« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn wznowił treningi (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wrócili do zajęć po przerwie świąteczno-noworocznej. Piłkarze KS CK Troszyn przygotowują się do rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna z powiatu ostrołęckiego powalczy o awans.


Na pierwszym treningu, który odbył się we wtorek 7 stycznia, zawodnicy trenowali w plenerze. Wczoraj zajęcia miały miejsce w hali sportowej w Olszewie-Borkach. Do dyspozycji trenera Marcina Truszkowskiego była grupa niespełna dwudziestoosobowa.

Reklama

 

W drużynie pojawiły się nowe twarze. Do zespołu dołączyli wspomniany we wczorajszym artykule Robert Cychol oraz Maciej Malinowski i Damian Drężewski - obaj ostatnio występowali w barwach ostrołęckiej Korony. Poza wspomnianą trójka na treningu nie brakowało czołowych zawodników, którzy wiosną będą walczyć o najwyższe cele.

 

- Przed nami ciężka praca, która ma przynieść wymierne korzyści w rundzie wiosennej. Zaczynamy intensywnie, bo w sobotę czeka nasz pierwszy sparing z Olimpią Zambrów - wyjaśnia Marcin Truszkowski, trener KS CK Troszyn.Więcej o sytuacji kadrowej w klubie z powiatu ostrołęckiego prowadzonej przez trenera Marcina Truszkowskiego przeczytacie niebawem w naszym serwisie sportowym.

 

Zobacz zdjęcia:
KS CK Troszyn wznowił treningi

Więcej zdjęć: KS CK Troszyn wznowił treningi

 

Odsłon: 12613
Komentarzy: 6
06:55, 09.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Osiem sparingów Narwi przed startem IV ligi

Trener Dariusz Narolewski zaplanował osiem gier kontrolnych na okres przygotowawczy przed nowym sezonem. Narew Ostrołęka po raz pierwszy będzie rywalizować w środę 17 czerwca. Rywalem niebiesko-czerwonych będzie III-ligowy Znicz Biała Piska.

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Narew wróciła do treningów po przerwie spowodowanej koronawirusem (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócili do treningów. Na stadionie przy ulicy Partyzantów w zajęciach wzięło udział dwudziestu siedmiu piłkarzy. Boisko zostało podzielone na dwie części, aby wszyscy zawodnicy mogli wziąć udział w ćwiczeniach.

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Narew wraca do treningów. IV liga czeka

Piłkarze ostrołęckiej Narwi dziś wracają do treningów. Po przerwie wywołanej pandemią, podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wrócą do zajęć jako piłkarze IV ligi mazowieckiej. Obecnie jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądał kształt nowej ligi.

» Wasze komentarze

.. @ 07:25, 09.01.2020r. IP: *.*.127.33

Kraska Malinowski Drężewski Cychol nie zła paka będzie to najlepiej fizycznie przygotowany zespół w lidze Korona za czasów Truszkowskiego miała moc w Narwi nowy trener od przygotowania fizycznego zrobi z chłopakami to samo co w Koronie.

Do.. @ 08:24, 09.01.2020r. IP: *

Fizycznie? Czyli znów kontuzja po kontuzji? Jeśli truszkowski nie wyciągnie wniosków z korony to obstawiam ze 3-4 poważne kontuzje w tej rundzie... Obciążeniami trzeba potrafić zarządzać. To że się je robiło w ekstraklasie przez sezon czy dwa nie znaczy że ktoś rozumie kiedy co i ile, a szczególnie w niższych ligach... Kraska powinien robić dużą różnicę jeśli nie ponowi się kontuzja. Szkoda że nie do Narwi- myślę że w lato i tak przejdzie do mzks.

Szark @ 08:26, 09.01.2020r. IP: *.*.37.249

Zobaczcie dlugi.przemysldrzewny.pl/wierz ytelnosc/948900/MARCIN-TRUSZKO WSKI0

Kibic @ 14:47, 09.01.2020r. IP: *.*.238.238

W sobotę gdzie grają sparing?

Ostrołęczanin @ 17:37, 09.01.2020r. IP: *.*.42.70

Mam nadzieję że u siebie lub Olszewo-Borkach.

Nie @ 21:58, 09.01.2020r. IP: *.*.96.199

Z Olimpia Zambrów godz 11 na terenie rywala

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo