« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tomasz Jarkowski Sportowcem Roku 2019?

Tomasz Jarkowski to jeden z najbardziej zapracowanych zawodników Klubu Kolarskiego 24h. W sezonie 2019 wystartował aż w 23 imprezach, pokonując na treningach i zawodach blisko 15 tysięcy kilometrów. Na swoim koncie zapisał wiele wartościowych wyników.


Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h sezon wyścigów szosowych rozpoczął tradycyjnie od zawodów o puchar burmistrza miasta Brodnica. W zawodach uplasował się na szóstej lokacie i trzeciej swojej kategorii wiekowej. W kolejnym wyścigu w Bobrowie uplasował się tuż za podium. Następnie ścigał się w Grójcu i Rawie Mazowieckiej.

Reklama

 

Duży sukces zanotował w majowej odsłonie zawodów ŻTC w Mińsku Mazowieckim, gdzie zajął drugie miejsce i pierwsze swojej kategorii. Drugą lokatę zajął także w Szumowie w wyścigu o puchar wójta. Na swoim koncie notował kolejne występy w dużym wyścigach w Nowym Targu, Opocznie, Golubiu Dobrzyniu i Tatra Road Race na Podhalu. Z zawodów wracał z dobrymi wynikami, ale poza podium rywalizacji.

 

W kolejnych zawodach z cyklu ŻTC w Jakubowej, Białej Rawskiej, Ciechanowie i Przasnysz ambitnie walczył o podium. W Jakubowej był drugi w swojej kategorii, a w Przasnyszu zajął trzecią lokatę. Dużym wyzwaniem dla zawodnika był udział w Tour de Pologne Amatorów, w których zajął 72 lokatę na 2372 startujących.

 

W kolejnych zawodach w Zapiecznem, Międzyborowie, Nieborowie i Górze Kalwarii plasował się na podium w swojej kategorii. W Warce był czwarty open i drugi w swojej kategorii wiekowej. Jesienią startował jeszcze w Żyrardowie, Częstochowie i Warszawie, prezentując wciąż wysoką dyspozycję.

 

Tomasz Jarkowski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.366 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.


Lubudu

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Odsłon: 3037
Komentarzy: 1
07:15, 01.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Adrian Duszak Sportowcem Roku 2019 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zdecydowała, że zaszczytne wyróżnienie Sportowca Roku trafi do Adriana Duszaka. Mistrz Polski i wicemistrz świata w teqball nie mógł osobiście odebrać nagrody, ale przekazał podziękowania w przesłanym filmie.

'Jestem totalnie zaskoczony'. Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

"Jestem totalnie zaskoczony". Shihan Wiesław Orzoł Trenerem Roku 2019 (wideo)

Podczas gali plebiscytu Sportowiec Roku 2019 nagroda Trenera Roku 2019 trafiła w ręce Wiesława Orzoła. Trener karate to wyjątkowa postać w ostrołęckim sporcie, która od kilkunastu sezonów osiąga wielkie sukcesy ze swoimi podopiecznymi w OKKK.

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Nagroda Drużyny Roku 2019 trafiła do ostrołęckiej Narwi (wideo)

Najlepszą drużyną minionego roku kapituła wybrała zespół, który z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki i jest bardzo dobrze zarządzany. Nagroda trafiła do ostrołęckiej Narwi, która w całym 2019 roku przegrała tylko dwa oficjalne mecze - po jednym w lidze i pucharze.

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Julita Sęk sportowym Odkryciem Roku 2019 (wideo)

Odkryciem Roku 2019 została Julita Sęk. Miniony rok był niezwykle udany dla podopiecznej shihana Wiesława Orzoła. Kapituła naszego plebiscytu Sportowiec Roku 2019 zauważyła ciężką pracę włożoną przez zawodniczkę OKKK i osiągnięte sukcesy w minionym roku.

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. 'Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi' (wideo)

Imprezę Roku 2019 zorganizował UKS Future is Now. "Każde tak duże przedsięwzięcie to zasługa wielkiej rzeszy ludzi" (wideo)

To było niezwykłe piłkarskie święto w Ostrołęce. Ponad trzy tysiące uczestników podczas wydarzenia sprawiło, że "Pokonaj Mistrza" na stadionie przy ulicy Witosa to największa i najlepiej zorganizowana impreza sportowa 2019 roku w naszym regionie.

» Wasze komentarze

,,, @ 11:43, 01.01.2020r. IP: *.*.55.111

,,,,

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo