spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1. Rywalem ostrołęckiego Volleya będzie WKS Astra Warszawa. Mecz wyjątkowo odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Partyzantów.

Horror w Ostrołęce! Volley wygrywa z liderem z Żyrardowa (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Arkadiusza Piasty zafundowali horror kibicom zgromadzonym w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Podczas wczorajszego popołudnia Volley mierzył się z ŻSS "Len" Żyrardów. Ostrołęczanie pokonali lidera rozgrywek 3:2.

Volley zagra w Ostrołęce z liderem

Podopiecznych trenera Arkadiusza Piasty czeka w sobotnie popołudnie nie lada wyzwanie. Siatkarze ostrołęckiego Volleya w hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zmierzą się z liderem rozgrywek - Żyrardowskim Stowarzyszeniem Siatkówki "Len".

FRED @ 13:16, 22.12.2019r. IP: *.*.138.147

Prosimy o informację na stronie klubu lub Facebooka kto z zawodników gra z jakim numerem i na jakiej pozycji. Na koszulkach zawodnicy nie mają nazwisk i taka informacja dla kibiców byłaby bezcenna. Ciekawi mnie też, czy klub zamierza zorganizować jakiegoś spikiera? Przydał by się bo zaraz oprawa meczu byłaby ciekawsza.