« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 lutego 2020 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Jarkowski Sportowcem Roku 2019?

Tomasz Jarkowski to jeden z najbardziej zapracowanych zawodników Klubu Kolarskiego 24h. W sezonie 2019 wystartował aż w 23 imprezach, pokonując na treningach i zawodach blisko 15 tysięcy kilometrów. Na swoim koncie zapisał wiele wartościowych wyników.


Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h sezon wyścigów szosowych rozpoczął tradycyjnie od zawodów o puchar burmistrza miasta Brodnica. W zawodach uplasował się na szóstej lokacie i trzeciej swojej kategorii wiekowej. W kolejnym wyścigu w Bobrowie uplasował się tuż za podium. Następnie ścigał się w Grójcu i Rawie Mazowieckiej.

Reklama

 

Duży sukces zanotował w majowej odsłonie zawodów ŻTC w Mińsku Mazowieckim, gdzie zajął drugie miejsce i pierwsze swojej kategorii. Drugą lokatę zajął także w Szumowie w wyścigu o puchar wójta. Na swoim koncie notował kolejne występy w dużym wyścigach w Nowym Targu, Opocznie, Golubiu Dobrzyniu i Tatra Road Race na Podhalu. Z zawodów wracał z dobrymi wynikami, ale poza podium rywalizacji.

 

W kolejnych zawodach z cyklu ŻTC w Jakubowej, Białej Rawskiej, Ciechanowie i Przasnysz ambitnie walczył o podium. W Jakubowej był drugi w swojej kategorii, a w Przasnyszu zajął trzecią lokatę. Dużym wyzwaniem dla zawodnika był udział w Tour de Pologne Amatorów, w których zajął 72 lokatę na 2372 startujących.

 

W kolejnych zawodach w Zapiecznem, Międzyborowie, Nieborowie i Górze Kalwarii plasował się na podium w swojej kategorii. W Warce był czwarty open i drugi w swojej kategorii wiekowej. Jesienią startował jeszcze w Żyrardowie, Częstochowie i Warszawie, prezentując wciąż wysoką dyspozycję.

 

Tomasz Jarkowski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.366 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 2261
Komentarzy: 1
07:15, 01.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowiec Roku 2019: Julia Morawska najmłodszą uczestniczką plebiscytu (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Julia Morawska najmłodszą uczestniczką plebiscytu (wideo)

Od kilku lat Julia Morawska z powodzeniem rywalizuje na zawodach w cheerleadingu sportowym. W naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019 z rąk przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego odebrała nagrodę dla najmłodszej uczestniczki.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Michała Bukowskiego (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2019 został wyróżniony Michał Bukowski. Za popularyzację biegania długodystansowego oraz udział w maratonach nagrodę ostrołęczaninowi wręczył Mariusz Rynkiewicz, dyrektor Zakładów Przetwórstwa Mięsnego JBB Łyse.

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Wyróżnienie dla Marka Karczewskiego (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nie brakowało dodatkowych wyróżnień. Nagroda specjalna od Marcina Grabowskiego, kierownika ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, trafiła do Marka Karczewskiego.

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2019 najlepsi piłkarze rywalizowali w dodatkowej kategorii. Podczas gali, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34", wyróżnieni zostali Izabela Lenarczyk z Ostrowi Mazowieckiej oraz Mariusz Marczak z Ostrołęki.

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Sportowiec Roku 2019: Trzy najwyżej sklasyfikowane kobiety otrzymały nagrody specjalne (wideo)

Podczas gali naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019, po raz kolejny Justyna Ustaszewska-Śpiewak z Salonu Urody i Relaksu Spaja wyróżniła trzy najwyżej sklasyfikowane sportsmenki. Tym razem nagrody trafiły do Julity Sęk, Magdaleny Morki i Izabeli Lenarczyk.

» Wasze komentarze

,,, @ 11:43, 01.01.2020r. IP: *.*.55.111

,,,,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo