« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narew rozpoczęła przygotowania (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach pojawiło się trzydziestu dwóch zawodników. Wielu z nich nigdy nie reprezentowało niebiesko-czerwonych barw. Czy uda im się przebić do składu i wywalczyć sobie miejsce?


Nie brakowało nowych twarzy na pierwszych zajęciach Narwi w nowym roku. Po zrezygnowaniu z dalszej działalności seniorów ostrołęckiej Korony, większość zawodników klubu zza miedzy pojawiło się na treningu niebiesko-czerwonych.

Reklama

 

Oprócz nowego sztabu szkoleniowego w osobach Michała Lelujki i Piotra Wiskiego, na treningu trener Dariusz Narolewski miał do dyspozycji 32 zawodników. Wśród nich znaleźli się m.in. byli piłkarze Korony Ostrołęka - Michał Borkowski, Marcin Buchalski, Piotr Karczewski, Filip Kiernozek, Maciej Kowalski, Piotr Ludwiczak, Bartosz Siurnicki i Mateusz Turek.

 

- Cieszy na pewno fakt, że frekwencja podczas pierwszego treningu była tak wysoka. Drużyna obecnie jest jednak zbyt liczebna. Do końca stycznia mamy czas, żeby wszystko unormować i wyselekcjonować zawodników, którzy wiosną powalczą o awans do IV ligi mazowieckiej - powiedział podczas treningu w rozmowie z naszym serwisem sportowym trener Dariusz Narolewski.


JBB

Pierwszy trening przygotowujący drużynę "Dumy Kurpi" do rundy wiosennej w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka odbył się we wtorek 7 stycznia na sztucznej murawie przy ulicy Witosa. Więcej o sytuacji kadrowej w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
Narew rozpoczęła przygotowania

Więcej zdjęć: Narew rozpoczęła przygotowania

 

Odsłon: 9649
Komentarzy: 3
06:55, 08.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

. @ 12:07, 08.01.2020r. IP: *

słyszałem że Woźniak idzie do Rzekunia a Radczenko do Narwi?

Chłopaki do wzięcia @ 19:03, 08.01.2020r. IP: *.*.171.204

joho joho stora enso co to ??

a @ 21:01, 08.01.2020r. IP: *.*.41.227

Widać po komentarzach, że pan K. dalej pisze głupoty w internecie. Niczego się nie nauczył

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo