« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Martyna Budziłek Sportowcem Roku 2019?

Martyna Budziłek bardzo udanie prezentowała się w 2019 roku. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego notowała wysokie lokaty w szeregu imprez biegów reprezentując z powodzeniem UKS Siódemka Ostrołęka i swoją uczelnię.


W 2019 roku Martyna Budziłek wraz z koleżankami z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zdobyła brązowy medal w akademickich mistrzostwach Polski w biegach przełajowych.

Reklama

 

Ponadto biegaczka wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium wygrywając trzykrotnie mityngi lekkoatletyczne na dystansie 800 metrów w Warszawie i Łodzi. Sukces w mityngu zanotowała także na dystansie 3000 m. Ponadto wygrała w Dywitach koło Olsztyna na dystansie 5 km i triumfowała w kategorii kobiet w ostrołęckim letnim biegu po plaży.

 

Ponadto utalentowana zawodniczka plasowała się na drugich lokatach w biegach na 5 km w Olsztynie i na 3000 m w mityngu w Gliwicach. Z pewnością kolejny sezon 2020 może okazać się dla zawodniczki kolejnym pełnym sukcesów.

 

Martyna Budziłek czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.321 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


JBB

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 3342
Komentarzy: 2
12:42, 22.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Barszcz Super Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Piotr Barszcz Super Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Po raz drugi podczas naszego plebiscytu Sportowiec Roku przyznano nagrodę specjalną - Super Sportowca Roku. Kapituła doceniła Piotra Barszcza, który przez lata imponował swoją świetną dyspozycją, a po zakończeniu ubiegłego sezonu postanowił zakończyć karierę.

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

» Wasze komentarze

adam @ 09:50, 23.12.2019r. IP: *.*.97.242

Sportowcem roku ??? hahha za co?
Tutaj liczą się głosy znajomych, lepsi co reprezentowali międzynarodowo polskie czy wygrywali w mistrzostwach poski nawet nie wygrają plebiscytu bo wystarczą smsy
kazdy moze siebie dodac do listy uczestnikow a powinno byc rozpoznanie ludzi z regionu miasta gmin i miejscowosci ktorzy dali by swoich kandydatow

XYZ @ 16:36, 23.12.2019r. IP: *.*.0.221

Martyna wielokrotnie reprezentowała Polske na Mistrzostwach Polski.
Nie koniecznie liczy się reprezentowania bo można ją reprezentowac bez żadnych efektów, a ta dziewczyna robi postępy. Ten kto nie wie jaka jest rywalizacja w lekkoatletyce, niech się nie wypowiada na ten temat

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo